Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 wrz 2010, 13:27

u Tuskowego :-D mowie wam jaki czad nawt za rece chodza :-D
to ja nie kumam dalej :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

a mam pytanko do was :-D
urosły wam coś piersi?
bo ja zauważyłam,że moje już trochę urosły i chyba będzie trzeba szukać większego stanika :ico_placzek: a ja nie chcę żeby rosły bo będą za wielkie :ico_placzek: :ico_placzek:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

27 wrz 2010, 13:31

to ja nie kumam dalej
narzeczony coreczki :ico_oczko:
urosły wam coś piersi?
tak, mi urosly :ico_oczko: ale jeszcze sie mieszcza w dotychczasowy stanik :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 wrz 2010, 13:35

narzeczony coreczki :ico_oczko:
teraz kumam :ico_sorki: :ico_sorki:
tak, mi urosly :ico_oczko: ale jeszcze sie mieszcza w dotychczasowy stanik :ico_oczko:
no mi też się jeszcze mieszczą,ale jak będą rosły w takim tempie jak w pierwszej ciąży to w przyszłym miesiącu będzie trzeba nowy kupić :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

27 wrz 2010, 14:28

hej dziewczyny :-)

Ja dziś (odpukać) o wiele lepiej sie czuję, tzn. nie mam mdłosci przez cały czas, tylko z przerwami, oby tak dalej :ico_sorki:
urosły wam coś piersi
mnie urosły baaardzo, są twarde i bardz wrazliwe. Mnie sie takie podobają, a jeszcze bardziej mojemu mężowi :-D , po tamtej ciązy i diecie nie zostało mi z nich dużo,

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

27 wrz 2010, 14:35

Hej ja to mam najblizej do Katowic i chetnie bym sie spotkała :-D

Pogoda u mnie tez fatalna zimno i leje.

Co do piersi to mnie juz urosły i mam wiekszy stanik tak od dwoch tygodni, poprzednio tez bardzo mi urosły i sa takie jedrne.
Po ciazy bardzo schudłam i miałam takie zwiski :-) a teraz sa fajne ale bardzo bola :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

27 wrz 2010, 14:38

Cześć dziewczyny. W weekend nie dałam rady nic pisać bo gości miałam. Teraz włączam kąpa i szok tyle napisane.
Mój M nie był przy porodzie, bardzo się bał, zresztą jak rodziła przede mną dziewczyna z mężem, a jej mąż w końcowym etapie schował się za drzwi, poprosił mnie bym do jego żony zaglądała i bym mu powiedziała jak się skończy to trochę M zrozumiałam. Wiem, że nie spał całą noc (bo rodziłam o 4). Byłam trochę zła, że go nie ma, ale jak przyjechał następnego dnia, zobaczył Izę i się rozpłakał, powiedział : Boże Lida jako ona mała - jest śliczna, to mi przeszło. Też nie zapomnę jak przyjechałam do domu z małą a już miałam pokój z jej zdjęciami w ramkach z napisem Witajcie i piękny bukiet kwiatów - takich rzeczy się nie zapomina. Także ja go nie będę zmuszała by i teraz był.
Poród? Te co rodziły to wiedzą - nic przyjemnego, ale same powiedzcie, to się zapomina, ja wiem, że bolało, że bolały piersi jak uczyłam się Izę karmić, że jak dostałam nawał pokarmowy to mój M o 12 w nocy szukał apteki bo płakałam z bólu, ale pamiętam, jak Iza zasypiała mi na rękach, jak patrzyła na mnie, jej pierwszy śmiech. I ja jestem pewna - tych chwil żaden ból nie zastąpi. Potem nawet tak do M mówiłam, że mogę rodzić co miesiąc by mieć Ją. Dlatego ja się na razie nie boję porodu, wiem ze będzie nam ciężko dziewczyny i jedna będzie rodziła 6 godzin a druga 24, ale ja już nie mogę się doczekać tych małych raczek. I mam nadzieję że kiedyś i 3 mi się uda urodzić bo same powiedzcie ze warto?
Co do ciuszków to ja dopiero się dowiedziałam ze urodzę dziewczynkę w 32 tygodniu ciąży chyba, także wszystko mam żółte, zielone, białe, czerwone itd. Jak już Iza była na świecie to wtedy kupowałam dla dziewczynki, ale na start mam. Wiadomo jednak ile kosztowały początki, kupno pieluszek, kosmetyków to u mnie szło 400 zł miesięcznie, bez ciuszków.
Co do piersi to ja bardzo się boję tego przyrostu, ja mam z natury D jak zaszłam z Iza to nie mogłam sobie z tymi balonami poradzić, niestety już czuję ze rosną i niestety będę musiała kupić te piękne sexy biustonosze dla babć by je zmieścić :-D
Termin mam na 5 maja
Ja dziś zaczynam weki, bo M mi kupił 10 kg jabłek i śliwki i brzoskwinie, także ja mam dzień zarezerwowany.
Brzydko jest wiec z Izą siedzimy w domu działając by było trochę soczku dla niej na zimę.
Pewnie jeszcze zajrzę do was dziś.
A i witam nową mamę.

[ Dodano: 2010-09-27, 14:41 ]
A co do obiadu to po wczorajszej gościnie zostały mi paszteciki z barszczem, gulasz mięsny z grzybkami, leczo i jabłecznik z lodami - także zapraszam.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

27 wrz 2010, 14:42

hej dziewczyny
urosły wam coś piersi?
heh, ja to juz mam nawet jednego rozstepa :ico_placzek: takiego czerwonego :ico_placzek: najpierw mnie swedzialy strasznie ale ze sa wieksze to wizualnie nawet widac choc R powiedzial ze moze mierzyc bo ma miarke w rece :ico_oczko:

Ja tez mam najblizej do Katowic, ale inni maja prawie 500 km tutaj, Wrocław jak dla mnie tez wchodzi w gre ale mysle ze odbija za daleko na zachod a my bysmy musialy wybrac cos w srodkowej Polsce

Dzis znow walcze w pracy, mecz wczoraj obejrzalam do konca z oczmi na zapalkach a dzis nie moglam sie dobudzic. Dzis tez mecz ale jutro wolne wiec moge zaszalec :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 wrz 2010, 15:02

ja nie chcę żeby moje urosły bo mam teraz miseczkę E,więc co będzie potem? :ico_placzek: z Hanią w ciąży zaczęłam na D a skończyłam na F :ico_olaboga: :ico_olaboga:

NOWA niech mdłości ci już przechodzą :ico_sorki:

mama Izuni fajny weekend miałaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja mogę na jabłecznik wpaść do ciebie :-D
niestety będę musiała kupić te piękne sexy biustonosze dla babć by je zmieścić :-D
jak to fajnie napisane :ico_haha_01: :ico_haha_01:
mecz wczoraj obejrzalam do konca z oczmi na zapalkach a dzis nie moglam sie dobudzic. Dzis tez mecz ale jutro wolne wiec moge zaszalec :ico_oczko:
wytrwała jesteś :-D
ja to wczoraj usnęłam szybciej niż Hania :ico_szoking:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

27 wrz 2010, 15:23

ja jeszcze zadnych objawów ciazowych nie mam no ale to jets poczatek
chyba czas postarac sie o suwaczek :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 wrz 2010, 17:27

Witam,
do Wrocławia to trochę daleko.Co do noclegu to jak już będziemy wiedziały gdzie i dokładnie ile osób wtedy można szukać i negocjować ceny.
Ja dziś na obiad miałam burito,mniam.

Dziś pierwszy dzień w pracy po zwolnieniu i żałowałam, że nie mam zwolnienia dłużej-moje szefowe przechodzą same siebie, potrafią wyprowadzić każdego z równowagi, uważają że znają się na wszystkim , wiedzą wszystko lepiej. Przez ich niesłowność my się później tłumaczymy.Dobrze, że widzę je tylko przez 8 godz.

Mi poranne mdłości powoli ustają, piersi jeszcze mieszczą się w stanik ale chyba nie długo (co mnie nie cieszy)-teraz są twardsze i wrażliwsze.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość