Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 wrz 2008, 21:30

marta--jak wody odejda to napewno poczujesz,a pozaytm skurcze dadza o sobie znac--bez obawy.
no ale wlasnie np.ak mojej siostrze wody odeszly to ona nie miala wogole skurczy w szpitalu czekali i nic dopiero po kroplowce sie ruszylo :ico_noniewiem: no wiec stwierdzilam ze mi na bank w wannie odejda i nawet nie bede wiedziec-skurczy nie bedzie i koniec :ico_noniewiem:
Najpierw glowka a za moment cala dzidzia,zakryli ja swterm ,odcieli pepowine i pedem do szpitala.Szok
:ico_szoking: normalnie ak na filmie szok :ico_szoking: bede mieli co wspominac do konca zycia :ico_haha_02: najwzniejsz ze bobo cale :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

09 wrz 2008, 21:41

Wlasnie dowiedzialam sie szczegolow jak ta kolezanka urodzila w aucie.Az mi ciarki przeszly.Najpierw glowka a za moment cala dzidzia,zakryli ja swterm ,odcieli pepowine i pedem do szpitala.Szok
A czym oni odcieli pepowine?I czym zacisneli!Moj Artur jak to uslyszal to chcial mnie juz do szpitala wiezc :ico_olaboga:
no wiec stwierdzilam ze mi na bank w wannie odejda i nawet nie bede wiedziec-skurczy nie bedzie i koniec
Ale brzuch sie robi mniejszy i ruchy dziecka sa okropnie bolesne bez wod,nie przeoczymy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

09 wrz 2008, 22:03

A czym oni odcieli pepowine?I czym zacisneli!Moj Artur jak to uslyszal to chcial mnie juz do szpitala wiezc
Oni mieszkaja niedaleko strazy pozarnej,a tam maja jedna karetke na stanie.Maz tej dziewczyny zjechal tam i polecial po pomoc.Wszytsko dzialo sie w szybkim tempie.PEwnie ci z karetki mieli juz cos do odciecia.
Pozatym nie wiecie jak to jest.Slyszalam ze trzeba odrazu przciac pepowine bo dziecko sie moze udusic?Czy to prawda.JA nie mam pojecia.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 wrz 2008, 22:03

Ale brzuch sie robi mniejszy i ruchy dziecka sa okropnie bolesne bez wod,nie przeoczymy
:ico_sorki: :ico_sorki: oby oby bo az sie boje dzisiaj kapac w wannie-a pod prysznicem mi sie nie chce stac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

09 wrz 2008, 22:10

A mi wody wogole nie odeszly,wiec ja bede miala dylemat:-)
Polozna musiala sama przebic pecherz plodowy.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 wrz 2008, 22:15

moje siorze w 1 ciazy odeszly a w 2 nie ale zaczol je czop odchodzic dzien przed porodem-wiec to chyba tak roznie jest :-)

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

09 wrz 2008, 22:38

ja tez czasem sie boje ze nie bede wiedziala ze to juz ostatnio pytalm sie ginki jak rozpoznac skurcz :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 wrz 2008, 22:40

ostatnio pytalm sie ginki jak rozpoznac skurcz
i co Ci powiedziala?????

rozmawialam z siostra i mowila mi wlasnie ze jej znajoma urodzila dziecko i nie miala pokarmu a pielegniarki w szpitalu kazaly jej no stop dostawiac dziecko do piersi zeby pokarm sie pojawil-nic to niestety nie dawalo dziecko wylo z glodu w nieboglosy ona z nim caly czas plakala a te dalej ze ma je karmic piersia(powietrzem ) naszczescie bylo to jej 2 dziecko i wypisala sie na nastepny dzien z tego szpitala pokarmu nie miala wogole w efekcie ze szpitala wyszla 17kg chudsza niz przyszla :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

09 wrz 2008, 22:46

ja tez mialam taka sytuacje z pokarmem.PRzystawialam do piersi a OScarek ciagle plakal,wisial przy cycku,dopiero jak wzielam laktator i sprobowalam sciagnac to sie okazalo ze nic nie leci :ico_noniewiem: Ale ponoc pokarm zaczyna sie normalnie produkowac od 3 doby po porodzie i u mnie tez tak bylo.
JAk sie rozhulalam z karmieniem tak dotrwalam do 13miesiecy,a cale ,pierwsze siedem tylko na cycu.ZEro sloiczkow,zero obiadkow,kaszek,nic nie chcial moj uparciuszek.Mialm sie z nim trzy swiaty,dopuki nie pojechalam nad morze i zmienilam klimat.Wszytsko jak reka odjal.ZAczal ladnie jesc,sypiac itd.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 wrz 2008, 23:00

PRzystawialam do piersi a OScarek ciagle plakal,wisial przy cycku,dopiero jak wzielam laktator i sprobowalam sciagnac to sie okazalo ze nic nie leci
no kurde ale zeby nie pozwolic wyjacego dziecka nakarmic mlekiem modyfikowanym :ico_noniewiem: a dziecko wylo w nieboglosy :ico_puknij:
ja bym tego nie zniosla jakby mi tak dziecko z glodu plakalo :ico_placzek:
Ale ponoc pokarm zaczyna sie normalnie produkowac od 3 doby po porodzie i u mnie tez tak bylo.
a Oscarek bez problemu chwytal po tych 3 dobach piers??
a cale ,pierwsze siedem tylko na cycu.
wlasnie wszedzie mowia ze najlepiej jak cyc to nic wiecej przez 6 miechow-nawet zadnych herbatek :ico_nienie:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość