dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

18 gru 2012, 22:42

gabi moj jest na antybiotykach, mimo bolu to narazie mogę na niego liczyć...tylko czasem usłyszę ze on jest na zwolnieniu... :ico_noniewiem:

aga widzę ze u dzieciaczkow wczesniej mikołaj przyszedł :-D

a tu moj mały spryciarz :-D :-D :-D :-D

Obrazek

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

19 gru 2012, 14:17

Aga26, podeslij na priva lub na fb w którym miejscu w BB jest ten ciucholand :)
dzwoneczek, juz pisalam na FB ze super niespodzianke Wam przedswiateczna zrobila :) Martyna tez sie puszcza jak chce brawo bic ale trzyma sie klatą wtedy hehehe

Mam pytanko, do mam dziewczynek - ten pierwszy kucyczek to jaką gumką najlepiej spiąć ? :P bo mojej pannie urosły włoski i chciałam spiąć, ale moje są za duże i grube ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

19 gru 2012, 23:20

cześć
byłam dziś na 2 rozmowach o pracę, a rano jeszcze telefon w sprawie trzeciej dzwonił :ico_olaboga: jak nic to nic, a jak coś to urwanie d...y normalnie :ico_noniewiem: niestety przez telefon odmówiłam, bo praca w Katowicach (nawiasem mówiąc wszystkie najlepsze dla mnie oferty są z Katowic...), jedna rozmowa - porażka, ale z drugiej może coś być. czekam :ico_sorki:

chciałam was już dawno o coś zapytać, ale ciągle zapominam. otóż - nie karmię Filipa piersią od maja, a nadal mogę wycisnąć trochę pokarmu :ico_szoking: , też tak macie?

mój pan domu znowu dziś wyjechał na 2 dni do Warszawy :ico_puknij: mówię znowu, bo tydzień temu też był. normalnie nie mają co robić przełożeni, tylko chwilę przed świętami ludzi po kraju ciorają :ico_zly: i kto mi choinkę do domu przyniesie? :ico_nerwusek:
Nostromo pochwal się co już upieklas :)
aaa kurde, wkurzyłam się, bo się rozczarowałam tą krajanką :ico_noniewiem: pokroić tego nie mogłam, a twarde toto jak.... jak piernik :ico_noniewiem: Twoje też takie jest Aga? zamknęłam do puszki i liczę, że zmięknie, a mam jeszcze w planach jeden sernik i roladę makową. no i może jeszcze te popękane kule, jak czasu starczy..,

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

20 gru 2012, 00:14

Nostromo pierwsze dwa wyszły mi twarde. Do pierwszego nie dodalam alkoholu a drugi i wystygl zanim go pokroilam. Trzeci zrobiłam dokładnie tak jak w przepisie i jest cudowne. Miękkie i takie delikatnie klejace :) do tych swoich pierniczkow wloz ze dwie ćwiartki jabłka to powinna zmieknac do poniedziałku. Makowca mam już zrobionego w zamrazarce :)
Mad pisałam Ci chyba kiedyś już o tych ciuchach. To jest na ulicy Karpackiej naprzeciwko Polmosu. Dawniej tam była hurtownia Róża :)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

20 gru 2012, 00:33

Wiem, wiem ze pisalas pamietam ze na Karpackim gdzies ale nie pamietalam gdzie dokladniej :-) Ja tamtedy kiedys do pracy chodzilam jak mieszkalismy w Bielsku :-)
Dzisiaj samotna noc, maz zaraz jedzie w trase. Ostatnio mam tak mocny sen ze nie slysze dziecka rano jak wstaje ! Moj rekord wstalam po 9 a mala ok 7 wstaje wiec 2h zajmowala sie grzecznie soba.

nostromo20, karmilam 4 miesiace mala a do dzisiaj jak scisne to mi cosik leci. Podobno to normalne ;)

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

20 gru 2012, 12:00

hej
u nas troszke chorobowo :( jakiś wirus zołądkowy nas dopadł :/
najpierw Igi ale on przeszedł to łagodnie w poniedziałek Melcia wymiotowała cały dzień we wtorek moja 8 letnia siostra
a od wczoraj ja R. i mama jesteśmy nie do życia :ico_olaboga:
ja popijam sobie energy drinka ostatnio podczas takiej "choroby" to on ruszył mój żołądek by pracował tak jak należy :ico_sorki:
oby przeszło do weekendu bo jak bd gotowała na święta jak nie mam siły patrzeć na jedzenie :ico_spanko: :ico_puknij:

we wtorek miałyśmy z Melcią ostatnią wizyte z bioderkami (nie wiem jak u was ale u nas trzeba przyjść ok miesiac po tym jak zacznie samodzielnie chodzić) wszystko jest jak w najlepszym porzadku :ico_brawa_01: ale wyleciało mi z głowy by zapytać czy musi w domu chodzić w kapciach :ico_puknij: teraz chodzi w samych skarpetkach/rajstopkach ew boso
a jak Wasze dzieci?
nostromonie wiem jak to z tymi piersiami bo my nadal cyckowe Obrazek

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

20 gru 2012, 12:08

jeśli mogę - to moje dziecko do dzis chodzi w samych skarpetach. paputki nosił jak był mniejszy (w wieku twojej Amelki), ale teraz za Chiny nie chce dać sobie wcisnąc kapci. A dostał takie śliczne czerwone od babci na Mikołaja... a leżą w szafie. raz czy dwa założone...

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

20 gru 2012, 12:13

tibbyIgor też właśnie biega boso ot czasem jak mu sie przypomni to ubierze kapcie na 5 min i zdejmuje a one walaja sie po podłodze nie wiem właśnie jak to ma być z Melcia ...musi czy nie.... nie pamietam juz czy igor chodził :ico_wstydzioch:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

20 gru 2012, 12:25

Gabi u nas były wizyty na 4 tyg później na 3 mce 6m-cy i ta ostatnia jak już chodzi musi chodzic tak dobrze by mogła sama przejść gabinet
dla Melci to badanie było najgorsze ze wszystkich jakie miała ;/ ortopeda ja trzymał a ja miałam iść na drugi konec gabinetu i ja wołać biedna tak płakała gdy sie oddalałam :ico_placzek: i tak dwa razy a później sprawdzał czy ma równe nóżki i czy dobrze odwodzi (tak to się chyba nazywa) :ico_noniewiem:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

20 gru 2012, 22:23

hej

moje dzieciaczki chodzą tylko w skarpetkach, Dawid nie lubi kapci, a młodszy jeszcze nie ma :-P

margolcia my też mamy ostatnią wizytę u ortopedy gdy mały zacznie chodzić samodzielnie :ico_haha_02:
Dzisiaj sobie uświadomiłam, że za tydzien roczek - nie moge aż uwierzyc, jak to zleciało!
straszliwie szybko.... :ico_olaboga: :-D

moj siostrzeniec przywiózł dla nas dwie choineczki :-D jutro ubieramy je...jedna bedzie stała u nas w pokoju, druga u mojej mamy na dole, aby jej nie było smutno :-D

a zaraz zacznę pakowanie prezentow... :-D
Martyna tez sie puszcza jak chce brawo bic ale trzyma sie klatą wtedy hehehe
hehe... :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość