lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

23 lut 2010, 08:55

hejka

ja na nogach od 6 bo Seba wczesnie zawozi Dominiczke a ja ja ubieram.
Cos mnie glowa pobolewa...
ale nie umiem sie juz pozniej polozyc i ponownie zasnac.
aga0406, hihih ty olimpiadomaniaczko
Już usuwam. A mogę spytać czemu?
Bo wiesz to tak jakby reklama i dlatego nie wolno. :ico_oczko:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

23 lut 2010, 20:40

To ja na chwileczkę :-)
Staram się zakuwać jutro egzamin :ico_chory: Niby stres ale z drugiej strony sie nie przejmuj ę
jest przecież więcej terminów do zdawania co nie he he

Lidzia O rany ty już 31 tydzień :ico_szoking: :ico_brawa_01:

No moja kumpela z pracy wczoraj urodziła przez cesarkę Bliźniaki tzn. dwie córunie: Kaję i Maję, Dziewczynki ważyły jedna 2500 g a druga 2300, wzrostem 47 cm i 49 cm więc jak na bliźniaki to super :-) I to był 36 tydzień a jakby tak chwilkę jeszcze posiedziały to pewnie by jeszcze urosły :-)

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

23 lut 2010, 22:40

aga0406, zdasz za pierwszym podejsciem zobaczysz!!!!!!!!!!!!
trzymam kciukaski

oj leci leci pamietam staranka a potem jak mialam 7 tydz..15... 20...

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

23 lut 2010, 23:07

A to na koniec wieczoru na iły uśmiech do snu

Jaki dzisiaj numer wykręciłam na myjni :ico_haha_01: Może w sumie nie ja tylko..
Pojechałam na myjnię żeby odkurzyć i umyć auto, no i luzik poodkurzałam wyczyściłam w środku i podjechałam na Karchera. Wysiadłam z auta, umyłam go i co? Chcę wsiadać a tu auto się zamknęło :ico_szoking: Samo samusie :ico_szoking: Centralny sam jakoś zadziałał i lipa!!! A tu kluczyki w środku, komórka w środku :ico_olaboga: No więc co - podeszłam do pana obok i poprosiłam o komórkę żeby zadzwonić do Z żeby podjechał z zapasowymi kluczami he he Normalnie jak Blondynka he he
Ledwo zadzwoniłam skojarzyłam że szybę mogę przecież spróbować opuścić i tak też zrobiła - juz nie jak blondynka. Na szczęście szyba puściła i dostałam się do środka :ico_sorki:
Jakbym tej szyby nie spuściła to bym z godzinę tarasowała boks na myjni bo ani w lewo ani w prawo się ruszyć nie da automatem szans nie ma przemieścić się jak jest na P (parking) ustawione
To ci historyjka co :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

23 lut 2010, 23:12

witam!
Nie było mnie trochę, ale przezyłam mega koszmarny weekand
W sobote nagle straciłam mleko, zupelnie!!! Mlody wyl z głodu, burczalo mu w brzuszku koszmarnie :ico_placzek: a za nic nei chcial chwycic butli. Probowąlam tez dawać łyżeczką, z kubeczka i strzykawka i nic!! Mimo, ze to było moje mleczko, bo miałam pomrozone nic tylko za cycem wył. W rezultacie przewisial na cycu 2 dni ale nic nei jadł. 2 dni dziecko nie jadlo!!! Tylko na pusto ciągnęło i wyło. Trochę myśle musiało mu wpaśc z łyżeczki czy stryzkawki,a le nie wiecej jak kilka ml. Poprzedniej nocy troszkę sie zebrało dslownie z 5-6 łyków to trochę popił i kolejny dzień nic. Myslalam, że oszaleję z nerw. ALe dzis wreszcie dostalam rano mleka i cąły dzień jest. Mlody opity jak bąk. Je co godzinę i nie schodzi z cyca wcale, tylko trzyma jakby mu kto mial zabrać. Smoka z ato nei chce wcale, ryczy jak tylko go widzi, chyba z butla mu się kojarzy.

Do tego moj Kuba okropnie chory...
Padam z nerw i zmęczenia..

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

25 lut 2010, 08:16

ja jako pierwsza dzis stawiam kawusie :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Goscie juz pojechali my jemy sniadanko.Byla u nas kolezanka z forum z dziecmi i mezem.mlodsza corka byla na konsultacjach u okulisty bo w marcu ma zabieg.

Dzis jade z Dominiczką na badanie słuchu.no ciekawe co wyjdzie...oby nic :ico_sorki:
Potem do ginki jade na wizyte i moze do tesciow na kawke?niewiem co sie wyklaruje z tych planów :-)



aga0406, ale historia :ico_olaboga:

kilolek, jejku to mialas przeboje :ico_olaboga:
Ciekawe czemu tak sie stało??Moze mialas jakis stres nagly??
To sie umęczyliscie obydwoje i jeszcze chorutki Kubus na to wszystko,.
koszmar napewno.

Oby juz teraz bylo wszystko ok :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-03-06, 08:04 ]
HALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOo

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

18 mar 2010, 22:26

hej! ale pustki!!!!
mnie tu długo nie było, bo njpierw chlopcy byli chorzy, potem mąż dołaczył. Wszyscy trzej na zapalenie oskrzeli. Nawet świnkę morską zarazili (nie przeżyła bidulka), a jak im przesżło to mnie dopadło, tyle, ze mnie nie mial kto zastapić w obowiązkach co bym mogła poleżeć w łóżeczku i tym sposobem właśnie przechodzę zapalenie płuc :(

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

19 mar 2010, 09:22

O litości ale mnie tu nie było :ico_olaboga:
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

U mnie też szkoła, praca :ico_olaboga:
Mąż do tego robi porządek z zębami, więc bólu trochę ma bo 8 wyrywał :ico_noniewiem:

KilolekZapalenie płuc :ico_szoking: Kobieto ty powinnaś plackiem w łóżku leżeć i ani nogi z niiego nie wyciągać :ico_olaboga: Wiesz przecież jakie powikłania mogą być???

Lidzia A ty jak tam? samopoczucie dobre????

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

27 mar 2010, 11:09

Hejka

stawiam kawke i kawalek imieinkowego ciacha :-D :-D :-D :-D :-D

Obrazek

Obrazek


nareszcie wrocilyscie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u mnie ok ale juz ciezko.teraz jeszcze remont na karku i padam z sil czasami

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

27 mar 2010, 13:59

Ja do kawusi się przyłączam bo zaraz do szkoły biegnę :ico_spanko:

Lidzia :ico_tort: WSZYSTKIEGO NAJ NAJ :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
A tu juz na wylocie z dzidziusiem :ico_olaboga: Ten czas po prostu gna :ico_chory:
Jak się wogóle czujesz/ I jakie nastawienie przed porodem?

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość