Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

14 wrz 2007, 10:11

eve81, ja się też zastanawiam, czy będę tęsknić za brzuchem jak będę mieć jego "zawartość"... Jak sobie rósł to można się było przyzwyczajać stopniowo, a potem w jeden dzień zniknie i nie będzie się ruszał. Ech, ja to mam problemy, nie ma co!
U nas też zimno, ale jak słonecznie!!!
ulamisiula, :ico_brawa_01: nie przejmuj się mężem nic a nic! Teraz Ty jesteś najważniejsza!

[ Dodano: 2007-09-14, 10:31 ]
Dziewczyny, czy znajdę gdzieś na forum, co i jak po kolei załatwiać jak się Zuza urodzi? Już się boję, czy o czymś nie zapomnimy...

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

14 wrz 2007, 10:31

ula brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
chyba ja tez zaczne strajkowac bo mnie mój maz wkurza.

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

14 wrz 2007, 10:35

Kocura Bura spokonie zalezy o co ci chodzi? na początek akt urodzenia to najwazniejsze :-)



bez niego nic nie załatwisz
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2007, 10:40 przez Duszka, łącznie zmieniany 1 raz.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

14 wrz 2007, 10:39

Jestem :ico_ciezarowka: , ale teraz zmykam na sniadanko, dzis zaszalałam ze spaniem, ale kto wie czy to nie ostatni dzień że mogę się wyspać do oporu :ico_oczko:

Mamo zuzi ja dzisiaj wezme z ciebie przykład i też zabarykaduje się w łazience, hmmm chyba jednak nie do konca zabarykaduje bo mąż pewnie też będzie potrzebny :ico_haha_01:

Eve mnie też przeraziły te 3 stopnie o 6.00, męża nastraszyłam że tam dziś mróz, ale teraz pięknie się robi :ico_brawa_01: Nic tylko na spacerek, tylko że samej nudno :ico_placzek:

Ulamisiula no i jasne że nie myj :ico_brawa_01: Czemu faceci uważają że oni mają prawo być zmeczeni a my nie :ico_puknij: Oni myslą że siedzimy w domu no to wszystko teraz powinnysmy robić, a psinco :ico_zly: :ico_zly:
Ja wczoraj mialam lenia i nie zrobilam obiadu, mężuś nic sobie z tego nie zrobił, zamówilismy pyszną pizze, za to jak przyszla do nas mama to myslałam że mnie wzrokiem zabije, że mąż przychodzi z pracy a obiadu brak :ico_olaboga:

Lalka dzieki za ciacho i gratulacje, cieszymy się razem z Tobą, teraz już stresy na bok, Hania może wychodzić kiedy tylko zechce :ico_brawa_01: :ico_haha_01: :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2007, 10:39 przez eSKa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

14 wrz 2007, 10:53

dzien doberek, ja sie melduje :ico_ciezarowka:
Normalnie spalam w nocy jak nie wiem, tata z Krzysiem ogladali jakis film a ja jak padlam na poduszke, to by mnie zadne krzyki nie obudzily. Wstalam tylko dwa razy bo myslalam ze umre z pragnienia, no i dzis od 10 jestem na nogach. Dalej wszystko boli ale juz mniej. Zaraz przepakuje moja szpitalna torbe, wstawie pranie i na tym dzisiaj koniec. Tatusia wysle na zakupki bo bez soku jablkowego to mnie cos trafi, mam straszna ochote :) Pogoda u nas dzis beznadziejna.
Mam takie dziwne wrazenie ze to wszystko co sie mi przytrafilo to byl sen...
Mamo Zuzi no to jestes juz gotowa :) Ja z zabiegow kosmetycznych zapomnialam o peelingu stop, a co tam, ewentualnie bym tym poloznym cialko zrysowala jakby sie kazaly opierac stopami :-D :-D :-D
Ten pobyt w szpitalu mial jedne plus, teraz wiem na sto procent co potrzebuje a co nie :-D

Ulamisiula nie chcesz czegos robic to nie rob, a nawet jak masz na cos ochotke to tez sie powstrzymaj... Bo ja mialam ochote zrobic wszystko na raz i potem sie to zle skonczylo. Tak wiec jak Ci nie chce pomagac to moze opowiedz mu moja historie?? I walkiem po glowie, ale tak porzadnie :-D

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

14 wrz 2007, 11:08

No właśnie co dalej robić jak już mam akt urodzenia.Na poczatek oczywiscie urząd stanu cywilnego.A potem gdzie trzeba jeszcze sie udać.Co trzeba dostarczyc do pracodawcy i i jakie zasiłki sie mozna ubiegać.Niedawno słyszałam ze jesli gmina jest bogatsza to mozna dostać dodatkowe pieniądze,Ale gdzie to wszystko załatwiać. Kocura:706: za dobre pytanie

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

14 wrz 2007, 11:25

Ulamisiula może tu znajdziesz odpowiedzi na te pytania, http://www.maluchy.pl/porady_prawne/

a tu jest o becikowym http://www.becikowe.com/

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

14 wrz 2007, 11:42

Eska dzieki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Własnie oglądałam film o bliżniakach.Od poczęcia do porodu.Jak wyjmowali te maluchy to nie wytrzymałam i sie rozryczałam, a tu w najlepsze listonosz przychodzi.Musiałam nieżle wyglądać skoro spytał czy dobrze się czuje :ico_brawa_01: .

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

14 wrz 2007, 11:48

No prosze jak się pan zainteresował :-D

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

14 wrz 2007, 12:19

A Mamy Zuzi dzisiaj nie bylo?? Czyzby zabiegi podzialaly?? :-D
Ula moze sie mu spodobalas?? :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość