ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

23 kwie 2008, 08:01

Jedziemy tez do mojej mamy na 2 dni wiec i jakąs imprezke ze znajomymi tam trzeba bedzie zrobic... ale wczesniej w weekend mam egzamin :(

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

23 kwie 2008, 08:07

Gabrysiu wynajelismy domek na Mazurach i maly jachcik od 8 lipca ale zrezygnowalismy bo ja w koncu stwierdzilam ze wole pojechac nad morze :-D takze termin zostaje ten sam, jeszcze na jakies miejsce musimy sie zdecydowac...

Mielismy jechac ze znajomymi ale chyba pojedziemy sami bo oni moze nie wprost ale miedzy zdaniami zasugerowali nam,zebysmy moze nie brali Mai :ico_szoking: no bo jak wyjsc wieczorem gdzies do baru jak dziecko małe :ico_zly: no i sie wkurzylam :ico_zly:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

23 kwie 2008, 08:43

my w tym roki po raz kolejny spedzimy wakacje sami z Oskarem... :ico_noniewiem: ale to bede takie ostatnie wakacje...bo za rok jesli T nie wroci jeszcze do domu top ja wyjade do niego z malym, gdziekolwiek bedzie :-D

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

23 kwie 2008, 09:32

My chcemy w tym roku pojechac na 2 tygodnie ale w dwa miejsca bo rok temu bylismy 2 tygodnie w jednym i troche juz nudno sie robilo :ico_haha_01:

Gabrysiu, a Wy gdzie jedziecie? Bo juz zapomnialam :ico_wstydzioch:

Natalia, ja na Twoim miejscu tez bym wyjechala z Oskarkiem do T. :-)

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

23 kwie 2008, 12:24

Gabrysiu, a to jest miasteczko, duze, male?

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

23 kwie 2008, 13:57

Witajcie :-) troche zaniedbałam tt, ale jak chciałam wejść to ciągle jakies błędy :ico_zly: pogoda nas też nie rozpieszcza, bo i deszcz i wiatrzysko, chodzimy na dwór dopiero po 17.00, kiedy wiatr cichnie :ico_olaboga: dzisiaj na szczęście już piękne słoneczko i ma tak zostać,ale wieje jeszcze strasznie. Michałek jest na etapie pytania : "co to?" i już mi to bokiem wychodzi, o wszystko tak pyta ciągle :ico_olaboga: :ico_haha_01: no i doskonali mówienie, ostatnie osiągnięcie to zdanie: "mama zasiecić siatełko u bybek" tzn. mama zaświeć światełko u rybek :-D
:ico_brawa_01: dla wszystkich dzieciaczków za postępy :-)
wiecie, w weekend spotkalismy się ze znajomymi, którzy mają synka 3 tygodnie starszego od Michasia, no i między nimi to moim zdaniem jest rozwojowa przepaść :ico_olaboga: jak czytam o waszych dzieciaczkach, to są ruchliwe, komunikatywne i tp. , a tamten chłopczyk prawie nic nie mówi, ale to można zrozumieć, ale nie reaguje na nic dosłownie, ciągle stoi i patrzy :ico_olaboga: Michał chciał go nawet na siłę wciągnąc do zabawy, ale i na to nie było reakcji, nawet nie zapłakał :ico_noniewiem:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

23 kwie 2008, 14:21

tyna pisze:"mama zasiecić siatełko u bybek"

Ale Ci zazdroszcze Martynko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kiedy moja Maja bedzie tak mówic :ico_olaboga:

A jesli chodzi o tego chlopczyka to troche niepokojące... ok nie mówi ale ze tez nie reaguje :ico_olaboga: powinni pójść z nim do neurologa :ico_olaboga: a może on nie slyszy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

23 kwie 2008, 16:05

ivon pisze: a może on nie slyszy
ech , mam nadzieję,że nie :ico_olaboga: ale jakoś to dla mnie dziwne, że coś mówię do takiego dosyc sporego dziecka ,a tu zero reakcji :ico_noniewiem: chyba ,że juz taki charakter ma :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

24 kwie 2008, 08:55

dziendoberek
no dzis pobudka byla o normalniejszej godzinie po 7 :ico_haha_01:

slonko pieknie swieci wiec znowz pol dnia spedzimy na dworzu...zaraz szybko wyjde pranie wywiesic na dworku

Gabi ciekawa jestem co ci wrozka wywrozy :ico_oczko:
powodzenia

A dla MIchasia-malego zdolnoiachy wielkiie brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wow on tyle mowi ze szok :ico_szoking: !!!!!!!

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

24 kwie 2008, 09:31

Witam :-)

Wczoraj pojechalismy na wies dlatego nie zajrzalam...

U nas dzis nareszcie piekna pogoda, juz nie moge doczekac sie popoludniowego spacerku... noc tez przespana...

Gabrysiu, aż mnie ciarki przeszly jak przeczytalam ze moze to autyzm... ale ze rodzicow to nie niepokoi :ico_noniewiem:

I jestem ciekawa tej wizytu u wrozki :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość