Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

15 wrz 2007, 14:41

he he mojego meza tez szlag trafia jak sie obrazam i mowi ze z babami to sie nie da wytrzymac bo jak ja strzele focha to zaraz po mojej stronie staje nasza kotka (tez baba) no i sila rzeczy Majka :-D tak wiec wszystkie 3 baby przeciwko 1 biednemu chlopu. takie zycie. trudno. mogl sobie zrobic syna :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

15 wrz 2007, 14:53

paulina1978, no pożytek będziemy mieć z naszych córeczek! Baby zawsze będą w przewadze w naszych domkach :-D
ulamisiula, no to trzymam kciuki za mieszkanko! A może z tym właścicielem się jakoś dogada mężuś i się miło rozczarujecie?

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

15 wrz 2007, 15:58

Hej dziewczynki jestem, z jednej strony :ico_zly: a z drugiej :ico_brawa_01:
Juz sie psychicznie nastawilam i nic.

[ Dodano: 2007-09-15, 16:06 ]
Juz zaczyna mnie drażnic ten lekarz bo najpierw twardo mówil że mam sie zglosić i ze juz zostane, a dzis znowu po "dosadnym" badaniu stwierdzil że jesli ktg bedzie w porzadku to mam sobie jeszcze weekend w domku spedzic a przyjsc w poniedzialek ale to juz 100% bo bedzie 7 dni po terminie, tylko że raczej mam sie nie nastawiac na porod bo oni to kroplowke dopiero dają mi prawdopodobnie we wtorek :ico_zly: Szkoda że jego nie bedzie w pon. bo jakos lepiej bym sie czula, no ale coz. On ma dyzur caly weekend wiec stwierdzil że moze się jeszcze na niego zalapię w co ja wątpie.

[ Dodano: 2007-09-15, 16:08 ]
Dostalam smska od Agi i dzisiaj wraca do domku, z czego bardzo się cieszy bo jak by tam dłużej została to umarłaby z głodu :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

15 wrz 2007, 16:17

eSKa, to witaj z nami! Och, rozumiem Cię,że jesteś trochę zła,ale może samo się rozkręci przez weekendzik?!

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

15 wrz 2007, 16:42

No ja juz zaczynam wątpić że cokolwiek samo się rozkręci :-D Bo on mi już od połowy sierpnia mówi że w każdej chwili mogę urodzić a mały się zaparł i ani mu się śni :ico_oczko: Po szpitalu w ramach relaksu, kazałam się zawieźc do ciucholandu :ico_brawa_01: i kupiłam dla małego kilka rzeczy, no może się w końcu da jakos przekonać że na zewnątrz też jest fajnie :ico_haha_01: Rodzice już się ze mnie śmieją że ja mu ciągle coś kupuję a on i tak ma mnie w nosie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-09-15, 16:44 ]
Paulina to biedny ten twój mąż, trzy baby i on sam, przechlapane :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

15 wrz 2007, 17:00

eSKa, dobry pomysł na poprawienie humoru :-D Lubię takie zakupy, ale mój mężuś jest chory jak ma iść ze mną, więc zazwyczaj mnie odwozi tylko i znika. A Brzdąc może Cię jeszcze zaskoczy- jak się namyśli to wyskoczy i się nawet nie obejrzysz :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

15 wrz 2007, 17:57

eSKaa ja sie ciesze ze przez weekendzik bedziesz z nami, ciesz sie ze nie zaczeli Ci meczyc, zeby potem z tego zrezygnowac :-D

Mamo Zuzi i on sie zgodzil na to tapetowanie?? Dlugo musialas go meczyc?? Bo ja na wbicie jednego gwozdzia w sciane czekalam chyba z miesiac :ico_zly: A teraz jestem majsterkowicz, i sama kombinuje, nawet niezle mi wychodzi, chlop mi w dziedzinie robienia czegos w domku wcale nie potrzebny, jakbym musiala to nawet za malowanie bym sie zabrala, a co tam!!

Paulina uparciuch z Ciebie!! No a mezus moze wcale tak zle z tymi babami nie bedzie mial?? Jakby potrzebowal jakis rad to niech sie zglosi do mojego taty (on rodzynek, 9 siostr, dwie corki, wnuczka :)) A rada jest tylko jedna: szans na wygrana brak :-D :-D :-D

Ulamisiula daj znac co po tej rozmowie z wlascicielem

Kocura moj mezus tez czesto zawozi mnie na zakupy, on nie lubi za bardzo chodzenia po sklepach, zastanawianie sie itd. On wchodzi i kupuje, czasami nie myslac, no ale czego od niego wymagac jak to jest facet :-D Czasami ale bardzo rzadko udaje sie mi go namowic zeby ze mna polazil po sklepach, no ale musi miec dobry humorek :)

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

15 wrz 2007, 19:21

dziendoberek :-D
i juz sie z mezusiem pogodzilismy :-D teraz zamowilismy sobie na zgode pizze i mezus pojechal jeszcze do sklepu po lody i bita smietane :-D

eSKa no to masz przezycia. a swoja droga to moze we wtorek dopiero sobie idz do spzitala skoro twoj lekarz dopiero wtedy bedzie. juz co za roznica poniedzialek czy wtorek.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

15 wrz 2007, 19:51

Ja dzis sobie was tylko podczytuje, i jakos nie mam czasu zeby konkretnie cos odpisac, nagle tyle rzeczy do zrobienia :-D , zrobiłam dzis 3 prania :ico_szoking: , sprzątanie, byłam u taty w szpitalu, w poniedziałek go wypisują hehe a ja się wybieram :ico_haha_01: , teraz jeszcze jedziemy z męzusiem na zakupy. Korzystamy jeszcze z tego że spokojnie można ruszyć sie z domu :-D

A teraz UWAGA !!! KOLEJNA KROPLÓWA NIE ZADZIAŁAŁA NA NASZĄ BIEDNĄ KICIE, JAK DALEJ NIC NIE BEDZIE POMAGALO TO CZEKA JĄ CESARKA

W tym szpitalu to chyba kroplówek im zacznie brakować :ico_oczko:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

15 wrz 2007, 19:57

Ja dzien lenistwa w odroznieniu od meza ktory wytapetowal co mial wytapetowac, jeszcze tylko pomaluje przy oknie, a ja machne okienko chociac z zewnatrz dzisiaj bo od wewnatrz to moge w kazdej chwili.
Eska, no nie spodziewalam sie ciebie dzisiaj, ale i tak sie ciesze ze jestes :d wydaje mi sie ze mozesz spokojnie jeszcze chodzic, po co maja cie meczyc na chama jak moze samo sie zacznie spontanicznie i mniej bolu bedzie?


Dominika, no on mi to tapetowanie obiecal przed Wielkanoca!!! serio!!! :D Wiec i tak bylam cierpliwa :-) Juz bal sie chyba odmawiac. Ja malowac lubie ale tapetowanie z racji technicznej mi odpada... :-) ale cos mi sie wydaje ze on juz dzis nie pomaluje kolo okna i jutro bedzie nadal ciapal, choc... moze sie milo zaskocze :-)

Znajomi sla smski z domku letniskowego :ico_placzek:

Ciekawe jak Kicia???

Pomyslcie kobietki co moj mezu bedzie mial: trzy baby plus on. Juz mu wspolczuje.... ;-)

Paulinka, fajnie sie godzic, co? to najlepszy element klotni :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość