astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

28 lip 2007, 19:51

Karla
1 miesiac 90-110
2 miesiac 110-130
3miesiac 130-150
4miesiac 150-180
a po 4 miesiacu zostaje 180 ale do tego dochodza inne dania.

Z tym, ze nie wiadomo ile masz w piersi poza tym zauwazysz jak maly bedzie za duzo jadl bo go brzuszek bedzie bolal po jedzeniu.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

29 lip 2007, 08:27

Witam u nas od rana sloneczko swieci wiec jest ok
My dzisiaj na obiad do tesciów :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

29 lip 2007, 08:56

Hejka!
Helenka była dziś bardzo wyrozumiała dla mamy i zbudziła się tylko o 0.30 i 4, więc mama wyspana czeka na powrót tatusia i na gości, ale to dopiero późnym popołudniem.

A to foteczki mojego kochanego dzieciątka - tak słodko sobie wczoraj spała :-)

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 lip 2007, 09:28

witam z ranca :-D
prad juz mamy, ale postow chyba nie bede miala czasu nadrobic :ico_placzek:
magda26 pisze:My dzisiaj na obiad do tesciów

my tez hjhj, co sie meczyc bede :ico_oczko:
magda26, w koncu cie na wiekszym zdjeciu zobaczylam, laska mamuska jestes :ico_brawa_01:

ania1980, helenka tez boska, strasznie mi wizualnie moją Lucją zalatuje :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

29 lip 2007, 10:14

czesc dziewczyny!!!
Dominiczko, to nie Magda na zdjęciu, ona nam nie chce się pokazywać :ico_zly:

Aniu Helenka jest przesłodka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: taka fajna cukierkowa zacałowac się chce :-D :-D :-D

Kamilko gratuluję udanych zakupów :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tez myślę, zeby mamę zabrać na takie :ico_oczko: Aha i jeszcze fajne to Wasze spotkanko było mamuś ze Szczecina :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: brawka dziewczyny :ico_brawa_01: jakby było fajnie spotkane czerwcówek organizowac...

Lucy dzięki za info od Madziorki. Ale Ty sama coś za często sie nie pojawiasz.... Jak tam mój zięciunio>??

Asiula moja mała tez robi czasem takie śuzowate kupki... tez idziemy jutro do lekarza to się dopytam. Och ja juz mam całą dłgaśną listę pytań juz mi zal pani doktor :-D

Karla ja miałam identyczną sytuację od początku. W szpitalu mi mówili :ico_puknij: , zeby podawać dziecku tyle razy cyca ile będzie chciało. Tyle ze moja chciala go non stop więc cały czas była na cycu... A co ona mogła wysusać jak one puste te cyce były i zadnego nawału na 3 dzień ja nie widziałam :ico_placzek: az na 5 dzień zycia nie zniosłam juz jej płaczu z głodu i podałam jej sztuczne. I tak dodziś.. czasem daję raz dziennie zeby mi się cyce zdązyły napełnić czasem wystarczy mojego, ale to rzadko. Mi isę wydaje,ze jednak będziesz musiała dokarmiać Jacusia, ale nie stresuj się przeciez to nic złego :ico_nienie: Juz mnie powoli wkur... ta propaganda wyłącznego karmienia cycem, ze sztuczne mleko to zło absolutne :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: a przez to kobiety czują się niedowartościowane i niewarte być nazywaną dobrą matką, ja przez to mało w depreję nie wpadłam, ze jestem niedobrą i niepełnocenną matką, ze moje dziecko musi jeść sztuczne mleko :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: takze głowa do góry, jak będzie potrzeba podaj mu raz dziennie sztuczne mleczko, a zobaczysz jaki on będzie spokojniutki :ico_oczko: (alez zaraz mi sie dostanie od zwolenników cycucha :-D :-D :-D )

Moja Dziunia dzisiaj spała całą noc, to pewno przez to, ze wczoraj byliśmy na grillu u znajomych, którzy maja dzidziusia o 8 dni starszego od naszej Waneski :-D (moze ciut później wkleję foteczki) i mala prawie cały czas na dworze stała nawet jak się trochę ochłodziło, to ja cieplutko owinęlam i zostawiłam na powietrzu, myślę ze nie szkodzi nawet jak chłodniej zostawić dziecko za zewnątrz czytssze powietrze trochę niz w tych upałach :ico_oczko: Wróciliśmy do domciu, szybka kapiel, cyc i chrapu o 23 , to rano dopiero o 6 zaczęła kwękać :ico_szoking: Połozna mówiła, ze w nocy dzieci mogą tyle spać więc mam spokojną głowę. Z wieczora ściągnęłam pokarm co by mi się krzywda nie stała i git :-D :-D :-D
Aha co do ściągania pokarmu.. Ktoś tu pisał, ze az 120 ml z jednego cyca ma :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ja z dwóch ledwo 130 nadoję... Aha i powiedzcie mi w jakich sytuacjach i w jakim celu ściągacie pokarm?? Pewna znajoma, która trochę na tych sprawach się zna powiedziała, ze na dłuzszą metę to nie jest dobr pomysł podawać ściągnięte mleczko... poza tym jedząc z butelki dziecko je zmieszany juz pokarm, a jak ssie pierś to dostaje stopniowo rózne fazy - najpierw woda, potem mleko bardziej tłuste i potem 3 gaza jeszcze jakaś inna.. znacie coś o tym??

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 lip 2007, 12:11

Alineczq pisze:Dominiczko, to nie Magda na zdjęciu, ona nam nie chce się pokazywać

no tak, pomyleczka, dopiero teraz zauwazylam, ze to chrzestna :-D , madzia, kiedy sie nam pokazesz?

Alineczq pisze:Juz mnie powoli wkur... ta propaganda wyłącznego karmienia cycem, ze sztuczne mleko to zło absolutne a przez to kobiety czują się niedowartościowane i niewarte być nazywaną dobrą matką, ja przez to mało w depreję nie wpadłam, ze jestem niedobrą i niepełnocenną matką, ze moje dziecko musi jeść sztuczne mleko

ja tez juz mam nerwa jak wszyscy sie mnie pytaja, jak dziecko karmie, a ja odpowiadam, ze sztucznym i tlumacze, ze nie mialam pokarmu :ico_zly: wtedy wszyscy z niedowierzaniem na moje kontenery patrza, a co bardziej chamscy sugeruja, ze w tak duzych cycach musi cos byc :ico_zly: , no kurna, klamie wszystkich, bo taka wredna baba jestem, ze nie chce dziecka wlasnego karmic piersia!! :ico_zly: cholera mne czasem bierze
Alineczq pisze:Wróciliśmy do domciu, szybka kapiel, cyc i chrapu o 23 , to rano dopiero o 6 zaczęła kwękać

tak zawsze jest z moja Lusia jak wiekszosc dnia na powietrzu jest :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

29 lip 2007, 12:28

dzięki za rady..
ja przez cały dzień odciągałam z cyców= i mam pokarmu za mało po prostu...
ok 40 ml na 2 cyce co 2-3 h wiec na pewno za mało...
dlatego on ciągle wisi i ssie i ryczy i sie wkurza... wypluwa cycek, albo gryzie, albo ssie boleśnie bardzo...
po karmieniu cycem daje wiec butelke ok 60ml... ale młody wypija tylko jakieś 30-40 i idzie lulu...

położna mi powiedziała ze to duże dziecko (ponad 4kg) wiec w dokarmianiu nie ma nic złego...
lepiej dokarmić niż mieć głodne i płaczące maleństwo...

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 lip 2007, 12:33

Alineczq pisze:Lucy dzięki za info od Madziorki. Ale Ty sama coś za często sie nie pojawiasz.... Jak tam mój zięciunio>??
Alinko zieciunio rosnie zdrowo,dla Twojej Wanesski :-D wczoraj bylismy na dlugim spacerku,bo ladna pogoda :ico_brawa_01: zdjecia sliczne porobilscie....maluchy rosna jak sie patrzy :ico_brawa_01: jasnie panina tym drugim zdjeciu Helenka wyglada jak Lucja :-D rzeczywiscie podobne :-D

co do seksiku,to ja nie wiem czy to normalne ,ale jak wiecej chodze,to wciaz mi leci krew :ico_szoking: nie musze nosic podpasek,tylko wkladki,bo krwi jest bardzo malo,a dzis w nocy znalazlam nawet skrzepy :ico_szoking: minelo juz 6 tyg.jutro sie rejestruje do lekarza.oczywiscie o seksie nawet nie mysle,bo czuje,ze wciaz sie nie zagoilo :ico_szoking: moze to przez kleszcze :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-07-29, 12:35 ]
a co do herbatki hippa ,frydza ma racje...jak mam kryzys,to wypijam i mleka duzo :ico_szoking: to samo po bawarce :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

29 lip 2007, 13:02

Aha ja zapomniałam napisać o dopingu .. Ja piję tak 2xdziennie herbatka Hippa + 2 litry kawy zbozowej z melkiem + 2-3 filizanki bawarki + jakieś groszki z apteki na laktację no i .. z dwóch cyców najwięcej mi się udał ściągnąć 130 ml... Jak wy macie po jedenj herbatce rzeki mleka, to ja wole nie myśleć co by było gdybym tegop wszystkiego w ciągu dnia nie piła :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: macie szczęście dziewczyny :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

29 lip 2007, 13:19

Alinko nie smutaj sie :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: bedzie dobrze,niestety mam duzo mlesia ale mala wczoraj wieczorem zjadla dwa cyce i dalej glodzillaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :ico_olaboga: musialam jej dac flache zjadla i zadowolona spala,czyli czasem musze dokarmic naszego glodomorka :ico_oczko: lepiej ja dokarmic niz by sie mialo meczyc sloneczko kochane :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość