Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

17 lut 2011, 22:52

@gniecha własnie napiszła : "No i po wszystkim. Stefan sie urodził szybko ok 18h00 ma 3,350 kg i około 53 cm. Wiecej napisze na forum bo mało mi mówili , maleństwo słabo oddychało, teraz jest ok"
ale szybko poszło, gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jednak mój system działa :-D
eheheh, coś w tym jest ;-)
to która teraz dołączy do agnieszki?, bo w weekend na pewno któraś musi urodzić :-D
oj, jak ja bym chciała, ale coś czuję, że to jednak jeszcze nie teraz :-( choć w niedzielę mam termin.

Mój mężuś do pracy poszedł, ostatnia nocka i będzie już z nami. Ja mam w sobotę rozdanie dyplomów i obiad z ludźmi z roku. Jutro idę na KTG.

[ Dodano: 2011-02-17, 21:57 ]
albo co najmniej jakaś wróżka :ico_brawa_01:
, bo czarownice już wymarły
taka dobra wróżka ;-)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

17 lut 2011, 23:08

hej :-)
widzę, że @gniecha się doczekała :ico_brawa_01: serdeczne gratulacje!!!!

u mnie nic nowego, skurczy nie mam, nic mi się nie chce, zima mi gardłęm wychodzi i takie tam :ico_noniewiem:
jakoś ostatnio nawet czasu nie mam.

manenka widziałąm Twojego bloga, nie mogłam się na patrzeć na fotki, piękna z Was rodzinka, córcia podobna do taty, Mike do Ciebie. najbardziej podobał mi się ten drugi filmik jak Mike z taką troską dotykał Nell, próbował jej odsunąć bluzeczkę, piękne :ico_haha_01:
a co do kąpieli, ja też Oli nie kąpię codziennie, ze względu na alergię też, z tą powłoą racja, po kąpieli skóra bardzo się wysusza.

b@sia to teraz Twoja kolej??? :ico_oczko: zazdroszczę Wam wiosny, podeślij jej troszkę do Polski :-)

Tynusz, Julka jest prześliczna i podobna do Twojego męża :ico_oczko: jeśli mogę doradzić coś, to jeśli masz możliwość zważ malutką czy przybiera na wadze. Wykluczysz najczęstszą przyczynę płaczów u noworodków. A na kolki to chyba wydaje mi się za wcześnie :ico_noniewiem:


AniaZaba a Ty jak tam zdrowie???
oj, jak ja bym chciała, ale coś czuję, że to jednak jeszcze nie teraz :-( choć w niedzielę mam termin.
no to nie będę sama :ico_oczko:


oj coś pędzi ten luty, chyba faktycznie sama tu zostanę, tak szybko się uwijacie z porodami :-) ja jutro idę na usg

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

18 lut 2011, 09:36

[ Dodano: 2011-02-17, 21:57 ] b@sia napisał/a:
albo co najmniej jakaś wróżka
, bo czarownice już wymarły

taka dobra wróżka
No nie inaczej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
b@sia to teraz Twoja kolej??? zazdroszczę Wam wiosny, podeślij jej troszkę do Polski
Wyślemy razem z Babcią w plecaku :-D :-D

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

18 lut 2011, 10:17

hej!!
Manenka, jak tak dobrze idzie Ci przepowiadanie, to powiedz nam która w sobotę się rozpakuje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: żebyśmy się przygotowały :ico_oczko:
Tynusz, Juleńka śliczna :ico_brawa_01: Też mi się wydaje że na kolki jeszcze za wcześnie. Cóż tu wiele mówić, niestety ale dzieci tak mają i płaczą.
AniaZaba a Ty jak tam zdrowie???
a dziękuję, nie za dobrze :ico_oczko: wczoraj tak mnie ten kaszel męczył, że dostawałam skurczy co chwila. Już myślałam że coś się z tego rozhula, ale wieczorem jak padłam tak się obudziłam dzisiaj rano i cisza znowu :ico_noniewiem: przynajmniej nie boli mnie tak bardzo gardło, ale kaszel dalej mam

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

18 lut 2011, 11:26

witam :-) i stawiam :ico_kawa:
Pospałyśmy dzisiaj z ulą do 9, więc się w miarę wyspałam, w nocy raz zbudził mnie skurcz i od rana troszkę mniie męczą, ale nie są regularne. Idę na 12:30 na KTG, ale pewnie niczego się nie dowiem.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

18 lut 2011, 12:31

Julka jest prześliczna i podobna do Twojego męża :ico_oczko:
dziekuje to fakt Julcia to wykapany tatus
dziekuje tylko musze nabyc taka wage ale M mowi ze jego mama chyba taka ma :ico_noniewiem:
chyba faktycznie sama tu zostanę,
nie mow hop :-D
nie są regularne.
czuje ze nie dlugo urodzisz :-D
ja na ktg mialam skurcze ale byl problem bo ich w ogole nie czulam

dzisiaj Julenka pospala dobrze :ico_brawa_01: teraz sobie dalej spi po jedzonku
dzisiaj byla polozna i sciagnela mi szew :ico_sorki: juz mam umowiona wizyte na bioderka na 8smego marca.. wczoraj M zostal z malutka a ja pojechalam samochodem zlozyc papiery na becikowe :ico_sorki:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

18 lut 2011, 19:08

My dzis po wizycie i wyszlo z pomiarow macicy, ze mala juz wcale nie taka mala bo 4kg gdzies ma. Mocna wstawiona juz glowka, wiecej polozna nie badala wiec nie wiadomo. Za tydzien jak nie urodze dopiero pewnie jakis masaz zaproponuje - nie jestem za tym, bo on wiele nie daje na wywolanie, bardziej pomaga szybciej sie rozwierac szyjce jak juz sie zacznie :ico_oczko:

Potem zaliczylismy basenik i wysiedzialam sie w jacuzii z nadzieja, ze podziala, ale nadal nic :ico_haha_01:
No jak dziecko nie chce to na sile sie nie da i tyle :ico_haha_01: nadal czekamy

[ Dodano: 2011-02-18, 21:44 ]
Bu
Cisza jak makiem zasiał :-D kupiłam dziś curry, słyszałyście coś o jej właściowościach porodopędnych? Ja dzisiaj sprawdzę :ico_oczko: i jutro powiem czy działa. Buziaczki w brzuszki i napiszcie coś, niech wiem że nie ostałam się sama :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

18 lut 2011, 23:37

hej, ja po usg. Mały się odwrócił :ico_brawa_01: podobno ma pyzowate policzki :ico_oczko:

AniaZaba, no to wracaj do zdrowia szybko.
kupiłam dziś curry, słyszałyście coś o jej właściowościach porodopędnych? Ja dzisiaj sprawdzę :ico_oczko: i jutro powiem
ja nie słyszałam :-)


pinko, to pomyślnych wieśći na ktg

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

19 lut 2011, 00:07

@GNIWCHA-GRATULUJE CI SEFANKA!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

19 lut 2011, 00:20

czuje ze nie dlugo urodzisz :-D
obyś miała rację :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
zlozyc papiery na becikowe :ico_sorki:
co tam trzeba teraz złożyć?
Potem zaliczylismy basenik i wysiedzialam sie w jacuzii z nadzieja, ze podziala, ale nadal nic :ico_haha_01:
No jak dziecko nie chce to na sile sie nie da i tyle :ico_haha_01: nadal czekamy
jak ja Ci zazdroszczę tego optymizmu :-) ja tak nie potrafię, cała się denerwuję i boję się, że jednak bez cesarki się nie obejdzie :ico_placzek:
kupiłam dziś curry, słyszałyście coś o jej właściowościach porodopędnych?
coś tam słyszałam, ale żeby to nie było tak jak z liśćmi malin ;-) Czekam na info, jak Tobie pomoże to i ja polubię curry :-)
niech wiem że nie ostałam się sama :ico_oczko:
nie ostałaś
się sama :-)
hej, ja po usg. Mały się odwrócił :ico_brawa_01: podobno ma pyzowate policzki :ico_oczko:
to super wiadomość :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
pinko, to pomyślnych wieśći na ktg
no niestety... mały przespał cały zapis, mi też się spać chciało, a moja macica jakby się zbuntowała, był tylko jeden maleńki skurczyk i cisza, też poszła spać i co najgorsze już się nie obudziła, zero skurczy przez cały dzień :ico_placzek:
W poniedziałek zadzwonię do tej mojej położnej, co ona myśli, czy może mogłabym na jakieś badanie do szpitala podjechać... co radzi? W środę mam wizytę u mojej gin... jak nie będzie się nic z szyjką działo, to poproszę ją o skierowanie na cesarkę i pojadę z nim do szpitala. Nie chcę czekać za długo, boję się o małego...

To tyle na dzisiaj, dopadł mnie dołek, moje hormony szleją i mam dość wszystkiego, najchętniej zamknęłabym się w jakimś pokoju, gdzie nikt mi nie będzie przeszkadzał i gdzie będę miała ciszę... córcia moja traci wiele na moich humorach, dlatego też chcę żeby to się wreszcie skończyło :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Spokojnej nocki...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość