Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 wrz 2007, 09:51

hej...
Mamo dominika...kurdi..zycze szybkiej poprawy sytuacji!!!3maj sie cieplutko :-)

Dla KINGI......najslodsze zyczonka w tak piekną roczniczke ukoncczenia 4 miesiaca....rosnij zdrowo...spij w nocy slodko....i daj mamusi odpocząć :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Gosia...9 kg?no to masz Babo chlopa w domciu...wow :ico_szoking: niektore nosidelk są do 9kg..albo hustawki...no cos takiego...ale mu sie szybciutko uroslo...ale chociaz wiesz ze dobrze przybiera na wadze :ico_oczko: :-D

Moj A. po nocce jeszcze nie spi..pojechal do miasteczka obok zarejestrowac nas do lekarza...i udalo sie bo juz mi dzwonil ze nie robili problemow....mamy byc na 11.10 wiec mam nadzieje ze cos jej przepisza i daja te kupki do badania bo dzis z rana zrobila 2 ..pierwsza bez krwi a druga z kropeczkami krewki...teraz mala dogonila komara wiec cyce mają czas nazbierac troszke mleczka bo znow pustki a dziecko chce jesc :ico_olaboga: oj..no i wazylam ją..6700...czyli w tym miesiacu przytyla 500..malutko jak cholercia...ale w tej skali jest na dobraj pozycji wiec pewnie nic nie powiedzą :ico_noniewiem:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

17 wrz 2007, 09:55

Witajcie..

Niunia po ciezkich bojach teraz zasneła, a takim twardzielem chciała byc...Nocka spokojnie do 5 luz i karmienie, a mnie tak zaczeła głowa bolec ze :ico_szoking: juz chyba dobry rok mnie nie bolała, juz zjadła 2 tabletki i na szczescie sie poprawiło, no bo byłaby maskara jakbym ja była nie do zycia...bo co A. by sam zrobił.
Powiedział mi ze baby sa jeszcze gorsze od facetow jak je cos boli :ico_puknij:

Ale dzis juz A. idzie do pracy to bedzie troche spokoju popołudniu.... :ico_haha_01:

zbora daje bebiko!

to narka, u nas dzis piekny dzien wiec bedziemy spacerowac...a teraz ide na kawe...i ku mojemu zdziwieniu A. zaproponował czy napije sie kawy :ico_oczko: trzeba skorzystac.. :-)

[ Dodano: 2007-09-17, 09:58 ]
i dla Kini oczywiscie najlepsze zyczonka :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Glizudnia no to ładnie wazy twoje dziecie i jak na dwa tyg wrzesnia to super 500 g, tak mi sie wydaje...

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

17 wrz 2007, 09:59

Obrazek

Kingusiu, wszystkiego najlepszego z okazji wejścia w 5 miesiąc życia


Ja zbieram sie na egzamin. Mam nadzieję ze tym razem facet nic nie odwali....

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 wrz 2007, 10:21

ah...Ladychcialabym zeby to bylo od wrzesnia te 500g...ale to za rowne 4 tygodnie....czyli od polowy sierpnia do polowy wrzesnia.. :ico_noniewiem:

Ewcik 3 mam kciukasy za powodzenie tego egzaminu!!!

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

17 wrz 2007, 10:52

GLIZDUNIA, 500g w ciągu miesiaca nie jest źle. dziecko w 4mż powinno przytyć ok.700g

[ Dodano: 2007-09-17, 10:53 ]
zaraz serce mi wyleci z nerwów. Jeszcze 2h.......................

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

17 wrz 2007, 11:16

Ahhhhaaaaaaaaa

Gosia wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

Obrazek

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

17 wrz 2007, 11:18

Ewcik trzymam kciuki !!!!!!

Mamo Dominika mam nadzieję że szybko wszystko wróci do normy :ico_pocieszyciel: :ico_buziaczki_big:

SERDECZNE ŻYCZONKA DLA KINGUSI :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

GLIZDUNIA, moja z butelką dokładnie to samo ma, i smoczka też nie chce - a jak miała 2-3 tyg to piła :ico_noniewiem: no i właśnie się zbieram żeby ją nauczyć tego picia z butli bo jak wrócę do pracy to co??? :ico_olaboga:

muszę kończyć na razie
ale wpadnę jeszcze :-D

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

17 wrz 2007, 11:19

Spóźnione, ale...szczere, nie miałam głowy żeby tu zajrzeć wcześniej. :-)

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

17 wrz 2007, 11:27

mama_Dominika, - dziękuje :-D
mam nadzieje, że u ciebie wszystko sie wyklaruje ..i będzie dobrze ..bo kłopoty w domu ..to chyba najgorszy stres
Ewcik - to trzymamy kciuki!!!

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

17 wrz 2007, 11:33

Dzieńdoberek! :-D
U nas noc znów do 7!!! och, jak się Hani ładnie śpi...Tyle, że zjadła chyba za dużo i za szybko i zamiast beknąć to obrzygała J i siebie :-D i spała ze mną do 9 :-D potem mi towarzyszyła w porannej toalecie i śniadaniu, niestety bez kupy...teraz już jest przebrana w strój dzienny, więc będę modły klepać, że jjak już ta kupa bedzie, to niech się trzyma pampersa... :-D

Obrazek
dla Kingulki! niech nam rośnie zdrowa śliczna dziewczynka! uśmiechu na twarzy i pięknego dzieciństwa!!!

Kate_k82 nie złość się...złość piękności szkodzi!!! jakieś tam zdjęcia masz na pewno! czekamy z niecierpliwością! i super, że Mat był taki grzeczny!

Kamizela chyba się trzeba wreszcie przyzwyczaić do sfunkcjonowania służby zdrowia w naszym kraju, bo inaczej zwariujemy!!! i wiesz...ja homeopatii nigdy nie wierzyłam, ale teraz postawiła mnie na nogi! :ico_szoking: oscillococinum jest ok, a jak masz katara to kup sobie tabletki coryzalia, bo kropli na katar też niby nie można i w aptece dali mi to i powiem, że na prawdę super!!!

Gosia no...wreszcie jesteś! :-D i jak się czujemy w nowym wieku??? :ico_oczko: A Hubertus to rośnie jak na drożdżach :ico_brawa_01: no i gratuluję cycków! smacznego życząc Hubertowi

Mamo_Dominika trzymaj się dzielnie!!! i zawsze pamiętaj, że po złych dniach przyjdą dobre... A moja też ciągle zakatarzona...Tyle, że ma zapchany nos iglutki same nie chcą lecieć...Lekarz kazał mi maść jej wtykać...taką co normalnie do oczu i uszu się daje....zobaczymy

Glizdunia no to powodzenia i czekamy na wieści!!!

Ladybird23 walcz z chorobą!!! :-D oj coś nas wszystkie rozkłada na łopartki...jesień, jesień...

Ewcik to masz wirtualnego kopniaka ode mnie!!!!

A wiecie co...Hania sie odzwyczaiła od drzemek w łóżeczku i teraz usypia na macie...w huśtawce...ale dziś już tak przynudzała, że ją do łóżeczka zapakowałam...Z oporami oczywiście i grymasami...ale usnęła...ufff...
I jeszcze mam newsa...nie wiem, czy pisałam...że J siostra kupi od nas wózek...za 100zł! :ico_brawa_01: i zapłaci nam już w październiku???nie wiem dlaczego, ale fajnie jest! no i najlepsze...zaprosiła nas do siebie jak będziemy w pobliżu :ico_szoking: no nieźle...No i się pytała co kupić Hani, bo nie wie, co nam potrzeba! :ico_szoking: :ico_szoking: chyba ciąża ją zmienia...szok!
a...mi się przypomniało, że teście kiedyś kupili jakiś fotelik dla Hani, ale to już taki siedzący...no i muszę go gdzieś tam poszukać u nich, bo może się okaże, ze na razie ten zakup nam odpadnie...Byłoby miło!

Ok, lecę...bo młoda się zaraz obudzi...cyc i idziemy na spacer chyba, bo słońce ładne...miłego dnia!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości