Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

19 paź 2007, 13:34

No nam bardzo smakowały a Dawid to tak się zajadał że myślałam że pęknie a że przez tą paprykę w proszku są troszkę ostre to piwem je zapijał bardzo mu smakowały :-D
a z takich innych przepisów to ja często robie takie naleśniki gdzie do ciasta wrzucam kiełbaskę ,pieczarki,tarty ser i wszystko co mi w ręce wpadnie i to smażę na patelni jak naleśniki po usmażeniu wyglądają jak pizze do tego ketchup te też mój uwielbia no i śa dosyć syte :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

19 paź 2007, 13:42

Ika202, ja wczoraj takiego omleta zrobiłam. wrzuciałm wszystko co maiłam zalałam jajkami i z głowy :-D

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

19 paź 2007, 13:45

Evik.kp, jednak kobieta potrafi :ico_oczko: ja muszę coś mojemu sercu zrobić jak wróci z pracy a za bardzo nie wiem co bo w lodówce jest tylko światełko a nie mam siły iść do sklepu ,a teściu pojechał do szpitala na jakieś badania mam nadzieję ze go nie zostawią :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

19 paź 2007, 13:46

Wiecie, zanim się wyczłapałam z domu, to pogoda się popsuła. Spadł na nas duży deszcz z bardzo małej chmurki :-/ No a jak wróciliśmy do domku to znów wyszło słonko :ico_noniewiem: Ale za to zrobiłam już dwa prania i posparzątałam. A chcę jeszcze łazienkę dziś umyć. Może starczy mi sił.

Umówiłam się z położną na niedzielę, żeby omówić szczegóły. Cieszę się, że się zgodziła. Mam nadzieję, że zobaczę porodówkę. Jestem ciekawa czy coś się zmieniło od mojej ostatniej wizyty :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

19 paź 2007, 13:57

A ja lecę po zakupy do naleśników

Rozmawiałam z Anetką. U niej wszystko dobrze, dociera się z małą i ma trochę mało czasu bo ją często karmi. Kazała was serdecznie pozdrowić i trzymać się cieplutko. No i wyobraźcie sobie że już myśli o małym Kubusiu :-D . a i poleca tantum rosa na krocze po nacięciu mówi że pomaga. No i podstawa to wietrzenie dziewczyny także pamiętać biegamy z gołymi tyłkami :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

19 paź 2007, 14:01

Evik.kp, super wieści szybciutko chce naszykować malutkiej braciszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-19, 14:31 ]
Dobra dziewczyny pokazuje mój wielki brzuch Obrazek
strasznie mi sie już opuścił co ?? :ico_oczko:
a tu macie moje wszystkie zdjęcia na fotosiku mojego brzusia od początku,moich dzieci i nawet moje zdjęcia przed ciążą
http://ika202.fotosik.pl/

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

19 paź 2007, 15:51

Wróciłam właśnie od gin i mam niestety niewesołe wieści. Po pierwsze przytyłam kolejne 2 kg w ciągu tygodnia! To już razem 18! A czego 16 przez 2,5 m-ca. Po drugie mam nadciśnienie, po trzecie mam "ogromne" obrzęki, wniosek: zatrucie ciążowe! Dostałam dietę, w poniedziałek mam badania czy aby na pewno, ale dostałam już skierowanie do szpital na którym widnieje to zatrucie i obrzęki. Ja nie wiem, co się dzieje? Czy ja nie mogę tej ciąży normalnie przejść? Tylko co chwila coś nowego? Najdziwniejsze dla mnie jest to, że ja gwałtownie tyję od 2 miesięcy, obrzęki mam od 5, a dopiero dziś dostałam skierowanie na badania :ico_zly:
A tobie Ika co zalecali? Jakieś leki brałaś czy coś?

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

19 paź 2007, 16:37

mambil trzymam kciuki, zeby maz dojechał
kilolek, to prawda ciut dziwne ze przed rozwiazaniem dopiero badania, ale wierze ze bedzie dobrze i szybciutko z Kubusiem wrocisz do domku
Ja wczoraj umierałam z powodu dusznosci, a dzis mam kiepski nastrój bo pokłóciłam sie z tesciową

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

19 paź 2007, 16:47

kilolek, oj kochana na szczęście już tak niewiele tak ja brałam leki ale już nie pamiętam co na pewno miałam jakieś dopochwowe :ico_noniewiem: do tej pory mam straszne obrzęki ale na szczęście te leukocyty czy co tam było nie tak opadły nerki mnie już nie bolą tylko ja właśnie mało tyłam nawet na widok jedzenia wymiotowałam tak mnie bolał żołądek i to ciśnienie u mnie najczęściej kończyło sie bólem głowy ale jak widać wszystko sie uspokoiło tylko do teraz mam często robione badania moczu aby sprawdzać te leukocyty i białko .Nie martw się kochana będzie dobrze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

19 paź 2007, 17:08

kilolek, będzie dobrze. Grunt to pozytywne myślenie (nawet Anetka mi tk dzis powiedziała). Zrób badania i zobaczymy a jak będzie potrzeba to położysz się do szpitala już tak niewiele ci zostało :ico_pocieszyciel: . Ja też przytyłam 18 kg więc nie jesteś sama :-D

Ika202, brzusio śliczny i faktycznie się opuścił :ico_olaboga:

A ja idę robić naleśniki ala IKA :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość