Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

31 sie 2011, 12:21

tez czytalam o tych testach ale mnie nie przekonuja,jesli mialabym zrobic,to tylko dla zartu :ico_oczko:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

31 sie 2011, 13:52

Cześć dziewczyny!
Wiśnia- gratuluję i nie gadaj żadnych głupstw o usuwaniu, bo potem to bedziesz tego całe zycie żałowała, widocznie zasłużyłas soebie , zeby byc znowu mamą i staraj sie to zaakceptować :588:
Dzwoneczek- na zwolnienie!!!!
Musze skorzystac z waszych rad testowych, napisze niebawem jaki wynik z sodą, ciekawe czy sie sprawdzi :-D

[ Dodano: 31-08-2011, 19:22 ]
u mnie po sodzie sie zapieniło jak piwo, wieć chyba chłopak, zobaczymy w marcu czy sie sprawdzi:)

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

31 sie 2011, 20:01

Hej dziewczynki;) wczoraj byłam u lekarza i jestem w 5tc 2d i termin mam na początek maja;)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

31 sie 2011, 20:14

ancurek86, witaj :-D

[ Dodano: 31-08-2011, 20:14 ]
i gratuluje :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 31-08-2011, 21:08 ]
ja dzs juz mialam pierwsza sytuacje ciazowa,taka namacalna :ico_oczko: Wyszlam rano po lekkim sniadanku do miasta - mialam troche spraw do zalatwiania i wrocilam dopiero ok 13 i musialam szybko zjesc,bo z glodu mdlosci mi sie pojawily - dostalam taki slinotok,ze myslalam,ze zwymiotuje ale zjadlam i bylo git :-D
Po tym co bylo miesiac temu,to teraz nawet mdlosci mnie ciesza :ico_oczko:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

31 sie 2011, 21:20

Hej dziewczynki,

Ja tak krotciutko bo mam gosci wiec czytam ale nie mam jak odpisywac na bierzaco.
Witam nowe mamusie!!!!

U mnie tez powoli mdlosci dolaczaja, dzis rano taka fale dostalam, i pozniej w ciagu dnia. a teraz juz spoko. Niestety moj apetyt sprawia ze spodnie coraz wezsze w pasie :-D ale ja to mega chuda bylam jeszcze w lipcu wiec nie zaszkodzi pare kilko do przodu :-)
Teraz wcinam winogrona :ico_brawa_01:

Odezwe sie pewnie na spokojnie kolo weekendu bo zaczelam rok akademicki w poniedzialek, jest co robic... :-/

Jagoda, napisalam ci priva na fejsie bo tu mi sie wiesza skrzynka.

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

31 sie 2011, 21:21

ancurek86, gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

iw_rybka, ja mam taki apetyt ze w szoku jestem :ico_szoking: co 2 h musze cos zjesc :ico_haha_02:

a jak z brzuszkami u Was? bo mi juz wyskoczyl :ico_szoking: z synkiem dostalam dopiero pod koniec 5 mc a tu prosze juz :ico_haha_01:

agasio, moze lekarz ci potwierdzi na polowkowym :ico_oczko: ja bede robic po 12 tyg te testy :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

31 sie 2011, 21:36

mama_zuzi1980, nic nie dostałam

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

31 sie 2011, 22:04

Witam :-)

Dziękuję za podziw nad moim ufoludkiem :ico_oczko:

Dziś zero plamień, a o wczorajszym zdarzeniu zapominam...

DZiś byłam z malym w przedszkolu...miałam obawy bo wczoraj był z babcią i wcale nie chciał sie bawić z dziećmi ...a dziś ...odwrotnie...brał udział w zabawach. Ale jutro wielki dzień...zostanie tam sam :ico_szoking: :-D

ancurek86, witaj wśród nas :-D
u mnie po sodzie sie zapieniło jak piwo, wieć chyba chłopak, zobaczymy w marcu czy sie sprawdzi:)

może wcześniej lekarz "coś"wypatrzy :ico_haha_01:
a jak z brzuszkami u Was? bo mi juz wyskoczyl :ico_szoking: z synkiem dostalam dopiero pod koniec 5 mc a tu prosze juz :ico_haha_01:
duży...oj duży...wydaje mi sie ze taki jak teraz miałam w 5 -tym miesiącu...mam nawet większy od koleżanki z pracy, ktora jest okolo 5-6 tyg w starszej ciązy :ico_szoking:
musialam szybko zjesc,bo z glodu mdlosci mi sie pojawily
:582: :582: :582: to pozytywny znak :-D

o tym teście słyszałam...ale po co płacić 150 zl, jak już okolo 18 tyg lekarz moze już coś wyptrzec..albo lepiej zrobic ten test z kapusty...

a ja jestem leniwa...wiec nawet tego testu nie chce mi sie robić...nie lubie gotować... :ico_smiechbig:

czytałam o tym teście też na zimowych dzieciaczkach...i wtedy sen mi sie przyśnił ze woda sie zapieniła...wiec pewnie chłopak...a sny mam "prawie" prorocze :ico_oczko: :ico_smiechbig: :ico_oczko:

choć z Dawidkiem w ciąży pochłaniałam słodycze...a tym razem mam straszny apetyt na jabłka :ico_haha_01:

ale mimo tego ze lepiej sie odżywiam niż wtedy to waga leci mi niesamowicie...i jestem tym ciut przerażona... :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

izabellla dziękuje :ico_haha_02:

jutro mam badanko prenatalne na 16.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

01 wrz 2011, 09:02

ale ja to mega chuda bylam jeszcze w lipcu wiec nie zaszkodzi pare kilko do przodu :-)
- zazdroszcze,ja mam plan schudnac :ico_oczko: Narazie odmowilam sobie slodyczy,zobaczymy na jak dlugo :ico_oczko:
a jak z brzuszkami u Was?
- no u mnie bez zmian,ale to przeciez poczatek,ale jak ylam z Zuzia w ciazy,tez mi szybciej wyskoczyl,teraz pewnie jeszcze szybciej :ico_oczko: Ale jak kocham taki ciazowy brzuszek,wiec niech wyskakuje,bede go dumnie prezentowac :ico_oczko:
Dziś zero plamień, a o wczorajszym zdarzeniu zapominam...
- cudowne wiesci :-D
A co z L4?
Ale jutro wielki dzień...zostanie tam sam
- moj wczoraj zaczal kombinowac,zeby nie isc - pytal,czy jak bedzie chory,to bedzie musial isc?Powiedzialam,ze ja bedzie chory,to dostanie zastrzyki :ico_oczko: Dalszych pytan nie bylo,a dzis taki przejety,ze juz o 6 rano wstal :ico_szoking: Dziwnie mi bez niego,Zuzka tez chodzi i go szuka :ico_olaboga:
duży...oj duży.
- pokaz :ico_sorki:
.a tym razem mam straszny apetyt na jabłka :ico_haha_01:
- hmm,ja z Zuzia w ciazy jablka jadlam tonami :ico_oczko:

Daj znac po badaniu :ico_sorki:

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

01 wrz 2011, 09:11

Mi jak narazie apetyt nie dopisuje, ciągle bym spała;(

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość