Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

26 sty 2009, 22:34

Marcia77, no co Ty :ico_olaboga: :ico_nienie: aleś wymyśliła... ja Cię kofam :-D a w domku masz dwie istotki, które bez Ciebie żyć nie mogą :ico_sorki: jak następnym razem o tym zapomnisz to daj znać - przypomnę :-D :ico_sorki:

donatka26, noo, z tymi oczkami u maluchów to częsty problem.. ja mojemu przemywam przegotowaną wodą przy każdej kąpieli

myśmy jeszcze zakupki zaliczyli i dostałam od mamusi butki do łażenia :-D bo teraz mil będę robiła pieszo, o ile pogoda pozwoli :ico_sorki:

a jak tam u Was dzionek leci?? :-)

Awatar użytkownika
ambi
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 700
Rejestracja: 19 sie 2008, 17:26

26 sty 2009, 23:02

no niestety, rumianek bardzo uczula, więc zapewne to jego wina

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

26 sty 2009, 23:06

Marcia my Cię co najmniej lubimy :-D

ananke pisze:donatka26, noo, z tymi oczkami u maluchów to częsty problem.. ja mojemu przemywam przegotowaną wodą przy każdej kąpieli
ja tak samo

ananke pisze:a jak tam u Was dzionek leci?? :-)
Ja zrobiłam pranie bartkowych bambetli, zdrzemnęłam się razem z małym, potem była kąpiel, standardowe marudzenie po kąpieli, a teraz już śpi.

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

26 sty 2009, 23:32

gaga22 pisze:Ja zrobiłam pranie bartkowych bambetli,
heh... u mnie teraz pralka chodzi dwa razy częsciej.. noo, ale cóż uroki macierzyństwa :-D

my zaraz do jedzonka, bo juz mały zaczyna marudzić i do spanka, więc życzę Wam wszystkim spokojnej nocki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

26 sty 2009, 23:50

ananke pisze:heh... u mnie teraz pralka chodzi dwa razy częsciej.. noo, ale cóż uroki macierzyństwa :-D
no u mnie też :-D

Ja też zmykam do spania, młody już spi, a ja kąpanko i do łózia

Do jutra mamuski i dzieciaczki

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

27 sty 2009, 09:03

Witam z ranka.dziekuje dziewczynki za dobre słowa..co ja bym bez Was zrobiła..mąż tez zareagował na moje smutki i juz mi duzo lepiej..wielkie buziaki dla Was :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
mnie wczoraj malutka troszke wystraszyla bo zaczeła płakac i miałam wrażenie ze to brzuszek..ona jest taka spokojna ze kazdy najmniejszy płacz odrazu mnie paraliżuje..oczywiscie tesciowa na mnie naskoczyła ze to przeze mnie bo zjadlam ruskie pierogi..kurcze moze faktycznie nie powinnam....
dzis jedziemy do poradni laktacyjnej ..mam nadzieje ze malutka brzybrała na wadze..wg mojej wazyła w srode 2900 wiec nareszcie dobiła do wagi pourodzeniowej :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

27 sty 2009, 10:00

hej hej z rana :-)

Marcia77 pisze:juz mi duzo lepiej
noo, to najważniejsze :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

Marcia77 pisze:mnie wczoraj malutka troszke wystraszyla bo zaczeła płakac i miałam wrażenie ze to brzuszek..ona jest taka spokojna ze kazdy najmniejszy płacz odrazu mnie paraliżuje..oczywiscie tesciowa na mnie naskoczyła ze to przeze mnie bo zjadlam ruskie pierogi..kurcze moze faktycznie nie powinnam....
niekoniecznie po pierogach, bo tego się nie sprawdzi w 100%, ale na wszelki wypadek trzeba uważać z ciężkimi potrawami :ico_sorki:

Marcia77 pisze:dzis jedziemy do poradni laktacyjnej ..mam nadzieje ze malutka brzybrała na wadze..wg mojej wazyła w srode 2900 wiec nareszcie dobiła do wagi pourodzeniowej :ico_sorki: :ico_sorki:
noo, to czekamy na wieści :-)

gaga22 pisze:Ja też zmykam do spania, młody już spi, a ja kąpanko i do łózia
trza korzystać :-D ja teraz też wcześniej chadzam spać :-)

mój Misio maleńki w nocy bardzo ładnie - pojadł o 20, potem, 23.30 i wstał dopiero po 3 :-D a teraz o 6, troszkę pomarudził, strzelił kupkę i zasnął dalej :-D więc mam czas wyszykować starszaka do szkoly :-)

mi się powoli smutno robi... mama wylatuje już we czwartek bladym świtem :ico_placzek: a tak mi dobrze z nią :ico_sorki:

jak tam plany na dzisiejszy dzionek?? my z mamą spacerniak :-D jak tylko mniejszy poje około 10 to się zbieramy, bo muszę jeszcze wypróbować nowe butki :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

27 sty 2009, 12:49

witajcie :-) ,
zazdroszczę Wam, ze Wasze pociechy tak ładnie śpią, mój synuś przesypia te 3 godz. ale jest tak , że np.2,3 lub 4 nie śpi trochę jest spokojny i obserwuje, a potem płacze i nie wiem co mu jest, po 2godz. z reguły już jest głodny, a przecież nie mogę mu dawać tak często.
dziś była położna tak patrzała na te krostki na twarzy, i mam je jeszcze obserwować, bo może być to skaza białkowa, także będzie musiał mieć inne mleko.
Marcia, czekamy na wieści :-)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

27 sty 2009, 13:03

hejka u mnie noc taka sobie mala do 1 nie chciala spac wynik wzdec;/

potem zasnela i obudzila sie o 4 a potem 7

i wogole glodomorek z niej;/

teraz znow wisi na cycu zdazylam tylko przyszykowac obiad

moja ma potowki

donatka26, tez mamy taka kaszke ale od urodzeniaa i podobno to m zniknac samemu a czemu juz nie karmisz piersia??

ja dzsis swojej podalam plantex

i wogole wszystko mnie zaczyna dolowac;/;/ zastanawiam sie czemu marudze przeciez sama tego chcialam... nie zamienilabym sie teraz nie wyobrazam sobue teraz zycia bez tej krtuszyny ale wszytstko wyglada inaczej wszystko na mojej glowie;/;/;/ no i mala na cycku co godzine

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

27 sty 2009, 13:06

hej my juz po wizycie :-D :-D :-D malutka pzybrała na wadze ze 2730 do 3110 :-D :-D :-D :-D pani nas bardzo pochwaliła :-D :-D :-D dostałysmy serduszko w nagrode :-D :-D :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość