Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

30 mar 2007, 21:43

Dzisiaj nakarmiłam Ninkę przed kąpaniem, potem jeszcze dokarmiłam ale się bardzo pultała przy piersi więc dałam herbatki. Uspokoiła sie u mnie na kolanach a potem położyłam ją do kołyski i musiałam iść do Zuzi bo mąż dziś długo pracuje i nie mógł być przy niej jak zasypiała. To było o 20:30 i zaglądałam tylko do Ninki a ona nie spała tylko się rozglądała possała piąstkę i o 21:00 zasnęła ! Bez miałku żadnego i zupełnie sama! U Zuzi w tym wieku to było nie do pomyślenia!

Jak szczepiłyście dzieci po 6 tygodniu? Szczepionką podstawową czy dodatkowo zalecanymi szczepieniami płatnymi? Ile płaciłyście jeśli tak?

Nina kończy 6 tygodni w poniedziałek i idziemy na bioderka a potem chcę szczepić jak będzie możliwość dodatkowo szczepionką skojarzoną.
Tylko też mamy problem z katarkiem którego w dzień wogóle nie słychać a w nocy a właściwie nad ranem to słyszę takie charczenie że szok ale aspiratorem się tego nie da wyciągnąć ani wogóle nic zrobić... :ico_placzek:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

30 mar 2007, 22:27

Witajcie !!

Czy ma któraś wózio z FOKUSA ? Ja jestem bardzo zadowolona!

Dziś pierwszy raz podałam na noc 60 ml swojego mleczka + 60 ml Bebilonu i maluch zasnął jak anielątko - sam, spokojnie i bez płaczu ... Po co maluszka mam głodzić ... Jak chce jeść to mu dam ...

Byliśmy na spacerku ...ślicznie było i cieplusio ...

Wszystkie chorowitki i te małe i te duże ... kurujcie sie! :-D

A co z resztą lutowianek? Gdzie Elviś, Eve Carmal i reszta?

Idę spinkac powoli ... pa

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

31 mar 2007, 09:23

SANDRUSIAno to faktycznie tanio kupiłas wózeczek:), ja mam firmy polak jak ci pisałam i w sumie jest taki jak graco tylko ze ma jeszcze taka dopinke do budki jak to własnie widac na naszym zdjeciu ze jak wieje to mozesz dziecko całe zakryc a ze to zdjecie było robione jak Amelcia miał 2 tyg. i bylismy na pierwszym spacerze i strasznie wiało choc słonko swieciło to ja cała zakryłam ta budką hi hi ;), no i w tej półeczce do góry nie mamy zegarka tylko taki schowek zamykany. Acha i tez mam hmulce w kształcie stópek hi hi smieszne to co nie?
QUNICK wiesz co Amelka ma juz katar drugi tydzien i kurcze zaczyna mnie to martwic bo wczorj na wieczór świszczało w niej strasznie i sie przeraziłam, w poniedzialek polece do pediatry zeby ją osłuchała, bo ten katar to ma taki zielonkawy juz i gesciejszy ale jej da sie wyciagnąć gruszką go tylko ona tak potwornie sie przy tym drze ale trudno sciagam jej i tyle dzis podałam syropek na kaszel taki mi pediatra apisała na wszelki wypadek homeopatyczny drosetux czy jakos tak i dałm jej 2,5ml.dzisiaj i bede oklepywac zobaczymy mam nadzieje ze ten katar jej nie schodzi na oskrzela bo bedzie antybiotyk jak nic a ja nie chce jej faszerowac buuuuuuu :(, no i ona pogodna jest i cała noc spi na szczęscie i nie zakaszlneła ani razu tylko wczoraj na wieczór jak zasypiała to tak swiszczała a potem nie ale i tak bardzo mnie to martwi. To jest najgorsze ze te maluszki nie umieja same noskow porządnie wydmuchac i siedzi to w nich i potem schodzi nizej ach tak sie martwie :ico_olaboga: bo kurcze kiedy ona zgubi ten katar paskudny

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

31 mar 2007, 11:49

Witam

mnie dzis Filka zdiwil spal bez pobudki na jedzoko od 22 do 4, oby tak dalej
bo normalnie sie budzi co 3 godziny

I dzis drugi raz w swoim zyciu zaplakal, tak rozpaczliwe ze ja nie utrzymalam lez a on taka minke zrobil i przestal, prawdziwy facet :-D
Dobrze ze mam takie spokojne dziecko, a to bym nie wytrzymalam sama

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

31 mar 2007, 11:49

SANDRUSIA)) pisze:karolas, tak to jest wozek graco :ico_haha_02: ma tez oprucz fotelika taka wklade dla niemowlat jestem z niego zadowolona :ico_haha_02: a powiedz mi ty go w pl kupowalas ile placilas??


witajcie
dawno mnie tut nie bylo i tyle zaleglosci kiedy ja to wszystko przeczytam
Dominis konczy dzisiaj dwa miesiace...
o ludzie ten czas tak szybko gna, ze sie nie obejrzymy a dzidzie juz beda chodzi :)

my tez mamy wozek Graco Deluxe czarno-zielony i jak na razie jestem bardzo z niego zdowolona, zreszta nie tylko ja
nasza starsza corcia tez nie ma zadnych problemow z jazda tym wozkiem :)

Obrazek

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

31 mar 2007, 11:55

Eva_1977, witaj :ico_buziaczki_big:

Wszystkiego najlepszego dla synka :ico_prezent:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

31 mar 2007, 11:58

my bylismy w tym tygodniu na szczepieniach,
jedną dostal w nozke a drugą w raczke,
troszke poplakal ale szybko sie uspokoil i usnal
wazy 5600 to od ostatniej wizyty u lekarza (1 marca) przybral dokladnie 1 kilogram!!

od dwoch tygodni Dominis jedzie na butli
poprostu nie najadal sie moim mleczkiem :(
i od kiedy pije butle to jest o niebo pokojniejszy i ladniej spi
a... ija myslaam, ze ma kolki a on poprostu glodny byl i tak plakal
a ja wszystko zwalilam na te kolki :ico_olaboga:
a teraz juz jest wszystko w porzadku
bardzo ladnie przesypia noce
budzi sie tylko dwa razy na jedzenie
i jak ma mokro to sie przebudzi
no i pokarmu u mnie juz nie ma a szkoda :( bo w nocy sobie troszke jeszcze go popijał


[ Dodano: 2007-03-31 ]
lulu81 pisze:Eva_1977, witaj :ico_buziaczki_big:

Wszystkiego najlepszego dla synka :ico_prezent:


Lulu bardzo Ci dziekuje!!

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

31 mar 2007, 12:20

SANDRUSIA,EVE1977 ja tez jestem z wózka zadowolona tylko waga mimo ze niby 13kg. to wnozenie go na pierwsze pietro do przyjemnych rzeczy nie nalezy :( ale jak oglądałam inne wozki to chyba zaden taki tanszy nie jest lekki moze jakby sie zapłaciło z 2000zł. to moze by sie znalazło cos tanszego hi hi hi :)

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

31 mar 2007, 12:24

Karolas ja musze swoj na 3 wnosic
i jakos na razie daje rade
ciekawe jak to bedzie pozniej

na poczatku bardzo chcialam kupic sobie wozek TAKO VOYAGER ( a one to prawie 20 kg wazą :ico_olaboga: )
ale mąż znalazl Graco i jak go obejrzalam to juz zadnego innego nie chcialam :)


[ Dodano: 2007-03-31 ]
dziewczyny jest mi okropnie glupio bo taka gafe strzeliłam, że szok
napisalam, ze Dominis dzisiaj konczy dwa miesiace bo zamiast pomyslec o dacie to ja myslam o dniu, w ktorym sie urodzil czyli sobocie...
ale ze mnie ciapa...
a Dominis dopiero skonczy dwa miesiace 3 kwietnia...
oj ja nie mądra kobita jestem

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

31 mar 2007, 16:58

Eve_1977 Mój maly budzi się normalnie co 2 godziny - więc się zastanawiam czy on się napewno najada. Troszkę się boję, że jak zacznę go do karmiać to on już tylko butelkę będzie chciał.
QunickŁukasz też miewa to samo co Ninka z tym noskiem, ale wpryskuję do noska wodę morską i zachwilkę wszystko jest ok. dzieciaczkom szybko wysychają śluzówki w nosku, może też spróbuj.
KarolasMi doktorka przepisala maść sosnową ( na receptę robią w aptece) super się sprawdzila przy katarku. Możesz jeszcze kupić INHALOL on z 5 zl kosztuję i parę kropelek na pieluszkę i położyć w łóżeczku - taka inhalacja i maluszkom łatwiej oddychać. trzymam kciuki za Amelcię i życzę dużo zdrówka.
LUTÓWECZKIDziś byliśmy w końcu na spacerze :-D było miło Łukasz przespał cały słodziutko. Wózek sprawdza się wprost bajecznie - te przednie koło jest poprostu genialne manewry wózkiem jak spłataka. Gorzej mi szło tachanie go na 3 piętro - kondycji to ja wcale nie mam ( ale może ulegnie to w końcu zmianie) :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość