mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

24 lip 2008, 22:27

wklejam kilka zdjec mojej malej marudy
Obrazek
Obrazek
a tak spie
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-24, 22:30 ]
Spóżnione życzonka dla wszystkich solenizantow
Iwona dzisiaj kolezanka powiedziala ze Amelka jest podobna do ciebie

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

24 lip 2008, 23:19

Wreszcie zaglądam do Was. My po przeprowadzce jeszcze nie do końca ogarnięci. Trochę zamieszania i remontu było. Mieszkamy ze znajomymi i nie mogliśmy się doprosić by założyć internet więc dzisiaj kupiliśmy bezprzewodowy. Lipny trochę bo wolno coś chodzi i ograniczony jest ale póki nie założymy stałego to zawsze coś.
Już się zadomowiliśmy. Norbert od jakiegoś czasu już ladnie potrafi prosto siedzieć choć sam nie usiądzie. Kupiliśmy mu też krzesełko do jedzenia i bardzo ładnie w nim je. A nawet kiedy nie je to sadzam go tam i daję mu zabawki na blat i się bawi a ja mogę coś zrobić. No i dalej szczerbaty mój Pysiak jest =D.
Od jakiegoś czasu ma taką suchą skórkę na buzi i nie mogę tego wyleczyć. I kąpię go w emulsji Oilatum i smaruję mu kremem Oilatum i różne inne zabiegi i nic. I tak się zastanawiam jaki powód może być. Glutenu mu jeszcze nie wprowadzałam.. Karmię go obiadkami ze słoiczków od 7 miesiąca i wcześniej nie doczytałam i jakoś mi też do głowy nie przyszło, że w tych niektórych obiadkach zawarty już jest gluten, np w spaghetti.. więc może to przez gluten :ico_noniewiem: Albo też mowa o danonkach, może to też być powód bo daję Norbertowi :ico_noniewiem: Informacja, że dopiero po 3 roku życia - trochę mi szkoda bo smakują mu i zawsze chętnie je. Ale odstawię i zobaczę czy buzia mu się wygładzi. Słoiczki z glutenem też odstawiłam. Mi położna powiedziała, że tak do 8 miesiąca poczekać. A już kiedyś miałam napisać, że często chodzicie na szczepienia. Norbertmiał w 8 tygodniu, 12, 16 i teraz dopiero jak skończy roczek. Nic mu nie podaję, żadnych witamin czy czegoś.. zdrowo się rozwija, kontrolnie chodzę tyle co go zważyć to zawsze chwalą, że fajny, zdrowy chłopak i że przybiera w sam raz. Nic niepokojącego też nie zauważam.Jedyne co to wciąż te ulewania ale przyzwyczaiłam się bo niby to normalne. Mam nadzieję, że już wkrótce minie.
To chyba tyle na dzisiaj. Zaległości przeczytac nie jestem w stanie.. za dużo a i dzisiaj się źle czuję. Idę się wykąpać i spać chyba.. także dobranoc Wam.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 lip 2008, 08:21

helo
my juz nie spimy wlasnie jemy sniadanko

Mariola
na zdjeciach Amelka nie wyglada jak maruda a i milo mi ze ktos uznal ze do mnie podobna

Klaudia ja tez Majke wkladam do fotelika zeby sie w nim bawila czasami to sie juz stawia i nie chce nog wlozyc do srodka przynajmniej jak w nim siedzi to wiem ze jest bezpieczna a ja wtedy mam wolne np teraz moge pisac :-D

pinko fajne zdjecie w podpisie

dziewczyny co myslicie o chodzikach bedziecie kupowac

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

25 lip 2008, 08:43

I my się witamy. Nocka super, jedna pobudka około 5 rano, więc się wyspałam.
Teraz piję :ico_kawa: częstujcie się :-)
:ico_kawa:
mariola, śliczne zdjęcia, jakie ładne dwa ząbki na przodzie :-) Ja uważam, żę Amelka jest bardzo podobna do Majeczki :-)
Witaj Klaudia, dobrze, że już jesteście po przeprowadzce, częściej zaglądaj teraz :-)
Dzięki za komplementy dziewczynki :-)
dziewczyny co myslicie o chodzikach bedziecie kupowac
Ja nie będę kupować, już kiedyś poruszałyśmy ten temat i Renia znalazła coś takiego jak pchacz, chyba to będzie dużo lepsze niż chodzi :-)

Zmykam, bo ten mój bąbel stuka mi tu w klawiature i robi zamieszanie :-)

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

25 lip 2008, 08:43

Hej

ja tylko się witam, stawiam :ico_kawa: i uciekam. Sprzątam i ide z dziecmi na ogród bo Maciek niedługo wróci z pracy i bedzie malował okna.

Iwona co do chodzików to ja nie polecam. Lepsze są te jeździdelka, dziecko nie ma tak obciążonego kręgosłupu. Zreszta często jest tak ze dziecko które było w chodziku później zaczyna chodzić bo do tej pory chodzik robił to za niego, tak było u mojej koleżanki. Ale to jest tylko moje zdanie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Miłego dnia :-)

Zapomniałam złożyc wszystkim dzieciaczkom spóźnione życzenia :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_sorki:

A i Martynce przebił sie drugi ząbek :ico_brawa_01:

Mariola śliczne zdjęcia Amelki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 lip 2008, 09:02

Chcialam sie tylko zapytac bo w sumie nie mialam zamiaru kupowac ostatnio ogladalam samochodziki takie dla maluszkow z ta obudowa zeby nie spadaly i chyba sie zdecyduje na to

Ja za chwilke ide do pracy a majeczka na spacer u nas jak co dzien upal

wczoraj mialam klientow z polski co mieszkaja w irlandii i mowia ze tam wogole slonca nie ma ze non stop pada wogole dziewczyny ja nie wiedzialam ze tyle polakow na wakacje do hiszpanii przyjezdza prawie w kazdy dzien ktos z polski jest u mnie, jak sie dowiedza ze ja tam pracuje to wracaja a ja sie ciesze bo moge z kims po polsku pogadac a i szkole moj angielski

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

25 lip 2008, 10:25

Ja tez sie witam!

U nas wreszcie slonce!! i piatek.... od razu lepiej! :ico_haha_01:

Super zdjecie Uli w podpisie!! :ico_brawa_01:

Madzia, zapomnialam pogratulowac Martynce pierwszego zabka, to gratuluje teraz dwoch!!! :ico_brawa_01:

U nas zabkow ani widu ani slychu :ico_olaboga: tylko sliny ciekna litrami...

Ja tez nie zamierzam kupowac chodzika, niech sie sam uczy chodzic!!

Mariola, no wlasnie wcale Amelka na marudna nie wyglada na zdjeciach!!

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

25 lip 2008, 11:10

Witam się i ja, wczorajszego posta wieczornego gdzieś mi wcięło.

Madziu no ja też gratyuluję dwóch ząbków :ico_brawa_01:

Cleo no właśnie się tak ostatnio zastanawiałam co Cię tak długo nie ma a zapomniałam że Ty też przeprowadzka

Iwona no super czasem coś poużywać polskiego w pracy :ico_haha_01:

Mariola super zdjęcia

Pinko wysyłam Ci na PW super stronę z przepisami wszelkiego rodzaju, bardzo często z niej korzystam bo przepisy są naprawdę super

Gosia jak już ślina jest to tuż tuż :ico_oczko:

A i dzisiaj byliśmy na kontroli i jednak włączamy antybiotyk przez tą krewkę w stolcu Arturka, jakieś zakażenie mu się wdało :ico_placzek:
Ale mamy dobre wieści czy któryś bobas ma na górze już ząbka? Bo ja wczoraj wypatrzyłam przecięcie więc lada dzień się pewnie przebije :-D
A i co do chodzika to ja wkońcu dostałam i jak już jest to go wkładam na pół godzinki dziennie (pilnuję się) ale i prowadzam go też normalnie za rączki żeby sie zapomniał jak się chdzi do przodu bo w chodziku to się odpycha do tyłu.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

25 lip 2008, 14:24

My byliśmy dzisiaj u lekarza, obajrzała mu pani uszka i gardełko i wszystko jest ok, więc to pewnie przez zęba, bo podobno coś tam widać u góry, że chyba dwójeczki puchną...
teraz śpi sobie, gorąc jest okropny i duszno, ciężko się oddycha normalnie...

temat chodzików już był poruszany i ja nie kupuję, chociaż Kuba wciąż próbuje temat przeforsować :ico_puknij:

Pinko faktycznie Kubie chodziło o pochwały :ico_olaboga: faceci są straszni :ico_puknij:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

25 lip 2008, 15:03

Ja mialam wyjsc wczesniej z pracy, to nie wyjde bo ulewa straszna :ico_olaboga: :ico_olaboga: i musze czekac az troche przestanie padac bo nawet parasol nie pomoze... a potem lece na dworzec i jade do mojego smyka!!! :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość