szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

17 gru 2012, 15:15

Porozmawiaj z kimś, wypłacz się, choćby z mężem
Z mężem to ja rozmawiam kilka razy dziennie
.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

17 gru 2012, 15:17

Może warto się wygadać i wypłakać np.Adze o której czasami piszesz?
Ona i mąż to są jedyne osoby z którymi ciągle rozmawiam .Dzis chyba pojadę do niej .

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

Re: Lato i Jesień 2011

17 gru 2012, 15:20

Moja koleżanka niedawno straciła ciążę i właśnie wizyta u przyjaciółek i wygadanie jej pomogło, bo nie musiała udawać, że wszystko ok.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

17 gru 2012, 22:08

nie musiała udawać, że wszystko ok
Dokładnie.
Rodzice moi nie widzą.Nigdy nie miałam z nimi jakiegoś kontaktu i nigdy nie rozmawialiśmy o wszystkim .
Mama jest panikarą i hmm jak to powiedzieć będzie mi biadolić ,a mnie takie gadanie jej nie pomoże tylko pogorszy dlatego nie powiedziałam im jeszcze i jakoś mi nie spieszno.

Jutro rano idę do lekarza z moim kolanem ,potem szybkie małe zakupy. Sprzątanie w domu ,gotowanie i codzienne prace.
Prezenty mam już wszystkie ,zapakowane również są.W środę jedziemy do Gina i wtedy chyba kupimy choinkę żywą a w czwartek albo piątek ją ubierzemy.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: Lato i Jesień 2011

18 gru 2012, 09:15

szkieletorek też nie wiem jak jest utracic maleństwo, ale mam nadzieje, że szybko wrócisz do formy psychicznej i z lekarzem na pewno uda się od nowa i bez problemów:)

U nas kaszelkowo, Elizka kaszle i Dorian coś zaczyna, ale sasiedzi chorzy wiec pewno przeszło i do nas, bo dzieci tam sie bawiły i sasiadka u nas była. Trzeba inhalator znów odpalic

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: Lato i Jesień 2011

18 gru 2012, 13:37

dobry....

wpadam na chwileczkę. bo akurat zaglądnełam na komp, nie chce mi sie nic, jestem jeszcze zakatarzona :/

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

18 gru 2012, 17:39

a u nas juz ciasteczka popieczone, udekorowane, Mila miala niezla frajde :-D

Kala mowi " Kalinka, bajka, Irka, mleko" :-) teraz mi sie wspomnialo, ze jeszcze wam nie pisalam :-D
a do tego w koncu wychodza jej gorne jedynki :ico_szoking: :-) :ico_sorki: w koncu, bo juz myslalam, ze bede musiala isc do dentysty zeby jej obejrzal, czy czasem nie bedzie musiala miec nacinanych dziasel :ico_chory:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: Lato i Jesień 2011

18 gru 2012, 17:52

Kala mowi " Kalinka, bajka, Irka, mleko" :-) teraz mi sie wspomnialo, ze jeszcze wam nie pisalam :-D
wow to nieźle gada :ico_brawa_01: trudne słowa jak na tak małe dziecko, fakt, że jest najstarsza z naszych dzieci ale i tak bardzo ładnie
mój ostatnio z nowych rzeczy to gada dziadzia na dziadka i dzidzi "dziecko, dzidziuś"
a do tego w koncu wychodza jej gorne jedynki :ico_szoking: :-) :ico_sorki: w koncu, bo juz myslalam, ze bede musiala isc do dentysty zeby jej obejrzal, czy czasem nie bedzie musiala miec nacinanych dziasel :ico_chory:
a inne ząbki już ma czy to pierwsze? mojemu Alanowi też powoli jakoś idą te zęby. Ma tylko 8 na razie, teraz idą dwie czwórki na dole, i pewnie za raz wyjdą górne, bo ma strasznie rzadkie i częste kupki. Przez te kupki biedny zapomina się czasem i robi w pampersa, ma już pupę odparzoną bo zapominam sprawdzać, bo się przyzwyczaiłam, ze na kupkę prosi na nocnik.

A tak z innej beczki teraz. Może wiecie na co szczepimy dzieciaki tą szczepionką w półtora roku? Bo właśnie nie wiem jak to rozegrać. Wylatujemy jednak do Francji, to już postanowione na 90%. Tyle, że musimy lecieć 6stycznia, a po 13stycznia mam wyznaczoną tą ostatnią szczepionkę. Nie da się jej zrobić wcześniej, niestety, ale też nie wiem ile mogę mieć poślizgu, czy się nic nie stanie jeśli podamy ją parę miesięcy później? Albo może bym ją we Francji podała, tylko muszę dokładnie wiedzieć jaka to szczepionka, może któraś się orientuje?

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: Lato i Jesień 2011

18 gru 2012, 18:34

nina a czemu nie może byc podana chwile wczesniej???? A ile później to i ja nie wiem, zapytaj lekarza moze, w ogóle idź do rodzinnego zagadaj o tym.

To mój synuś już prawie wszystkie zeby ma, dolne 3 jeszcze się wybijają i koniec, ale mniej mówi, mama, tata, mala (Maja) dada (dziadzia) i pepo (piesek) a tak nic wiecej nie chce ale rozumie wiele, jak sie pytamy gdzie jest balon, piłka, telewizor itp wszystko pokazuje

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: Lato i Jesień 2011

18 gru 2012, 18:41

nina a czemu nie może byc podana chwile wczesniej???? A ile później to i ja nie wiem, zapytaj lekarza moze, w ogóle idź do rodzinnego zagadaj o tym.
jak pytałam lekarza to mówił, że nie można wcześniej, bo należy zachować odpowiedni odstęp, aby uniknąć ewentualnego niepożądanego odczynu poszczepiennego na kolejne szczepienie czyli z polskiego na polski, chodzi o to, żeby szczepionki się na siebie nie nałożył, producent, dał jakiś okres odstępu i trzeba go przestrzegać. Wiesz pewnie gdyby to miał być dzień różnicy to by się lekarze nie przejmowali, ale u nas to by było jakieś 2 tygodnie wcześniej a to już sporo.
A co do rozmowy z lekarzem, no właśnie w tym sęk, ze u nas lekarz od szczepień jest tylko w piątki. Dziś dzwoniliśmy, ale kazał się zgłosić i pogadać osobiście i kicha, bo do piątku my musimy już wiedzieć co robić, czy czekać na to szczepienie czy kupować bilety i lecieć, tym bardziej że muszę też poinformować rodziców Filipka do kiedy będę mogła opiekować się ich dzieckiem

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość