Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

01 sty 2011, 23:19

he, he dwa razy to samo zdjęcie wstawiłam :-D

matikasia, ty to dopiero chudzinka jesteś, wyglądałaś ślicznie :ico_haha_02:

[ Dodano: 2011-01-02, 23:36 ]
o a co tu tak usto cały dzień ????

my dziś spędziliśmy fajny dzionek ,
koło południa zadzwoniłasiostra że zbieramy się w kręgielni , 4 pary z dzieciakami
na 14.30 zarezerwowany był tor ,
my jak wzykle dojechaliśmy spóźnieni na 15 :ico_oczko:
ale kolejna para jeszcze nas przebiła,bo przyszli jakieś 20 minut po nas :ico_haha_02:
posiedzieliśmy ,zjedliśmy pizzę, desery,dzieciaczki pograły ,pobawiły sięw kąciku dziecięcym ,
potem zajechaliśmy na górkę , dzieciaki poszaleli na śniegu
a na koniec zajechaliśmy do znajomych , na kawkę z wkładką i do domu zjechaliśmy dobrze po 20

a jutro już szkołai normalny dzień pracy ,wracamy do normalnego życia ,chociaż nie na długo , bo od czwrtku znowu wolne dzieciaki mają w szkołach ,ach dobrze nauczycielom :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2011-01-02, 23:40 ]
a tu moja Ala skupiona na grze :ico_oczko:
Obrazek

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

03 sty 2011, 09:11

Wiolaw chudzinka?? dobrze, że w ubraniach da się wszystko ukryć :ico_haha_01:
Masz racje dobrze nam nauczycielom z tym wolnym, ale uwierz, że i w te dni zawsze coś robimy z pracą związanego. Jednak to chyba najlepszy zawód dla kobiety-matki.
No dzionek wypasiony u Ciebie. I ta pizza :ico_haha_01:

Po tych małych zmianach w żywieniu przez ten czas świąt i sylwka przybyło mi 60 dag. Dziś wracam ponownie do diety. Na próbę na miesiąc. Zobaczymy czy będzie jeszcze waga w dół leciała. Śniadanie przeżuwałam to aż się jakoś nie chce.

My zaraz po śniadanku jedziemy do lidla po jakieś warzywka i na chwilkę na basen do kierowniczki. Ma mi dać zastępczy karnet na 2 grudniowe wejścia. Zostały mi bo wyjechałam na święta i zagadałam z nią to się zgodziła żeby mogła jeszcze w styczniu je wykorzystać.

[ Dodano: 2011-01-03, 08:12 ]
Dziś Milenka spała niespokojnie od 3. Wzięliśmy ją wreszcie do siebie po 5 to usnęła.
W ogóle od wigilii nauczyła się mówić DAĆ i jak coś chce to tak mówi. Świetnie to wygląda. No i nauczyła się baba i dziadzia i pokazuje jak dziadek chrapie. Tak śmiesznie charczy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

03 sty 2011, 11:55

witanko
Dziś wracam ponownie do diety
ja jeszcze ten tydzień odpuszczam , bo Ali urodzinki w czwartek robię , więc smakołyków trzeba upiec i zjeść :ico_wstydzioch:
mówić DAĆ
:ico_brawa_01:

ja wypiję kawkę i biorę się za sprzątanie , bo po tych dniach wolnych taki pekin wszędzie, że nie wiem od czego zacząć :ico_noniewiem:
Loluś usnoł to muszę coś porobić , bo tak to ja sprzątam a o rozwala i dostaję szału

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

03 sty 2011, 14:02

Wiolaw ja podczas dietki byłam 2 razy na urodzinkach. Faktycznie łatwo nie było sobie wszystkiego odmówić i kawę z herbatą siorbać, ale dało się :ico_haha_01:

Ja byłam w lidlu. Fajne piżamki są. Kupiłam jedną Milence. Potem gotowanko na dziś i jutro i teraz mała się obudziła, ale może jeszcze uśnie bo spała 30 minut. Mamy zaraz na króki spacerek na sanki iść.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

04 sty 2011, 00:19

ale pusteczki w tym noym roku :ico_szoking:
Fajne piżamki są
widziałam wczoraj reklamę , ale wokolicy lidla brak :ico_noniewiem:

wpadłam tylko na chwilkę , bo musiałam pocztę odczytać , ale oczy mi się kleją
jutro muszę jechać z Alą do allergologa , ale mi się nie chce :ico_placzek:
sobie wszystkiego odmówić i kawę z herbatą siorbać, ale dało się
ja taka twarda nie jestem i jak jest jakaś okazja to dyspensę sobie robie :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

04 sty 2011, 13:40

Witanko :ico_haha_01:

Już po pracy. Dziś 4 lekcje i znów tydzień wolnego. Fajnie :ico_haha_01:

Wiola ja jak skończę dietkę to też będę przy okazjach skubać coś słodkiego czy inne jedzonko, ale muszę się początkowo pilnować i obserwować bo np nie wiem czemu od wczoraj mam plus 40 dag. Strasznie mój organizm wariuje.

Mama dzwoniła, że u nich w lidlu kupiła Milence 2 piżamki i Matiemu też 2 także mamy cały zestaw.

Na 15 pędzimy do przedszkola.

Straszne tu pustki w tym Nowym Roku :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

05 sty 2011, 10:17

witam

oj pustki ,pusti dziewczyny w nowym roku się nie mogą ogarnąć :ico_oczko:

mój Loluś jakiś taki nieswój , katarek ma i niebardzo chc cos jeść , to wszystko chyba na ząbki , bo ślini się przy tym niemiłośniernie :ico_noniewiem:

ja dziś mam trochę robotki , bo jutro wyprawiam urodzinki Ali dla rodzinki a w piątek dla koleżanek , więc trzeba troszkę popiec i poszykować
nie mam pomysłu na sałatkę ,a może kóraś ma jakiś pomysł na szybką i dobrą sałatkę ?

matikasia, ja wczoraj kupiłam dla lolka piżamkę w tesco za 18 zł , fajna bawełniana

dobra uciekam bomuszę na pocztę skoczyć , bo udało mi się na allegro sprzedać kozaki , a to już ostatnie pary ,bo już po sezonie , więc jestem bardzo zadowolona , że jeszcze po dobrej cenie się udało :-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

05 sty 2011, 10:26

Witam z ranka.

Ja też myślałam o powystawianiu potem kurtek Milenki, ale teraz to nikt tego nie kupi. Chyba na jesień powystawiam.

My już drugą nockę z rzędu całą przespaliśmy, ale i tak jakoś chodzę i ziewam :-)

Wiolaw niby najszybsze sałatki to to co się tylko warzywka kroi i wrzuca. Jednak zależy ile tam będzie tych warzyw. Ja na sylwka zrobiłam: ryż, kukurydza, ananas w kostkę, duszony kurczak, majonez, przyprawa curry, sól, pieprz.
Fajna jest też z makaronem i brokułami.
Oby Lolus chory nie był.
A tort pieczesz??

Dziś wolny dzionek. Teraz pranko i zabawa z dziećmi, a potem idziemy na górkę pozjeżdżać i chcę wejść do ccc i boti bo już przeceny są.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

05 sty 2011, 10:42

Witam i ja po dłuższej niz zwykle nieobecnosci.
chcę wejść do ccc i boti bo już przeceny są.
ja dziś chcę się przejść do greenpoint, bo ostatnio były tam przeceny 50% a teraz 70%, a podobała mi się kurtka :-D
mój Loluś jakiś taki nieswój , katarek ma
Zosia też od wczoraj zakatarzona, ale u nas to normalne...przecież juz 1,5 tyg. jest w żłobku :ico_zly: Całą noc nie spała, bo źle jej oddychać buzią, a jak katar spływa, to jeszcze kaszle, masakra. :ico_olaboga: Dziś idę kontrolnie do lekarza. Po tym zapaleniu oskrzeli już boję się nawet niewinnego kataru. Być moze tak jak i u Lolusia, to przez zęby, bo ostatnią czwórkę ma strasznie spuchniętą i nie daje dotknąć dziąsełka, jak chcę jej posmarować żelem.

W ogóle to jestem wściekła, bo w piątek żłobek nie będzie pracować, bo wszyscy rodzice mają wolne i nie oddaja dzieci, a ja pracuję. :ico_placzek: Dobrze, że P załatwił urlop, bo nie mialabym z kim dziecka zostawić. MYślałam, ze też odpocznę w piątek, ale mój kolego, który jest samotny i nie ma dzieci wziął urlop i cieszy się ,że ma długi weekend, no i ktoś musi być w pracy. W głowie mi się nie mieści jak można być tak złośliwym.
Jakis kiepski dziś dzień, na dodatek i do lekarza i z powrotem muszę z małą jechać autobusem, bo P ma dziś imprezę noworoczną w firmie i pojechał autem. Wkurzyłam się, bo wie, ze autobus to skupisko wirusów, mógł auto mi zostawić. :ico_zly:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

05 sty 2011, 10:46

Ja znam dobry przepis.
Musisz kupić w puszkach
1puszke kukurydzy
1puszke groszku
1puszke czerwonej fasoli konserwowej
1puszke białej fasoli konserwowej
2 słoiki konserwowego selera
pokroić do tego kostkę żółtego sera w kwadraty
i wrzucić słoik majonezu kieleckiego.
I gotowe, niczym nie doprawiać.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość