Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

28 maja 2007, 14:37

kasi.k, ja tez dosralam akt urodzenia Kacpra w 5 minut i za darmo.. pozniej jakbym chciala wziąść placi sie chyba 15 zł a pierwszy jest gratis :-D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

28 maja 2007, 14:40

a no widzisz Marzenka , to w takim razie za czasów jak moja mama mnie urodziła trzeba było czekac i płacic chyba... bo moja mamcia przezywała, że ona dostała mój akt urodzenia po 2 tygodniach i musiała coś tam zapłacic :ico_olaboga:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

28 maja 2007, 15:09

Ja też pierwsze słyszę o tych tabletkach z fluorem , :ico_szoking: Nicoli też ich nie podawałam.Chciałabym zmienić Martynce mleko z bebiko na bebilon ale tylko dlatego że mam dojście taniej do bebilonu i ponoć jest bardziej zbliżony do mleka matki .Ale po bebiku nic jej nie jest dobrze je toleruje ,chociaż oba mleka sa tej samej firmy wiec może nie odczuje różnicy w brzuszku.Bo już jej zmieniałam z nan bo miała bóle brzucha po nanie co myślicie?nie chce jej zaszkodzic i nie wiem co robić :ico_olaboga:
Dzięki za pochwały Martynki ale ona na zdjęciach wygląda taka duża.waży 4350
caro daj znac co z pepkiem
Moja jest MARTYNA WERONIKA

[ Dodano: 2007-05-28, 15:10 ]
ja też cały czas sie niepokoje tym pępkiem ale lekarka powiedziała że jak za dwa tygodnie nie odpadnie to do hirurga ponoć zdażało sie że miały dzieci nawet trzy miesiące :ico_placzek:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

28 maja 2007, 15:56

syla75, faktycznie Martynka dlugo ma pepuszek...kacpiemu odlecial jak mial 8 dni :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-05-28, 15:59 ]
kasi.k, kiedys tak bylo ..teraz na szczescie nie ale na pesel kacpra musze czekac okolo miesiaca :ico_olaboga:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

28 maja 2007, 18:31

Ja na chwilkę bo mały cały czas chce albo na ręce albo mu śpiewać! Ufffffffffffff!!!!!!!!!

Dzięki dziewczyny za troskę, doktor powiedział ze na razie jest wszystko w porządku, smarować cały czas spirytusem, na pewno te wszystkie resztki się wykruszą, po prostu niektóre dzieci już tak mają że tak długo się im ten pępul goi!!!!!!!!! Szczerze mówiąc to odetchnęłam z ulgą!!!!!!!!!!!!

Kasi.k nie musisz się pytać-już jesteś przyjęta do Klubu Kwadransowych Grubasów!!Hi Hi!!!!!!!!!!!!!!

No to lecę!!

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

28 maja 2007, 19:10

Witam Was po dlugiej nieobecnosci!Mala zasnela (mam nadzieje ze na dluzej :-) ) wiec mam chwileczke dla siebie.Powoli organizujemy sobie zycie,chociaz dalej dzien do dnia u Majki nie podobny. Zmykam zeby byc na biezaco. Troszke mam do nadrobienia. Pozdrawiam Was goraco a Wasze pociechy caluje w pietusie.

[ Dodano: 2007-05-28, 20:08 ]
Wasze malenstwa przesliczne !!!!
Nie wiem ile schudlam po ciazy, bo nie mam wagi w domu, ale chyba nie za wiele. Nie mieszcze sie w nic z przed ciazy i dlugo te ciuchy beda czekaly na mnie :ico_wstydzioch:. Chcialam sobie kupic cos, bo tu nas tez straszne upaly dopadly( a ja mieszcze sie tylko w jeansowe spodnie z poczatku ciazy), i plakac mi sie chcialo. Zwykle kupowalam rozmiar 4, a teraz wciskam sie w 10 :ico_placzek: :ico_szoking:
Moja niunia jest tulko na moim mleku.Nie dopajam jej,wyglada na to ze narazie jej wystarcza :-) . Co 3-4 godz. zjada od 100-175 ml.

Witam nowe kwietniowe mamy!!!
Wiecej nie pamietam :ico_wstydzioch: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Ostatnio zmieniony 17 mar 2008, 05:24 przez agi, łącznie zmieniany 1 raz.

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

28 maja 2007, 21:39

Witam Kochane,
Mnie również wpiszcie do listy grubasów, mi zostało do zrzucenia 9 kg, a pozbyłam sie juz 15 więc jeszcze troche zapasie mi zostało. Ja również nie mieszcze się w swoje ciuszki przed ciąży, chodze w mamy lub teściowej, ale i musiałam zakupić nowe.
Chyba tylko Rybcia postarała sie zrzucić te kilosy w takim krótkim czasie.
Rybciu jak ty to zrobiłaś???????????????????? że masz mniej o 20 kg
Oj znowu mały woła!

[ Dodano: 2007-05-28, 21:54 ]
To tylko fałszywy alar coś mu sie sniło.

Ale te nasze skarby rosną i są takie słodkie ,
Kamilo waży 4750, a mam go na piersi a na wieczór daje mu butle z bebilonu i jest najedzony, zadowolony i śpi jak suseł.
Dzisiaj mały miał takie smierdzące purtawki i tak bardzo sie prężył, ale zrobił kupke i juz było wszystko ok, chyba coś zjadłam nie tak.

Dziewczyny czy macie zapalone światełko u swoich dzieciaczków w nocy, bo ja musze mieć zapaloną lampke nocną, gdyż gdy tylko zgasze a mały spi tym lekkim snem zaraz się budzi, chyba potrzebuje mieć jasno w swoim pokoiku.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

29 maja 2007, 03:44

Dziewczyny, wpadłam pooglądac Wasze dzieciaczki bo niestety nie chwalicie się nimi na 9 miesiącach. :ico_nienie: Wszystkie Wasze Pociechy są przesliczne. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Całuski dla Was i dla Waszych Maleństw. Buziaczki!!!

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

29 maja 2007, 08:29

ja też już mam wage sprzed ciąży a nawet mniej ale już nie karmie to napewno pójdę do przodu chociaż mi nikt nie gotuje pysznych obiadków to nie mam jak przytyć bo kasik to ma super a ja nieraz to nie mam czasu nawet zjeść i dopiero wieczorem sie łapie że nie jadłam np sniadanie tylko obiad,najczęściej to jem kolację bo mała juz wtedy śpi.całe dni spędzamy na dworze bo mała najlepiej się tam czuje.
wisienko nie zawsze jest czas wejść tutaj a co dopiero latać po innych tematach dlatego tak .pozdrowienia jeszcze trochę i ty będziesz miała swojego maluszka

[ Dodano: 2007-05-29, 08:32 ]
najlepsze jest to że jak jeżdże z Martynką to znajomi tacy dalsi oczywiście to mi sie pytaja komu bawie dziecko a jak mówie im że swoje to robią :ico_szoking: że kiedy byłam w ciąży?

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

29 maja 2007, 10:30

hektorka, po powrocie do domu juz mialam - 12 kg, potem zaraz udpadly 4 kg i potem przez 2 tyg nie chudlam wcale :ico_szoking: I teraz jak te upaly sa,chodze z Andrzejkiem codziennie na 2 dlugie spacery i jakos tak wyszlo :-D Bez stresu,staran i ograniczen :-D

A lampki nie zapalam,czasem chodzi telewizor ale ogolie malemu nie przeszkadza nic.Chyba tylko przenikliwa cisza,bo on przyzwyczajony do spania w warunkach glosnych - nasza rozmowa,w tle wlaczony telewizor itp :ico_haha_02:

caro - dobrze,ze pepuszek juz ok :ico_brawa_01:
A co do wagi Jedrulki to wczoraj wazyl 5230 :-D


No i chyba udalo nam sie jednak byc na pierwszym miejscu :-D Mial sie pierwszy urodzic ale nie wyszlo, za to jest pierwszym ochszczonym kwietniowkiem :-D

W niedziele mielismy chrzest i maly byl naprawde grzeczny.Troche marudzil,balam sie,ze sie poplacze ale w momencie jak ksiadz go polal woda swiecona i namascil - to spokojnie zasnal i przespal cala msze i jeszcze po kosciele pod domem w wozeczku :-D

Jutro jade do mamy na tydzien,wiec nie bedzie mnie na TT.Pozdrawiamy i przesylamy buziaczki :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość