Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

13 lip 2008, 23:18

miszka, super :-D :-D a z jakiej czesci?? ja centrum jak narazie jeszcze :-)

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

13 lip 2008, 23:53

Mróweczka pisze:miszka, super a z jakiej czesci?? ja centrum jak narazie jeszcze
Ja St.Denys ,ale mam 10 minut na Portswood.Wczesniej mieszkalam chyba ze 2 lata,na Brinton's Road,moze sie mawet widzialysmy w przelocie,skoro mieszkasz w centrum :ico_brawa_01: W,ktorym szpitalu bedziesz rodzila,bo czesc dziewczyn z centrum ma rejon w Winchester?

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

14 lip 2008, 10:19

miszka, to Brintons road to kawalek odemnie bo ja mieszkam przy dokach :-) kiedys mieszkalam niedaleko b&q czyli porswood rzut beretem ale to było dawno i nieprawda a teraz tu w sumie obok margerity :-) A Eryczka rodzilam w princes Ann i 2-gie tez mam zamiar tam rodzic...teraz jade do PL na jakis miesiac a po przyjezdzie juz bede mieszkala gdzie indziej...bursledon...kojarzysz?? sunday market, tesco duze...

Jak masz na imie??

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

14 lip 2008, 10:28

Mróweczka pisze:bursledon...
No to swietne miejsce!Jezdze tam na zakupy do duzego Tesco!Ja tez bede rodzila w Princess Anne,tyle ze mnie prowadzi oddzial patologii ciazy,ze wzgledu na moje wczesniejsze przygody....Powiedz mi ,karmilas Eryczka pierwszym mleczkiem czy piersia,ja sprobuje piersia ale profilaktycznie potrzebuje kupic dobre mleko,bo z moimi cyckami roznie moze byc,wiec moze znasz jakies godne polecenia? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-07-14, 10:29 ]
A na imie mam Aneta :-D

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

14 lip 2008, 11:07

miszka, mój młody do tej pory cycka doi czasem hehe...duzy chlopak ale milosci mu potrzeba hihi :-D O mleko najlepiej zapytaj połoznej niech dobierze mleko do dziecka potrzeb :-)
daj mi moze swoje gg albo na watek uk chodzmy bo tutaj w sumie nie na temat gadamy hehe...w sumie gg najlepiej szybciej mozna odpowiadac :-D
wiesz juz co bedzie?? a co sie stało ze patologia ciazy?? sory ale niewiem dlaczego...niedoczytalam chyba...
a to jak juz bede mieszkala tam to zapraszam na soczek jak bedziesz zakupy robila bo to do tesco 2 kroki dosłownie...jest domek..krzaczki i za krzaczkami parking tesco hihi
smiejemy sie ze w niedziele bedziemy miec najwiecej gosci...sunday market hehe

a co z Wami brzuchate lutówki??...ja za jakies 3 dni sie dowiem czy jestem lutowa i zostaje z Wam i czy zawijam sie np na styczen :ico_oczko:

dobra ide sie pakowac bo nigdy tego niezrobie :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-07-14, 11:08 ]
aha...daj najpierw cysia...mleko zdarzysz kupic...niekupuj na zapas :-)

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

14 lip 2008, 11:12

Mróweczka pisze:miszka, mój młody do tej pory cycka doi czasem hehe...duzy chlopak ale milosci mu potrzeba hihi O mleko najlepiej zapytaj połoznej niech dobierze mleko do dziecka potrzeb
daj mi moze swoje gg albo na watek uk chodzmy bo tutaj w sumie nie na temat gadamy hehe...w sumie gg najlepiej szybciej mozna odpowiadac
Ale Ci z tym cycem zazdroszcze!No faktycznie wysle Ci na Prw,swoj nr gadu to Ci opowiem swoja skomplikowana historie,poza tym jestes juz doswiadczona mama Eryczka,wiec moze poprosze Cie czasami o podpowiedz :ico_sorki: pozdrawiam!

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

14 lip 2008, 12:15

ale sie babeczki rozgadały :-D :-D :-D :-D :-D
A gdzie sa moje lutówki 2008???miałysmy razem wspominac :ico_placzek:

Awatar użytkownika
czarnulka lbn
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 260
Rejestracja: 16 gru 2007, 01:28

14 lip 2008, 12:18

hej karina22 pamiętam nasze lutowe rozterki. a teraz już mamy takie "duze" maluchy :ico_brawa_01:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

14 lip 2008, 12:29

czarnulka lbn, ogromniaste :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moja własnie padła,marudzi cos od rana,to chyba przez tę pogode:((

Awatar użytkownika
czarnulka lbn
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 260
Rejestracja: 16 gru 2007, 01:28

14 lip 2008, 12:36

moja też śpi. a wczoraj to całkiem marudziła, ale z drugiej strony pogoda była do niczego duszno i maluszki się męczą. a ile waży twoja mała? moja 6.5 kg, pytam bo ostatnio znajoma mi powiedziała, że jej synio tez ma 4 miesiące waży juz ponad 8 kg i tak się zastanawiamczy nie za mało? a jak z ząbkami moja to juz w sumie miesiąc temu zaczeła sie okropnie slinić, a teraz to juz całkiem i non stop paluszki w buzi są, albo inne rzeczy :-) i tak czekam i czekam i nic.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość