Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

09 wrz 2008, 14:45

akregoslup mi pada
no masz racje teraz to już kregosłup tak wysiada ze człowiek się ledwo rusza , ani siedzieć ani leżec ani chodzić normalnie nic tylko się załamać

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

09 wrz 2008, 14:59

najgorzej jest jak wstaje z lozka :ico_noniewiem: nolmalnie jak taki mamut Piotrek musi mnie podnosic bo czasem sie boje ze z tego wysilku to cos mi sie urwie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

09 wrz 2008, 15:17

Dziewczyny głowy do góry.Jesteście już na ostatniej prostej...za chwilę i wy będziecie tulic swoje szkraby :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja też się toczyłam jak kulka i ciężko mi było,przytyłam 25 kg i każda czynnośc była nie lada wyzwaniem.Gdyby nie mąż chyba z łożka bym nie wstała.
Ale czas leci ...Moja Emilka w piątek 12 wrzesnia skńczy miesiąc. :ico_szoking:
A niedawno pisałam tak jak wy teraz...
No i dodam,że urodziłąm po terminie (9 dni)więc ciąża a szczeglnie jej koniec ciągneła się jak flaki z olejem :ico_olaboga: :ico_noniewiem:
Życze cierpliwości....

I będe zaglądać... :ico_brawa_01:
Juz nie mogę się doczekac pierwszej wrzesnioweczki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

09 wrz 2008, 15:39

O losie nie mam sily, nie czuje krzyza, dopiero co zjadlam sniadanko, nie mialam czasu- wzielam sie za sprzatanie sypialni, bo byl taki syf, ze nie moglam juz patrzec, nie moge liczyc na mezusia, bo prosiam go juz od tygodnia, zeby swoje graty zabral z sypialni ale tego nie zrobil wiec nie wytrzymalam dluzej spac w tym syfie. Umylam wielgachne okno, zdjelam zaslonki i je popralam, poscieralam kurze, zmienilam posciel zostalo mi tylko zawiesic zaslonki i umyc podloge ale nie mam juz sily, mam nadzieje, ze nie zaszkodzilam tym sprzataniem synkowi :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

miszka, sarenka dziekuje za informacje odnosnie opryszczki juz jestem spokojna :ico_sorki: :ico_sorki:

mmarta kochana uwazaj na siebie, moze nie jezdzij juz autem, bo teraz najorszy okres, dobrze, ze nic sie nie stalo

miszka no to niezla mialas wyprawe do poloznej, ale masz racje moze juz nie bedziesz musiala isc tam, bo na pewno sie rozpakujesz do tego czasu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 wrz 2008, 16:31

mmarta kochana uwazaj na siebie, moze nie jezdzij juz autem, bo teraz najorszy okres, dobrze, ze nic sie nie stalo
niestety jakbym samochodem nie mogla jezdzic to bym sie z chaty nie miala po co ruszac bo do marketu daleko :ico_noniewiem: a tak sie ciesze ze codziennie sobie po sklepach polaze chociez godzinke dwie-bo kurde tak to nuda :ico_noniewiem:
Jagna30dzieki za slowa otuchy...ja pewnie tez beda ta co po terminie urodzi :ico_noniewiem:

Miszka,Adia,Pati :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dziewczyny wspolczuje Wam tych wszystkich dolegliwosci ,zmeczenie i bolu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
slonko2008 :ico_sorki: Ty chyba sie jeszcze jakos kulasz w miare tak jak ja :ico_noniewiem:
wymyslilam sobie ze kupie latawiec i pojde popuszczac z M jak z roboty wroci :ico_puknij: wiecie jak mnie wysmial :ico_olaboga: powiedzial ze nigdy w zyciu ze mna nie pojdze latawca puszczac :ico_placzek: i ze chyba mi juz leb calkiem nie robi
:ico_oczko: no kurde tak cos mnie wzielo na latawiec bo wieje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

09 wrz 2008, 17:05

A niedawno pisałam tak jak wy teraz...
No i dodam,że urodziłąm po terminie (9 dni)więc ciąża a szczeglnie jej koniec ciągneła się jak flaki z olejem
Oj pamietam kochana,bo wtedy ja Tobie kibicowalam.Ale piekna masz coreczke :ico_brawa_01:
ani siedzieć ani leżec ani chodzić normalnie nic tylko się załamać
najgorzej jest jak wstaje z lozka
I jak sie z boku na bok przewracam tez mi malo macica nie wypadnie :ico_placzek:
Umylam wielgachne okno, zdjelam zaslonki i je popralam, poscieralam kurze, zmienilam posciel zostalo mi tylko zawiesic zaslonki i umyc podloge ale nie mam juz sily, mam nadzieje, ze nie zaszkodzilam tym sprzataniem synkowi
Na pewno nie zaszkodzisz,a pomozesz mu sie zdecydowac przyjsc na swiat :ico_brawa_01:
dziewczyny wspolczuje Wam tych wszystkich dolegliwosci ,zmeczenie i bolu
Przerabane :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 wrz 2008, 18:59

kurde dalej niech ktoras zacznie rodzic :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

09 wrz 2008, 19:59

Jagna30,
ale cudna twoja mala :ico_brawa_01:
Jej ale sie objadlam :ico_noniewiem: chyba pol garnka zupy w siebie wlalam a przed chwila upieklam sobie taka tarte cebulawa ponakladalam oliwki pomidory szynke i ser :-D :-D dobre jak cholera ale z dwa kilo to mi dzis przybylo :ico_noniewiem: ruszac sie nie moge :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 wrz 2008, 20:32

:ico_noniewiem: a co jak mi wody odejda jak bede w wannie i nie zauwaze tego.....??????? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

09 wrz 2008, 21:06

marta--jak wody odejda to napewno poczujesz,a pozaytm skurcze dadza o sobie znac--bez obawy.

Wlasnie dowiedzialam sie szczegolow jak ta kolezanka urodzila w aucie.Az mi ciarki przeszly.Najpierw glowka a za moment cala dzidzia,zakryli ja swterm ,odcieli pepowine i pedem do szpitala.Szok

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość