Wasz ulubiony sklep Internetowy to :

link usunięty przez obsługę forum
5%
2
ASOS
5%
2
OTTO
Brak głosów
0
BON PRIX
9%
4
INNY (napiszcie w poście jaki?)
81%
35
 
Liczba głosów: 43
dalia91
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 04 lut 2020, 11:26

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

11 lut 2020, 18:06

Ja uwielbiam PranaShop (https://www.pranashop.pl/pol_m_Kolczyki-srebrne-302.html)- mają tam przepiękną srebrną biżuterię z kamieniami, przede wszystkim cudne srebrne kolczyki, które dodają mega stylu i elegancji każdej stylizacji - zarówno do pracy, jak i na wieczór

magdaimagdalena
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 02 wrz 2019, 00:26

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

16 kwie 2020, 19:23

Ja bardzo lubię i polecam https://bawelna-tkaniny.pl/pl/Robię tam zakupy od kilku lat ze względu na swoje hobby. Szyję :-) Kupuję u nich głównie tkaniny bawełniane, ale też minky (szyję dużo dla dzieci). Ostatnio zakupiłam u nich duże ilości flizeliny - mieli na stanie, podczas gdy w innych sklepach straszne braki. Polecam wszystkim szyjącym tak, jak ja :-D

handerso
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 27 maja 2019, 16:03

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

25 kwie 2020, 14:04

Podczas epidemii nie wychodzę z domu, a zakupy zamawiam na stronie https://drivetoyou.pl/ jest ona dostępna dla każdego z Warszawy. Jeśli potrzebujesz czegoś to bez problemu u nich możesz złożyć listę zakupów, po czym dostarczone zostaną do Ciebie już na drugi dzień.

Sunshine78
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 23 paź 2019, 13:57

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

20 maja 2020, 14:03

Bym zgrzeszyła gdybym nie wymieniła sklepu internetowego jeansclub.biz ;) Regularnie kupuję u nich spodnie dla całej rodzinki. Super obsługa i szybka wysyłka, więcej nie trzeba dodawać ;) Pozdrawiam forumowiczów!!!

SugarGirl
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 19 lip 2016, 12:16

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

02 cze 2020, 12:48

Jestem czynną klientką sklepu jeansclub.biz Panowie z obsługi mnie już dobrze znają i poza samymi zakupami zawsze sobie jeszcze chwilę pogadamy o pierdołach ;) Bardzo cenię sobie taką swobodę zakupów ;)

WORLDbyNIKA
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 09 cze 2020, 11:40

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

09 cze 2020, 12:08

witam Was serdecznie,

tylko biżuteria :)))

Polecam Wam stronkę WORLDBYNIKA (z końcówka com :)) , gdzie znajdziecie biżuterię dla Niej i dla Niego ręcznie robiona przeze mnie. Każda rzecz jest POJEDYNCZA, co pozwala poczuć się właścicielowi wyjątkowo.
Serdecznie Was zachęcam do odwiedzenia strony, ponad 700 produktów, z których każdy jest inny. Codziennie nowości !!!

WORLD by NIKA w internecie, na fb i na instagramie - czekam tam na Was :))))

Sunshine78
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 23 paź 2019, 13:57

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

07 paź 2020, 12:32

jeansclub.biz mój ulubiony i sprawdzony sklep. Ciężko się dyskutuje o różnych rzeczach jak nie można podpinać linków... No, ale cóż jest jak jest ;) Pozdrawiam!

Malamimi
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2020, 14:09

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

08 paź 2020, 13:26

Ja ostatnio odkryłam sklep z modnymi ubraniami Imperiumklif i bardzo polecam każdej kobiecie, która chce wyglądać elegancko i stylowo. Mają naprawdę ekskluzywne marki. Jakość nie do podrobienia! Na stronie wiele przydatnych informacji co do rozmiaru itp. więc łatwo wybrać rozmiar dopasowany pod siebie. Ale w razie problemów obsługa bardzo chętnie pomaga i doradza :)

SYRENKA
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 paź 2020, 13:48

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

15 paź 2020, 14:00

Ubrania kupuję w różnych sklepach, ale bieliznę tylko w artimi! Polecam

Bucheck25
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 16 paź 2020, 10:22

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

16 paź 2020, 19:47

Hej, ja od jakiegos czasu zamawiam na https://www.differenta.pl/. Spodobało mi sie bo akurat maja marki, które lubię, Guess, Tommy Hilfiger, Melissa itp. Teraz widzę, że mają darmową przesyłkę i 15% zniżki, akurat miałam kupowac nowe spodnie więc dobra okazja ;)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość