tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

20 gru 2011, 11:43

Dzien dobry :-D
forum nie dzialalo cale rano :ico_olaboga:
Gwona :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: wszystkiego najlepszegi i spelnienia marzen!!!




Z pracy po moim upomnieniu przyszedl oczekiwany list...jestem zwolniona od 31 grudnia :ico_sorki: nie dostalam nic extra a wrecz nawet sie okazalo ze nie naleza mi sie 2 tygodnie platnego wypowiedzenia :ico_placzek:


wczoraj nie mialam humoru nawet zjadlam Magnum mini na pocieszenie :ico_oczko:

natomiast M. mysli ze to i tak dobrze bo juz mam swiety spokoj z nimi i pieniadze dostane 31 grudnia :ico_brawa_01: co nam sie bardzo przyda
i moge spokojnie szukac nowej pracy od nowego roku :ico_sorki:

moge tez zapisac sie na zasilek dla szukajacych pracy ...ale nie wiem czy ma to sens bo podobno wysylaja cie nonstop na jekies interview beznadzieje a ja bede musiala z dzieckiem podrozowac i pewnei caly ten zasilek na bilety pojdzie :ico_sorki:


a prace i tak sama sobie znajde bo szukam....juz i tak !!!

w piatek wyslalm aplikacje o moja idealna prace!!!
recepcja stomatologia szpital w ktorym sie uczylam i pracowalam przez 2 lata ...pieniadze mnijesze od mojej ostatniej pracy o £5k czyli 26271zl w skali roku ale tego sie spodziewalam :ico_sorki: bo to panstwowa sluzba zdrowia !!! nie wyobrazam sobie zeby mieli berdziej odpowiedniego kandydata na to stanowisko wiec jesli nie zadzwonia to sie zaczne stresowac ...aczkolwiek czas maja do 13 stycznia :ico_sorki:
zastanawiam sie jak sie tam ze tak powiem rzucic w oku probowlam dzwonic ale nikt nie odbiera ze niby chce wiecej szczegolow np .ktory dokladnie departament ta praca itp? bede znow probowac... :ico_oczko:

[ Dodano: 20-12-2011, 14:49 ]
znowu sama tu jestem??? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

aneta11 gwonawy mile panie to szczupaczki jestescie :ico_sorki: ja mam tylko 168cm i waze z was najwiecej :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: moje jedyne pocieszenie to to ze ja juz moooooooocno po 30tce jestem ...a starosc nie radosc :ico_oczko: i na swoj wiek trzymam sie niezle :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

20 gru 2011, 15:52

Hej :)

Ja tez probowalam rano i nie działało :)

Gwona Wszystkiego Najlepszego!!! :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

No fakt dobrze ze juz spokoj masz z nimi i ze mozesz juz pracowac gdzie indziej :-)
Dzwon,próbuj :-) trzymam kciuki :ico_sorki:

Mała teraz sie robi taka nie dobra wszedzie wejdzie i krzyczy no taka cwana juz jest :ico_noniewiem:
Ciagle słysze tylko jak krzyczy "NIEEEEE" :-D
Ide do niej bo juz stoi kolo mnie i krzyczy :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

20 gru 2011, 16:02

Szymek ze zdjecia zyczy Wam wszystkim magicznych Swiat... bo podejrzewam ze wiekszosc z Was moze nie miec juz czasu wpasc na forum...oczywiscie Mamusia tez zyczy...
Ostatnio zmieniony 20 gru 2011, 16:58 przez tabogucka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

20 gru 2011, 16:11

ojjj daj spokoj ważysz dobrze ,nie wiem czemu narzekasz tak :ico_sorki: :-)

Ooo jaki słodziak super zdjecie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zdjęcie na tle choinki no piękne :-)

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

20 gru 2011, 19:03

tabogucka Piękne zdjęcie w opisie :ico_brawa_01: Kurcze szkoda,że tak wszystko się "pokręciło"z tą pracą :ico_pocieszyciel:

A ja stawiam dziś :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za moje 25 urodzinki. <kurcze ale te lata lecą,czuję się już taka stara> Najlepsze jest to,że moja mama mi nawet życzeń nie złożyła. :ico_nienie: I raczej nie zamierza....foch na całej linii z resztą powinnam już dawno przywyknąć :ico_zly:

A z Nadią jutro jadę do lekarza. Nie spałam całą noc,cała zasmarkana jest i kaszle strasznie :ico_sorki: wolę jechać zawczasu niż kolejny raz lądować w szpitalu. A tym bardziej,że jest przed świętami :ico_sorki: Zawsze tak musi być jak nie urok to sraczka :ico_placzek:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

20 gru 2011, 19:43

HEJ!!

W końcu zaglądam do was!!
Normalnie aż się trochę stęskniłam :) ale jakoś ostatnio czasu ni było na nic.... A jak miałam czas to spałam... Bo ostatnio jakaś senna chodzę
Teraz postanawiam poprawę :)

Jak tam u was>???
widzę, że nawet o mnie pisaliście ostatnio :ico_wstydzioch: że nie zaglądam :)

A nasze dzieciaczki rosną!! :ico_olaboga:
Mój Wituś już prawie sam chodzi:) trzyma mnie tylko za palec i zasuwa najczęściej do kosza na śmieci który sobie bardzo upodobał...

Gwona, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin !! :ico_tort:
a czemu mama nie pamięta o Tobie? Tak zawsze jest? Szkoda troszkę...
Zdrówka dla Nadii oby nic poważnego, lepiej teraz faktycznie do lekarza jak najszybciej

[ Dodano: 20-12-2011, 18:49 ]
tabogucka, Śliczny mikołajek :))
powodzenia z szukaniem nowej pracy!

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

20 gru 2011, 21:36

Gwona, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin !! :ico_tort:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

witajcie
u nas po staremu ale Filip dzis nie znośny
jeli chodzi o mebelki to mamy stół z krzesłami w koncu i bajer rozkłada sie do 2m70cm :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: tak wiec na imprezy super,tylko u nas rzadko imprezy :-D :-D :-D

a jesli chodzi o sypialnie to dali nam za duzy stelaz do łózka i nie wiem co teraz dopiero zamówili nowy a ten w sumie gratis mamy (koszt nie duzy bo 270zł) i chyba go obetniemy tzn szczebelki i jakos na razie bedzie ,ale to gadał mój mąz bo oni go zbywali ze nie ma i takie tam i czekac 6 tygodni :ico_szoking: to on poprosze telefon do dyrekcji i juz byla inna gadka oj mówie wam kupic meble za kilka tysiecy i problemy

nawet nie mam czasu doczytac was bo wczoraj mialam czas ale forum nie dzialalo
pozdrawiam

Dobrusia, milo ze jestes :-)

tabogucka, fajna focia synalka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

20 gru 2011, 22:49

Hej :-)

Dziewczyny chciałam się Wam pochwalić,że Martyś wczoraj puściła się stołu i zrobiła sama jeden kroczek,a przy drugim poleciała na kolanka :-D :-D :-D :ico_brawa_01: :-D :-D :-D

magda1614, szkoda,że stelaż nie taki ale tak to często bywa jak się zamawia mebelki,że czegoś brakuje albo coś nie takie jak powinno jest :ico_olaboga:
Pokaż mebelki :-D

Dobrusia, super,że jesteś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Martynka też za rączkę najbardziej lubi chodzić ale staram się ją jak najmniej tak prowadzać dopóki sama nie nauczy się dobrze chodzić,bo podobno nie zdrowo tak :ico_noniewiem: a kosz na śmieci też uwielbia :-D

Gwona, wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin, dużo zdrówka, miłości i szczęścia w rodzinie!!! :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
Szkoda,że mama nawet życzeń Ci nie złożyła :ico_pocieszyciel:
Oby Nadia szybciutko wyzdrowiała!!

Gwona, aneta11, ale macie super wagę!! Kurcze to ja gruba jestem... :ico_noniewiem: mam 170cm i ważę 64kg :ico_placzek:

tabogucka, świetne zdjęcie Szymusia w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Super,że z pracy wreszcie jakieś konkrety. Faktycznie szkoda tej kaski co mogłaś dostać ale najważniejsze,że w końcu odpoczniesz od nich i nie będziesz się już więcej martwić!!
Teraz ściskam mocno kciuki,żeby Cię przyjęli tam gdzie chcesz :-D

aga216, ale mi smaka na krokiety zrobiłaś :ico_oczko:

Fintifluszka, :ico_brawa_01: za kolejnego ząbka :-D fajnie,że tak szybciutko idą, raz, dwa i będzie z głowy :-)
Fajnie,że macie choinkę i to taką dużą :-D
Ja kupiłam przez allegro sztuczną na 160cm ale kurde koleś się nic nie odzywał,a przelew zrobiłam tydzień temu w poniedziałek :ico_zly: i dopiero dziś jak mu wysmarowałam w złości meila to odpisał,że dziś paczka poszła i powinna być jutro... no zobaczymy :ico_noniewiem: :ico_zly:

NowaSejana, współczuję problemów zdrowotnych u dziewczynek. Bardzo dziwne,że tak nagle wszystko wróciło :ico_szoking: Strach,żeby się nie odwodniły :ico_olaboga:

Blanka26, krzesełko miałam zamawiać na allegro ale jak byliśmy ostatnio u alergologa to wstąpiliśmy do dziecięcego sklepu i akurat było to niebieskie i zielone. Zapłaciłam 280zł, niebieski na zdjęciach wygląda na jaśniejszy ale w rzeczywistości jest ciemniejsze krzesełko ale zielony jest okropny, bardzo jaskrawy i nie podobał mi się w ogóle. Zadowolona jestem bardzo z krzesełka, więc mogę polecić :-D
Wysłałam Ci na PW stronkę sklepu gdzie mają te brązowe :-)

Byłam dziś z Martynką u neurologa i powiedziała,że jest wszystko fajnie :-D ale jeszcze chciała by ją zobaczyć jak skończy roczek.

W ogóle to olśniło mnie,że nasze pociechy za 3-4 miesiące będą kończyły rok... !!!!!!!!!!!!!!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

21 gru 2011, 07:42

hej laski
ja tylko na chwilke, bo o 8 mamy bilans z Paulina, potem doczytam
Gwona, 100lat kochana :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

u nas 5 zabek jest od wczoraj :-D i Marcelina juz raczkuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

21 gru 2011, 09:29

Witam w ten mroźny poranek :-)

U nas w tej chwili jest -7 :ico_szoking: ciekawe ile było w nocy :ico_chory:
o 8 mamy bilans z Paulina
napisz później ile Paula waży i mierzy, moja Karola ostatnio 17kg miała i 110cm :-)
a jak tam zdrówko dziewczyn ?

Wielki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za ząbek :-D :-D :-D :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość