patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

26 gru 2011, 21:46

Filipek faktycznie słodki i jak się zmienił :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dzieki

Raczej na nk wstawiam zawsze jakies aktualne fotki tu jak mi sie przypomni :ico_oczko:

ja tez najchetniej nie szla bym juz do nich na kolacje w zadne swieta, ale co zrobic R tez chce byc od czasu do czasu u swoich a nie tylko w mojej rodzinie siedziec a pozatym on jest przyzwyczajony, podobno zawsze tak u nich bylo

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

26 gru 2011, 22:30

Dobry wieczór dziewczyny
U mnie też fajnie święta minęły. Byliśmy u teściów i Adunia bardzo ładnie się tam zachowywała, bałam się bo dawno nigdzie nie wychodziła i myślałam, ze będzie płakać, ale nawet się położyć dała i mogłam posiedzieć i wypić. Ja Adzie jeszcze nie daję takich jedzonek. Iza za to mały ma apetyt i ciężko szło jedzenie. Za to prezentów dziewczynki dostały mnóstwo i bardzo się cieszyły. Iza bawi się Ady zabawkami. Ada bardzo jest za Izą. Jutro jak będzie pogoda to wyjdziemy na chwile na spacer, trzymajcie kciuki, Ada nie była na spacerku od 2 miesięcy więc na nowo trzeba ją hartować. Udanego wieczoru. A co na sylwestra planujecie?

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

26 gru 2011, 22:55

HEjo u nas juz po wszystkim. Swieta mineły fajnie, ale juz dosyc tego, nadmiar jedzenia :-D

Dzieci grzeczne przy wigili a bylismy u tesciow pietro wyzej :-D
Dawidek jakos nie chce mi jesc tych jego rzeczy, zupek ktore ja mu robie, widze ze woli bardziej intensywne smaki, chociaz ja jemu doprawiam troszke, dzis jadł z nami rosół a wojego jedzenia nie tknał, na swieta moczke wcinał, no i najgorsze nawet mleka nie chce.
Pił je tylko w nocy, a teraz nawet nie chce :ico_olaboga: nie wiem narazie co robic, bo widac ze jest głodny a od mleka sie odwraca jak chce mu dac.


Aniu sliczne zdjecie rodzinne macie na nk :ico_brawa_01:

mama Izuni, ciesze sie ze swieta sie udały, no i ze dziewczynki sie dogaduja, Dawid tez jest głupi za Filipem, ale ten jakoso nie bardzo chce byc z Dawidem.

Patrycja oj szkoda ze tak dziwnie te swieta miałas, a Filipek jest słodki, podobny do ciebie :-D

Ja jak wazyłam dawida to ma 10 kg, no a jutro konczy 8 miesiecy, a zapomniałam napisac ostatnio ze mamy juz 3 zeba z gory wyszła jedynka :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

27 gru 2011, 10:10

Dzieńdoberek :-)

Właśnie piję :ico_kawa: i konsumuję resztę pierniczków. Objedzona jestem strasznie po tych Świętach, a jeszcze lodówka pęka w szwach :ico_olaboga:

MamaIzuni, fajnie, że wpadłaś :-) no i trzymam kciuki za spacerek. Dobrze, że już choroby Was opuszczają. Maksio też dostał opór prezentów- między innymi ogromnego misia- był nim zachwycony :-)

Wiola, no Dawidek niezłą ma wagę :ico_haha_01: chociaż teraz jak raczkuje już pewnie nie będzie tak szybko przybierał. A co do mleka- Maksio też chce go mniej, ale może rób Dawidkowi jakieś zupki na MM. Bo przecież musi tego mleka trochę pić.

Muszę się zabrać za porządki, ale jakoś umęczona jestem i nic mi się nie chce :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 gru 2011, 11:03

witam po świętach :-)

u nas dzisiaj cała nocka przespana :ico_szoking: tyle,że ja 2 razy się budziłam nie wiem po co :ico_puknij: może to zasługa,że w pokoju ciemno było,bo tak to świeciła się lampka malutka przy łóżeczkach i jak mała się budziła to może rozbudzała przez tą lampkę,zobaczymy jak dzisiaj będzie :-)

dzieciaczki już po śniadanku
pranko wstawiłam,w piecu się pali
na obiadek chyba schabowe dzisiaj zrobię hmmm

Milenka od wczoraj zawzięcie mówi "nie" :-D :-D aż mi się śmiać chce z niej,do tego jeszcze językiem tak operuje,wytyka,oblizuje się,łapie za język :ico_haha_01:

wczoraj do moich rodziców nie pojechaliśmy...pierwsze święta gdzie nie pojechałam do nich...mężowi się tyłka ruszyć nie chciało :ico_noniewiem:
ja tez najchetniej nie szla bym juz do nich na kolacje w zadne swieta, ale co zrobic R tez chce byc od czasu do czasu u swoich a nie tylko w mojej rodzinie siedziec a pozatym on jest przyzwyczajony, podobno zawsze tak u nich bylo
to możecie do nich iść w 1 lub 2 dzień świąt,a Wigilię u twoich rodziców albo sami sobie zróbcie :-)
A co na sylwestra planujecie?
siedzimy w domku raczej :ico_noniewiem:

mama Izuni, fajnie,że zajrzałaś :ico_brawa_01: oby już choróbska was opuściły :ico_sorki:
nawet mleka nie chce.
a posiłki na mleku?np. kaszka,ryż,płatki,budyń,kisielek? u nas to idzie bo samego mleka też nie ruszy,choć o dziwo dałam wczoraj małej butelkę z mlekiem i wypiła 240 ml :ico_szoking:
Ja jak wazyłam dawida to ma 10 kg, no a jutro konczy 8 miesiecy, a zapomniałam napisac ostatnio ze mamy juz 3 zeba z gory wyszła jedynka :-)
duży chłopak z Dawidka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super,że już kolejny ząbek się pojawił :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Aniu sliczne zdjecie rodzinne macie na nk :ico_brawa_01:
dziekuję :ico_sorki:
Muszę się zabrać za porządki, ale jakoś umęczona jestem i nic mi się nie chce :ico_haha_01: :ico_haha_01:
to poodpoczywaj sobie jeszcze :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

27 gru 2011, 12:37

witam poswiatecznie
jestem tylko sie zameldowac
potem doczytam
milego dnia

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

27 gru 2011, 12:52

Filipek jest słodki, podobny do ciebie
dzieki, ale ta poobizna zalezy od jego pozycji, na tym zdjeciu jest najbardziej do mnie podobny a na kazdym innym odbicie R :ico_oczko:
Ale bym zjadla moczki, ale ja robi tylko moja babcia w Niemczech bo to prawdziwa slazaczka a reszta przyjezdna :ico_oczko:
:ico_brawa_01: za trzeciego zabka

emilia7895, witaj, jak samopoczucie? jak piersi?

Mi przed samymi swietami wyszla duzo za duza prolaktyna, przekroczona prawie 2 razy a moj lekarz ze to wszystko w normie i do przyjecia. Teraz biore logest bo podobno hormony tez moga zatrzymac laktacje i zobaczymy co bedzie dalej. Moze skonczy sie zmiana lekarza.

mama Izuni, 3mamy kciuki, za to zeby choroby sie od Was juz odczepily tez

aniawlkp86, a daleko masz do mamy? moglas zabrac dziewczynki i sama sie wybrac. Ja sie ciesze ze zrobilam prawko bo jak R ma jakies glupie fochy to biore i jade sobie wszedzie sama, no teraz z Filipem ale prosic sie nie musze

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 gru 2011, 14:18

aniawlkp86, a daleko masz do mamy?
mam 5 km i tylko autem by się pojechało,ja prawka nie mam
Mi przed samymi swietami wyszla duzo za duza prolaktyna, przekroczona prawie 2 razy a moj lekarz ze to wszystko w normie i do przyjecia. Teraz biore logest bo podobno hormony tez moga zatrzymac laktacje i zobaczymy co bedzie dalej. Moze skonczy sie zmiana lekarza.
skoro przekroczona 2 krotnie to jak w normie :ico_noniewiem: chyba pora zmienić lekarza :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

27 gru 2011, 16:21

emilia7895, witaj, jak samopoczucie? jak piersi?
dziekuje, niezle, piers juz powraca "do siebie", mam nadzieje ze na dniach juz bedzie calkiem ok
Ale bym zjadla moczki
wlasnie przeczytalam w necie co to takiego, ciekawe

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 gru 2011, 20:47

emilia7895, a jak wyniki badań piersi??

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość