meg
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 27 maja 2009, 16:54

27 maja 2009, 19:03

no Dziewczyny... przetestuję nowy podpis:) z suwaczkiem, jak nie wyjdzie to z góry przepraszam:)

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

27 maja 2009, 19:04

przetestuję nowy podpis:) z suwaczkiem,
wyszło bardzo dobrze i wszystko jest widoczne tak jak trzeba więc dobrze Tobie poszło.
A powiedz mi meg jak Twoje samopoczucie w ciąży jakieś mdłości albo inne dolegliwości i kiedy masz kolejną wizytę?

meg
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 27 maja 2009, 16:54

27 maja 2009, 19:13

typowych dolegliwości ciążowych nie mam... brak nudności i wymiotów. tyje za to szybko i sikam dwa razy więcej niż normalnie:) gdyby nie choroba tarczycy i kręgosłupa to pewnie bym fruwała ze szczęścia... a tak to leżeć dużo muszę i powiększona tarczyca mnie przydusza... kolejna wizyta za dwa tygodnie. USG malucha i tarczycy oraz komplet badań krwi. dużo myślę o tym USG. wszyscy tak podkreślają jego wagę... wcześniejsze mnie stresowały... więc to jeszcze bardziej. ale to każdy chyba myśli o tym czy dzidzia jest zdrowa... szkoda, że nie można tego myślenia czasem wyłączyć:) mój lęk potęguje tu choroba tarczycy ... no ale cóż najważniejszy jest spokój wewnętrzny!!! :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

27 maja 2009, 19:50

ajważniejszy jest spokój wewnętrzny!!! :ico_haha_02:
to się zgadza. Ja powiem szczerze że od wczoraj miałam jakieś obawy dziwne o dzidzię że coś jest nie tak i dzisiaj wstałam z humorem płaczącym że szok i nawet deszcz mnie jeszcze bardziej przygnębiał niż zawsze po prostu za pokazanie palca nawet płakałabym dosłownie o nic. A jak poszłam do lekarza to się z lekka uspokoiłam ale płacz nie przeszedł mi aż do teraz. Już jest wszystko ok.
wszyscy tak podkreślają jego wagę...
no wiesz bo każda z nas chce wiedzieć czy z dzidzią jest wszystko ok dlatego tak każda o tym mówi. Ja jak zawsze nie mogę się doczekać każdej wizyty zwłaszcza usg ;-P

meg
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 27 maja 2009, 16:54

27 maja 2009, 20:01

A co sądzicie o badaniach prenatalnych? czy planujecie je zrobić? w jakim okresie powinno się je robić? ja czasem myślę czy je robić... mogę dostać skierowanie po najbliższym USG i wtedy będę musiała, ale rozważam też wykonanie tego badania z własnej woli ewentualnie...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 maja 2009, 21:57

meg, piekny suwaczek :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

baska - ja Ci juz pisalam,ze rozstepy po Andrzejku nie ujrza swiatla dziennego :ico_oczko: Sama widzialas jak to wyglada :ico_olaboga:

meg, a jest Ci to potrzebne do szczescia? Jak dowiesz sie,ze dziecko ma chorobe genetyczna,to co? Usuniesz? Mysle,ze wady,ktore mozna w brzuszku uleczyc,to lekarz na zwyklym USG zobaczy,a co ma byc to bedzie :ico_oczko: Jesli dowiesz sie,ze dzidzius ma jakas chorobe,to tylko bedziesz sie stresowac do konca ciazy :ico_nienie:

Takie moje zdanie ale kazdy ma prawo do swojego :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

27 maja 2009, 22:24

tylko bedziesz sie stresowac do konca ciazy :ico_nienie:
też tak sądzę powiem szczerze że też nie zdecydowałabym się na to.
rozstepy po Andrzejku nie ujrza swiatla dziennego :ico_oczko:
spoko przecież wiem jak wyglądasz ale fajnie byłoby widzieć faktycznie brzusio na żywca ale spoko.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

28 maja 2009, 10:59

bigottka, no moze pozniej cos wykombinuje specjalnie dla Ciebie :-D

Dziewczyny wstalam dzis bez mdlosci :ico_szoking:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

28 maja 2009, 11:50

iw_rybka
Dziewczyny wstalam dzis bez mdlosci
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratulacje!

ja nie bardzo wiem co to mdłości, choć czasem na wieczór i w nocy mnie dopadają ale wtedy jestem tak zmęczona, że je przesypiam :-)

co do wielkości brzuszka to przed ciążą ważyłam 53 kg wzrost 166 a teraz ważę po 56 kg więc przytyło mi się. Że mam gorsze trawienie to wiem na 100% ale co zrobić.
wzdęcia też są niestety.

Nie noszę już żadnych spodni sprzed ciąży bo nie mogę się dopiąć a największy rozmiar mój brzuch osiąga wieczorami :ico_oczko: wyglądam jak wielorybek :ico_haha_01:

ps. z utęsknieniem i niecierpliwością czekam na USG ale to jeszcze trochę...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

28 maja 2009, 11:53

ja tez czekam na USG,moze mi zrobi teraz 8 czerwca,bo to bedzie juz prawie 12 tydzien,wiec powinien sprwdzic przeziernosc karkowa :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość