Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

16 gru 2011, 11:49

cześć... ryczeć mi się chce.. mam dość tego wycia... :ico_placzek: w nocy do d.upy, w dzień wycie, widać, że za chwilę wyjdą górne jedynki, i na dole na dwójki jakby dziąsła spuchniete :ico_placzek: dzisiaj chyba będę spała z Małym, zobaczymy, może wtedy pośpi ?? :ico_olaboga:
no normalnie mi łzy ciurkiem lecą.. i zaczęłam z tych nerwów popalać... :ico_wstydzioch: :/

Śliczne prezenty dla dzieciaczków :ico_brawa_01: ja muszę policzyć pieniążki i wtedy coś Małemu kupię.. nie wiem czy na czynsz nam starczy w przyszłym miesiącu... znowu trzeba będzie się zapożyczyć :( Ale chcę żeby Mikołaj miał święta udane.. chociaż on...

Gwona, jejku... współczuję Ci bardzo.. Najgorsze jest jak sie nie ma wsparcia w najbliższych :( Ale dobrze ze babcia P. Was zaprosiła :ico_sorki:

tabogucka, brrr.. powodzenia!! Nie znoszę dentysty :ico_sorki:

aneta11, ja też bym chciała ogarnąć cały dom, popastować podłogi, ale nie mam siły jak mały śpi..

Aniaaa, fajniutki prezenty :ico_brawa_01: ja liczę na krzesełko do karmienia od mojej mamy, cały czas jej trąbię że by się przydało i takie tam.. :ico_haha_01:
od mojej babci miki dostanie
Obrazek
od teściów dostanie pewnie kolejny sweterek na koszulę, ma już ich chyba z 10 xDD

lecę póki miki śpi jeszcze, potem może na spacer pójdę bo słoneczko świeci.. :ico_noniewiem:
Miłego dnia!!!

Agateczka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 294
Rejestracja: 16 sty 2011, 14:12

16 gru 2011, 11:49

NowaSejana jak miło myślałam, że mnie już nikt nie pamięta ;) stęskniłam się za wami.

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

16 gru 2011, 11:50

Agateczka, witamy, fajnie ze znowu jesteś z nami :) Co u Ciebie? :)

Agateczka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 294
Rejestracja: 16 sty 2011, 14:12

16 gru 2011, 11:56

Inuno dobrze wszystko jak na razie Emilka ma 2 dolne ząbki, raczkuje, siedzi, 11 grudnia po południu powiedziała tata a w środę powiedziała dada ;) stoi już prawie sama w łóżeczku trzyma się tylko jedną rączką zaczęła mi lepiej jeść raz je ze słoiczków raz moje jedzenie no i zaczęła pić wodę to wzmogło jej apetyt, ale ona jest szczuplutka ma budowę widać po M nie będzie pączuś po mamie ;)

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

16 gru 2011, 11:59

Inuno, :ico_pocieszyciel: bidulko Ty ale Ty sie nameczysz....
:ico_nienie: ne wolno palić :-) lepiej wypic sobie jakies ziółka na uspokojenie niż papieroska zapalić :ico_sorki: :-)
My tez dzis na spacer idziemy super pogoda jest :-D

Agateczka, Witaj :):):) Fajnie że jesteś :-)

Agateczka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 294
Rejestracja: 16 sty 2011, 14:12

16 gru 2011, 12:01

aneta11 witaj dziękuje ;)

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

16 gru 2011, 12:04

Agateczka, no to robi juz duze postepy Emilka :) moja tez juz wstaje w łóżeczku ale raczkowac nie chce i nie mowi mama ani tata :ico_noniewiem: długooo cos zaczynam sie nawet martwic ale nie wiem poczekam jeszcze....

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

16 gru 2011, 12:04

hej dziewczyny!!!
gwona kurcze to się u Ciebie porobiło,wspólczuje,mam nadzieję że pomimo tego jednak uda wam się z malutką spędzić spokojne i miłe święta :ico_sorki:
oj ja z moją mamą też darłam koty nie raz jak tam mieszkałam,teraz mieszkam w innym miescie i mam święty spokój,relacje są dobre,ale bez jakiś większych fajerwerków,i mnie też jak ciebie bronił tato,czesto mu się jeszcze za to oberwało,a jak się pokłoćili,to jeszcze mama powiedziała że to wszystko przezemnie :ico_olaboga: :ico_placzek:

Inuno, może faktycznie taj jak któraś z dziewczyn tu pisała poradż się pediatry,bo to chyba nie jest tak do końca normalne żeby dziecko tak płakało,może coś się za tym kryje???

sejankozdrówka zdrówka zdrówka,u nas też górna jedynka się przebija i mała jest marudna :ico_sorki:

Aniaa super prezenciki,ja mam dla chrześniaka mp4,dla dugiego zegarek ben10,dla chrześnicy sanki z śpiworkiem,dla tesciów stacje pogodoą,dla męza planuje kupić zegarek,i jeszcze został Piotruś i Paulinka i moi rodzice :ico_olaboga:

Agateczkawitaj...

Agateczka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 294
Rejestracja: 16 sty 2011, 14:12

16 gru 2011, 12:23

aneta11 nie ma się czym martwić ja się też martwiłam mówiąc, że nie siedzi nie raczkuje nie mówi i z dnia na dzień były postępy każde dziecko jest inne i rozwija się w inny sposób ;)

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

16 gru 2011, 12:26

Agateczka, no możliwe dlatego czekam z niecierpliwościa jak mowie do niej zeby powiedziala mam lub tata to sie smieje tylko z tego :-)
Jak przygotowania do swiat?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość