Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

21 lip 2008, 13:23

hej...
Pinko nie byliśmy na jakimś poważnym wyjeździe. Marcin miał urlop i pojechaliśmy do moich rodziców. Wczoraj jeszcze wybralismy się do teściów. Super masz z tą Polanicą :-D
Obrazek
a tu Lolek z moją mamą :-)
Gosia trzymaj sie tam jakoś :ico_pocieszyciel: Ja też bym z ciężkim sercem zostawiła komuś Karolka. No ale wiesz przynajmniej, że Twoja mama zajmie się nim dobrze. Tydzień szybko zleci...zobaczysz :-)
Obrazek
a tu z moją przyjaciółką
Obrazek
oj muszę znowu kończyć...marudz mój misio

[ Dodano: 2008-07-21, 15:22 ]
Obrazek
a tu w sadzie morelowym u teściów
Obrazek
Obrazek
odnośnie dokarmiania to u nas jest tak: najpierw kaszka albo 9-tej jeśli nie chce cycusia, a jeśli chce to o 11-tej, potem jakiś soczek, potem ok 15-tej zupka, deserek daję albo o 13-tej albo 17-tej na noc kaszka. I w międzyczasie cycuś i soczki jeszcze. Zupki albo deserki je różnie, albo po pół czasem całe.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

21 lip 2008, 18:43

no czesc dziewczyny ja juz mam internet i mam nadizeje ze was w koncu doczytam
na razie sie tylko witam :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-07-21, 18:51 ]
pinko co do nakrzyeczenia to maz im dzisiaj powiedzial ze jak nie podlacza tego internetu to rezygnuje

wczoraj wybierali sie z mama i maja do kosciola to zadzwonil facet i przyszedl naprawiac wiec nie pojechali a dzisiaj kolejny co piec minut dzwonil i pdlaczal okazalo sie ze zamiast nas do villajojosy podlaczyc to oni nas do benidormu i nie potrafili tego zmienic :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-07-21, 19:10 ]
http://picasaweb.google.pl/iwonaimaja/M ... lPC0GuqFjk

a tutaj troche zdjec troszke majeczka urosla

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

21 lip 2008, 19:52

Hej laski.
Cześć Iwona witaj wśród ucywilizowanych :ico_oczko: jej jaka Majeczka jest już duża, ślicznie stoi-obniżyliście już łóżeczko na sam dół?

Ja dzisiaj miałam taki ciężki dzień z Gabciem :ico_placzek: mówię Wam jak strasznie płakał-niemal bez przerwy, około 18.30 poszliśmy na dół do babci i trochę dreptał po dywanie to się cieszył, później Go babci wzięła na ręce, zapuściła VH1 i do jakiejś takiej rytmicznej muzyczki robili "tany tany" i Gabrielowi główka zaczęła lecieć... położyłyśmy Go po 19, bez kąpania w ciuchach do łóżeczka i zasnął momentalnie-ciekawa jestem czy to już na noc i się obudzi jak zwykle koło 23 czy może za chwilę...

Pinko dzwoniłam dzisiaj do tej kobiety i Ona jest na urlopie! :ico_olaboga: przeżywała "czemu w piatek nie zadzwoniłaś Justynko" ehh, powiedziała, że przejrzy co ma w domu i da mi znać-bo nie może teraz iśc do pracy tylko po ciuszki :ico_noniewiem: może coś będzie miała na Ulcię z rzeczy które chciałaś, a jeśli nie no to poczekamy do następnego razu może, bo ja dla Gabriela też chciałam ciuszki teraz wziąć, ale głupio mi, że tak wyszło, bo wychodzę z propozycją, a tu taki pech :ico_puknij:

idę wstawić bułeczki drożdżowe do piekarnika, bo się już chyba nagrzał

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

21 lip 2008, 20:26

Cześć Iwona witaj wśród ucywilizowanych jej jaka Majeczka jest już duża, ślicznie stoi-obniżyliście już łóżeczko na sam dół?
jeszcze nie ona ma na razie na tym srodkowym jeszcze sie sama za podnoszenie nie bierze tylko jak jest na rekach to nogi trzyma tak sztywno ze nie chce usiasc

majka jak tylko otworzy oczy to wola tatatatatata i moze tak przez caly dzien

a chyba was nie dam rady doczytac bo chyba ze 100 stron nastukalyscie

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

21 lip 2008, 20:37

Dużo zdrówka dla Krzysia :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Pinko faktycznie kołyska śliczna-w ogóle fajna sprawa, na pewno Ula ją bardzo lubi :-)
Bardzo ją lubi, bardziej woli w niej siedzieć niż w łóżeczku, niestety chyba za długo jej już nie poużywamy, bo jak zacznie się dźwigać, to nie będzie za bezpiecznie.
Goonia, śliczne zdjęcia, Karolek jest przeuroczy, czadowe jest zdjęcie z literkami, a te morele....jamiiiii chciałoby się je zjeść :-D
iwona83, jaka Majka już duża i jak ślicznie siedzi :-) Super, że masz już neta :-)
Ja dzisiaj miałam taki ciężki dzień z Gabciem :ico_placzek: mówię Wam jak strasznie płakał
Bidulek, mogłyby już wyjść mu te ząbki.... straszne, że tak musi cierpieć.
głupio mi, że tak wyszło, bo wychodzę z propozycją, a tu taki pech :ico_puknij:
Nic nie szkodzi, nie mogłaś wiedzieć, że babka jest na urlopie ;-) Jak coś będzie miała to fajnie, a jak nie to następnym razem ;-) Co się odwlecze to nie uciecze.
idę wstawić bułeczki drożdżowe do piekarnika, bo się już chyba nagrzał
Mhmmmmm jami, wczoraj ciasto drożdżowe piekłam i już dzisiaj nic nie zostało.

Ula wykąpana, najedzona śpi, a ja zmykam na dół do bratowej posiedzieć sobie i na szydełku czapę kończyć ;-)
Papapapa

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

21 lip 2008, 21:01

Poszłam wstawić bułeczki, zrobiłam sobie kolację i się Gabcioch obudził-nie dziwota w końcu nie jadł przed spaniem... wykapałam Go, pobawił się troszkę, zjadł oczywiście i grzecznie zasnął... dałam mu po południu kawałek tego czopka, może mu pomógł troszkę? :ico_noniewiem:

Gabriel ma w ogóle nową zabawę... jak się Go troszkę postawi to robi "HUsiu" :ico_oczko: czyli ugina i prostuje nóżki i jest przy tym tak szalenie szczęśliwy, że aż piszczy :ico_haha_01:

szukaliśmy dzisiaj jakiejś oferty na wakacje, już zadzwoniłam i się dowiedziałam o terminy, dzisiaj lub jutro Kuba sie dowie dokładnie kiedy ma wolne i od razu zadzwonimy z rezerwacją domku, powiedzieli, że możemy wziąć psa, co było dla nas jednym z kluczowych kryteriów wyszukiwania miejsca na wakacje...
wczoraj ciasto drożdżowe piekłam i już dzisiaj nic nie zostało.
mmm nie ma to jak ciasto drożdżowe z kruszonką :ico_oczko: wszystko ładnie pięknie, tylko szkoda, że ciasto drożdżowe tak trudno wyrobić :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

22 lip 2008, 08:06

Witamy,

Iwona fajnie że wkońcu masz neta, a Maja jak zawsze ślicznie wychodzi na fotkach.

My dzisiaj jedziemy na kontrolę do lekarki bo ta biegunka krwista trochę niepokoi, niby dzisiaj było ok ale na zaś trzeba się ubezpieczyć. A Arturek to taki fajowy śmieszek tylko się do niego odwrócę i uśmiechnę a on już cały szczęśliwy, super :-D

Goonia mmm, morelki, a na tym zdjęciu z babcią jak słodko szpagacik zrobił :ico_oczko:

Justyna nie masz co przeżywać nowej fryzurki bo naprawdę super wyglądasz :ico_brawa_01:

Pinko to sądząc o rozmiarze ubrań to kruszynka z tej Twojej Uli :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

22 lip 2008, 08:07

Czesc ja za chwilke do pracy ide

Majeczka juz nie spi i patrzy na mini mini

[ Dodano: 2008-07-22, 08:30 ]
Dopiero teraz zauwazylam ze Renia juz tez na forum byla

dziekuje za mile slowa o mojej corci majeczka podobnie jak Arturek tez caly czas sie smieje
ostatnio jak bylysmy u lekarza to lekarka powiedziala ze troche za malo urosla ma dopiero 73cm troche sie tym przejmuje a nastepna wizyta dopiero w grudniu

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

22 lip 2008, 10:33

hejka!!! stawiam kawkę :ico_kawa: bo coś zapomniałyście o niej z rana :-D
Sto lat dla Krzycha!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Iwona oglądałam fotki. W tym "kobiecym" ubranku - miniówce i tej uroczej bluzeczce Majeczka wygląda super. No laska na maxa :ico_oczko: A zdjęcie z banieczkami po prostu mnie zachwyca :-D :-D Piękne.
My dzisiaj jedziemy na kontrolę do lekarki bo ta biegunka krwista trochę niepokoi
trzymam kciuki, żeby wszystko było oki.
i na szydełku czapę kończyć
no ja niestety nie umiem dziergać i strasznie mi szkoda, bo bardzo lubię takie rzeczy
Narobiłyscie mi smaka tymi drożdżówami :-) mniam.
Co do zabawy w baranka to Karolek też to bardzo lubi. Lubi też helikopterki i akuku.
ostatnio jak bylysmy u lekarza to lekarka powiedziala ze troche za malo urosla ma dopiero 73cm troche sie tym przejmuje
nie martw się, wszystko będzie oki, przecież dajesz jeść dużo pysznych rzeczy prawda?

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

22 lip 2008, 11:00

Cześć dziewczynki...
Lubi też helikopterki i akuku.
a co to te helikopterki? :ico_oczko:

Iwona nie wydaje mi się, żeby 73cm to było mało dla dziewczynki, Gabriel tyle ma, ale jest chłopcem i podobno długim jak na swój wiek, raczej nie powinnaś się tym przejmować :ico_noniewiem:

Renia a Arturkowi się od czego tak dzieje? długo tak ma?

Gabriel śpi na podwórku, wrócilismy nie dawno ze spaceru, rozebrałam naszego złoma i zrobiłam z niego spacerówkę-sprawuje się jeszcze gorzej niż wcześniej :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-07-22, 11:02 ]
Kuba w nocy wracał z pracy służbowym busem i mu się kierownica wykręciła :ico_szoking: mało do rowu nie wpadł :ico_olaboga: gdyby spanikował, to by byla tragedia, dobrze, że zachował zimną krew i cudem wyhamował...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość