Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

24 lut 2008, 00:23

emalia30 pisze:no wlasnie mnie sie podoba ten bezowy w kwiatki i pytanie jest takie, czy wypada wlasnie taki w kwiatki kupic chlopakowi??
ja mysle ze spokojnie moze byc ten wzor dla chlopca :ico_haha_01: ja w kazdym razie gdybym miala teraz kupowac to bez wahania bym sie skusila :ico_haha_01:
jak dotad nikt nie wymyslil wozeczkow w samochodziki czy traktory wiec chlopcy widocznie tez musza miec w kwiatki :-D
Jutro wraca juz moj mezulek strasznie sie stesknilam przez ten tydzien nawet fajnie tak czasem na chwilke zatesknic :-)
emalia30 pisze:u mnie w pracy dzis bylo w miare znosnie,ale jutro za to nie wiem jak przezyje dzien,mase pokoi i to kazdy bedzie strasznie brudny,przyjda ludzie z klubow poupijani i bede robic syf taki,ze nie wie czesto czlowiek od czego ma zaczac
oj emalia nie masz zadnych ulg w pracy?nie powinnas moze zbytnio sie przemeczac pamietasz co ci lekarz mowil?A wlasnie kiedy idziesz do gonka szyjke skontrolowac?Pamietaj o tym prosze cie bo ja mialam z tym problemy szczegolnie w 2 ciazy i gdyby nie to ze mialam w domku juz dziecko to lekarz powiedzial ze od razu by mnie na oddzial polozyl ale ze wzgledu na Olusia dal mi szanse i z lekami wytrzymalismy 39 tyg :ico_brawa_01:
Najdziwniejsze jest to ze czulam sie dobrze nie czulam ze cos sie dzieje a tu taka niemila niespodzianka :ico_placzek: nawet Olka nie moglam brac na rece :ico_placzek:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

24 lut 2008, 01:01

Magda Sz. pisze:Jutro wraca juz moj mezulek strasznie sie stesknilam przez ten tydzien nawet fajnie tak czasem na chwilke zatesknic
-zgadzam sie z toba w 100%,bardziej sie kocha jak sie troche poteskni

a co do pracy to ja nie moge sobie jeszcze pozwolic na zwolnienie,mam w planie od 1 maja juz zaczac i ciagnad do porodu a tu jeszcze 2 miesiace
A z szyjka to bedzie problem,nie stac mnie w chwili obecnej na polskiego ginekologa bo bierze 80 euro za wizyte i tyle tez za usg jakiekolwiek,wiec nie ma kto tego skontrolowac,pozostalo mi sie modlic by bylo wzystko ok :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Oby jakos te 2 miesiace wytrzymac,staram sie malo robic,ale sie nie da,praca ta jest ciezka i co by nie bylo czy zrobie 8 pokoi czy przy pomocy 12 to i tak czuje bol i zmeczenie
dzis wlasnie mnie jakos tak boli wewnatrz,taki bol klócia,nie wiem co to,pewnie sie rozciagam-tak sobie to tlumacze,by sie nie dac zwariowac strachem o cokolwiek

uciekam spac,bo jutro ciezki dzien
buziaki i do jutra po pracy

Obrazek

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

24 lut 2008, 02:10

Emalia wspolczuje Ci i wiem co czujesz.
ja pracowalam w sklepie. na początku ciazy musialam rozladowywac towar na polki-sama kilka palet kurczaka na przyklad. Jak sie dowiedzieli ze jestem w ciazy, to niby wszyscy rozumieli ze nie moge sie przemeczac, ale jak przyszlo co do czego to przewaznie pracowalam do 22. Najwczesniej konczylam o 20. A ze pracowalam na deli w Dunnes Stores, to musialam wszystko sprzatac -troche sie nadzwigalam i to wszystko na czas, zeby zdazyc przed zamknieciem..po calym dniu. wierz mi jak wracalam do domu to nog nie czulam a o plecach nie chce juz mowic. w koncu sie zwolnilam, bo nie moglam juz pod koniec siodmego msc po 9 godz robic na stojaco.
Dzieciaczka donosilam do 38 tygodnia, ale to dlatego, ze poszalam na weselu i poczulam jak nagle sie obnizylo. Ale i tak lekarz pozwolil mi wracac samolotem do irl :-D a tu jeszcze 3 tygodnie sie z brzuchem bujalam :ico_haha_01: i juz chcialam urodzic bo zrobilam sie jak banka-oczka jak chinka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i urodzilam zdrowiutkiego Patryka. :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

24 lut 2008, 10:34

dzien doberek
zaraz zmykam do pracy :ico_zly: ,juz mi nie dobrze na sama mysl o niej
Ivka dokladnie mam to samo-praca pokojowki jest tez bardzo ciezka i wiem dokonale co znaczy bol plecow i nog po takim dniu pracy,do tego musze uwazac w lazienkach by orla nie wywinac na mokrej podlodze i jak myje kafelki w kolo wanny wchodzac do niej trzymam sie rurek w kolo,a na kucka wycieram podloge i juz teraz sprawia mi to ogromna trudnosc,bo brzuszek nie jest juz malutki .. eh szkoda slow,mam dosc tej pracy i nie wiem,czy w ogole wroce tam,choc pracuje od wrzesnia 2003 r w tej samej firmie do teraz i niby 2 lata temu dostalam awans na superviosor ,ale i tak musze robic na rowni z dziewczynami i do tego miec mase innych obowiazkow -sprawdzanie dziewczyn,liczenie poscieli,zamawianie,dopilnowanie by wszystko kazdego dnia gralo,organizuje dzien dla kazdej.Najgorsze,ze to hotel 3 gwiazdkowy o dlatego tak jet w 5 * nikt tak z supervisorek nie robi-wiem,kolezanka mi opowiada,bo pracuje w takim-one tylko sprawdzaja i rozporzadzaja dniem pracy a raz na miesiac moze sie zdazy albo na pare ,ze cos tam pomoga-POMOGA a nie robia calej podlogi prawie same :ico_zly:

ok nie bede wam juz marudzic,macie wolne,wiec milusiej niedzieli zycze,slonecznej za oknem i w sercach

do po pracy

Obrazek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 lut 2008, 11:34

hej dziewczyny!!!!
ja po wizycie u fryzjerki :ico_brawa_01: i jestem mile zaskoczona bo mi zrobiła bardzo łądne blond pasemka :ico_brawa_01: zważając na to ze mam ciemne włosy :ico_szoking: no i ściela mnie, jestem naprawde zadowolona :ico_brawa_01: no nareszcie znalazłąm super fryzherkę :ico_brawa_01: a jak mi powiedziała cene to dopiero byłam w szoku :ico_szoking: za tą cene to ja moge co tydzień chodzić na balejaż :ico_brawa_01:
Emalia ja pracowałam jako opekunka osób starszych i dźwigałam do ósmego miesiąca, nikt mi nie pomagał a wrecz przeciwnie, one wszystkie miały przerwę, a j anie mogłam bo nie jestem stąd to po co????? bałam sie strasznie czy nie strace dziecka bo czasem musiałam z łóżka na wózek inwalidzki własnymi siłami przenieść babcie która ma koło 60 kg, wtedy szłąm do łązienki i płakałam i przepraszałam mojego synka, ze tak musze dźwigać i ze On teraz pewnie źle sie czuje, mówie Wam miałam w robocie takie sz@@@@ że szkoda gadać :ico_placzek: tylko jak pracowałam nocki to miałam super bo dziewczyny były boskie ( nie tutejsze-murzynki ) i praktycznie kazały mi tylko np myć naczynia czy posprzątać łazienki, ale nie pozwalały mi dźwigać :ico_brawa_01: kochane były :ico_brawa_01:
więc rozumiem Cie doskonale, jest ciezko pracować jak sie ma robote fizyczną :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

24 lut 2008, 20:27

no witam po pracy

a co tutaj tak cicho caly dzien?? :ico_olaboga:

zaraz uciekam pod prysznic sie zrelaksowac a pozniej poloze sie i nie bede nic robic,dzis bylo strasznie - mialam 16 pokoi opuszczonych ,bardzo brudnych plus 1 zamieszkaly, do tego musialam upilnowac dziewczyn,by sie z praca w miare wyrobic i poukladac wszystko jakos.U gory bylo 18 opuszczonych i 3 zamieszkale a nie dodam,ze w apartamentach mialysmy dzis 9 opuszczonych i to kazdy po 2 lazienki i 3 pokoje,kuchnie z aneksem i salony :603:
Na nie nawet czasu nie bylo a i tak skonczylam po czasie. ehhhh- a Ty Mateczko wiesz doskonale,no widzisz jak to jest-niby kobiety w ciazy sa chronione,ale nie my :ico_zly: ,matki Polki maja tyrac a jak sie nie podoba to wont :ico_zly:

a tak po za tym to jak wam mija niedziela??

do pozniej kochane

[ Dodano: 2008-02-24, 19:29 ]
acha Martus poprosze o zdjecie w swoim nowym wydaniu :-D
to ile cie skasowala??
super,ze trafilas na fajna babeczke :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-24, 23:10 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-02-25, 08:08 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-02-25, 18:11 ]
witajcie

ja po pracy i dzis jakos nie w sosie i nastroju na pisanie,ogolnie rzecz biorac to mam dosc tego co robie ,ludzi zaklamanych w kolo,ktorzy tylko patrza jak tutaj Polaczkowi zrobic pod gorke albo podstawic noge a dzis sie nawet okazalo,ze nawet rodaczka patrzy na ciebie wilkiem i wszytko jako biedna i nowa osoba,ktora jest u nas poltora tyg przedstawia w sposob wrecz zabawny no i oczywiscie z korzyscia dla siebie samej,wkurzona jestem nam maksa,szkoda nawet opowiadac,ale jak tak dluzej popracuje to nim urodze to moja bidna dzidzia nabawi sie nerwicy :ico_placzek:

Milusiego konca dnia ,moze zajrze pozniej ,bo teraz chyba poleniuchuje

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

25 lut 2008, 22:04

witajcie
przepraszam ze niepisalam ale bylam chora znaczy sie jeszcze jestem :ico_chory: :ico_chory:
jakies fatalne chorobsko mi sie przyplatalo dwa dni niemoglam nic zrobic wygladalam jak trup :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: .maz tez chory ale juz dzis poszedl do pracy bo koniec zwolnienia :ico_placzek:
szkoda tylko ze niedokonca wyzdrowial

no i Wiki tez przeziebiona ale mam nadzieje ze bedzie dobrze daje jej syropek i kropelki do noska zobaczymy :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

ivkaJ, sliczne masz zdjecia w podpisie i jaki twoj synus jest przesliczny i te oczka takie niebieskie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

martuchafrost, gdzie masz fotki z nowa fryzurka :ico_nerwusek: :ico_nerwusek:
wklej fotki i to szybciutko

emalia30, sliczne sa te wozki az sie zachciewa meic kolejnego dzidziusia :-D :-D
oj widze ze niezafajnie macie w pracy tak sie przeciazac szkoda mi was bardzo
z tego co tu slyszalam to duzo osob narzeka wlansie na ten system
ze niemozna p[ojsc wczesniej na zwolnienie i trzeba po macierzynskim wracac do parcy albo koniec
daltego moj b chce zeby druga dzidzia byla w Pl
nawet niechodzi o zwolnienie lekarskie wczesniej bo ja pracowalam do konca 7 miesiaca i bylo mi ciezko
ale chociaz mialam ta mozliwosc byc z Wiki te 3 lata wychowawczego i nieoddalabym ich zanic wswiecie :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

szkoda ze tutaj nikt nieszanuje ze kobieta jest w ciazy i musi parcowac jak wszyscy :ico_zly: :ico_zly:

ciekawe czy Madzia dostala ta prace??trzymam mocno kciukaski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

25 lut 2008, 23:54

Mikusia dużo zdrówka życzę bidulko co to sie porobiło :ico_olaboga:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

mamo!!!! a a gdzie druga skarpetka??????????????
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

niestety fryzurki mojej dokłądnie nie widać bo nie ma mi kto zdjęcia zrobić, a mój jak mi zrobi zdjęcia to same nogi widac :ico_puknij:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

26 lut 2008, 00:29

martuchafrost pisze:niestety fryzurki mojej dokłądnie nie widać bo nie ma mi kto zdjęcia zrobić, a mój jak mi zrobi zdjęcia to same nogi widac
- no jak kazdy facet prawidłowy odruch fotografa hehehe :-D
A tak przy okazji super zdjecia i Franio jak prawdziwy model pozuje-teraz widac bardzo duze podobienstwo do mamy :ico_oczko:


mikusia1 pisze:przepraszam ze niepisalam ale bylam chora znaczy sie jeszcze jestem
-wracaj czym predzej do zdrowka Obrazek

cos ost jest w tej zdradzieckiej pogodzie-wszystkich kladzie w kolo-nie dawac sie kochane :ico_nienie:


mikusia1 pisze:z tego co tu slyszalam to duzo osob narzeka wlansie na ten system
ze niemozna p[ojsc wczesniej na zwolnienie i trzeba po macierzynskim wracac do parcy albo koniec
daltego moj b chce zeby druga dzidzia byla w Pl
nawet niechodzi o zwolnienie lekarskie wczesniej bo ja pracowalam do konca 7 miesiaca i bylo mi ciezko
ale chociaz mialam ta mozliwosc byc z Wiki te 3 lata wychowawczego i nieoddalabym ich zanic wswiecie
- no niestety i co zrobic,tez zaluje,bo w Polsce siedzialam z synem 2 lata a do 7-mego miesiaca tez pracowalam
oby jakos Bog dal wytrzymac i poukladal wszystko pomyslnie jak i dal zdrowko :ico_sorki:

Ivka zdjecia synka bomba :ico_brawa_01: ,widze,ze przewaga przystojniakow bedzie na forum,a Wiki bedzie miala w czym wybierac :-D

uciekam,bo rano do pracy na 7:30
buziaki do poduchy
dobranoc

Obrazek

[ Dodano: 2008-02-26, 08:08 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

26 lut 2008, 11:12

Witajcie kochane!
Mezulek moj juz wrocil do nas w niedziele pod wieczor wiec nie zagladalam za bardzo bo przegadalismy caly wieczor i wczorajszy dzien bo mial wolne :-)

emalia30 pisze:A z szyjka to bedzie problem,nie stac mnie w chwili obecnej na polskiego ginekologa bo bierze 80 euro za wizyte i tyle tez za usg jakiekolwiek,wiec nie ma kto tego skontrolowac,pozostalo mi sie modlic by bylo wzystko ok

emalia w takim razie mocno trzymam za ciebie kciuki :-)
Ale powiem ci ze ta Irlandia coraz bardziaj mnie wkurza i to ze wszystko tu tak dziwnie sie odbywa,co to wogole za opieka nad kobieta w ciazy :ico_puknij: w Pl idziesz w ciazy na zwolnienie i od razu masz kase a tu zawsze problem z tymi skladkami wiecznie im za malo,teraz tesciowej znajoma jest w ciazy pracuje 2 lata a od dluzszego czasu w Beyrn'sie czy jakos tak chodzi mi o sklep z zabawkami,wozkami itp.Jest ogromny i poszla z tego wzgledu na zwolnienie ze za ciezko bo dadza jej np regal i musi sie nim zajmowac tzn.wchodzic po drabinie i ukladac.No i oczywiscie problem ze zwolnieniem bo musi z Pl jakies papiery z Zusu dostarczyc jakby to mialo jakies znaczenie i nie beda jej placic musi czekac :ico_olaboga: rzeczywiscie kobiety w ciazy sa tu baaaardzoooo chronione :ico_puknij:

Emalia ja nie wiem sama zaczynam sie bac o ciebie i malenstwo nie powinnac tak sie przemeczac obijaj sie dyskretnie przeciez widac ze masz brzusio i ma prawo byc ci ciezko :-)
Slicznie ci sie dzidzia na suwaczku zmienila :-D

martuchafrost, to ty tez nie mialas przyjemnej i lekkiej pracy wiem jak to jest zajmowac sie starsza osoba bo pomagalam mojej mamie przy lezacej babci kiedy mama byla w pracy do czasu kiedy nie wyjechalam tutaj i to naprawde ciezke zajecie :ico_olaboga:
A jeszcze w ciazy przenosic?Ja z Dawidkiem w ciazy wystarczylo ze ja sadzalam z pozycji lezacej to juz czulam ze za ciezkie zajecie a wogole nie powinnam tego robic bo mialam odgorny zakaz ale co trzeba bylo :ico_noniewiem:
Fryzurke troszke slabo widac ale obciecie fajne tylko pasemka sie chowaja moze jednak twoj mezczyzna sprobuje pstryknac :ico_oczko:

mikusia1 pisze:ale chociaz mialam ta mozliwosc byc z Wiki te 3 lata wychowawczego i nieoddalabym ich zanic wswiecie

ja tez dokladnie tak samo :-D :-D :-D
Monika z ta praca to widzisz niby dostalam ale umowy jeszcze nie mam i poszalam ostatnio zobaczyc ta restauracje to wszystko jest jeszcze w rozsypce pracuja ciezko wiec sobie mysle ze sami nie wiedza dokladnie ktorego dnia otworza dlatego nie ma narazie wiadomosci od nich :ico_noniewiem:
Zdrowiejcie nam szybciutko!
Mnie tez gardlo boli od 2 dni i katar mam z Dawidkiem :ico_placzek:
ivkaJ, Patryczek sliczniutki :ico_brawa_01: Rzeczywicie Wiki to nasza jedyna panienka na watku :ico_szoking:
Milego dnia wam zycze bo chyba bedzie zdecydowanie ladniejszy od wczorajszego :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość