mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

17 kwie 2007, 22:46

Agnieszka, ja tez mam Fissan, juz mi sie konczy :ico_haha_01: teraz planuje Mustele bo brzuchol coraz wiekszy wiec i ryzyko rozstepow wieksze, juz mnie skora swedzi.....
A ja kiwi jem na zaparcia i mi super sluza..... :ico_brawa_01:
A to ze Ula nie czujesz jeszcze ruchow to wszystko oki, w pierwszej ciazy norma to jest 20 tydzien. Wiec nic sie nie martw!!!

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

18 kwie 2007, 06:56

Hej dziewczyny, witamy ulamisiula. Ja jestem w 19 tyg. i sama nie wiem czy już czuje ruchy, czy jeszcze. Są dni że stukanie, plumkanie w brzuszku czuje bardzo często, a są dni że nic nie czuje. Moja pani gin. powiedziała na ostatniej wizycie że ruchy będę czuła za 1-2 tyg, licząc od teraz :-D . Więc się nie przejmuj. A brzuszek smaruję oliwką i balsamem nawilżającym ale zamierzam coś kupić mustelli. Dziewczyny zachrypłam :-D to chyba dlatego że nie mówię już tak intensywnie jak w pracy. Chora nie jestem, bo by mnie gardziołko bolało, tylko mam chrypkę. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

18 kwie 2007, 10:08

cześć kochane!!!
no i witam Ulemisiule :-D
a ja dzisiaj w domciu z mężusiem mamy urlopiki bo nam piony z wodą w mieszkaniu wymieniają. ale to nawet dobrze że dziś nie musiałam wstawać do pracy bo pewno nawet bym nie wstała taka pogoda. nawet nasza kicia, która zawsze nas budzi koło 6.00 dziś spała jak zabita he he :-D
a co do brzusia to rzeczywiście teraz zaczyna strasznie rosnąć. codziennie mi się wydaje że jest większy. może uda mi się dzisiaj zrobić mu zdjęcie to wam wkleje :ico_ciezarowka:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

18 kwie 2007, 10:13

Hejka,
a ja dzis dol jeszcze wiekszy, bo wlasnie pozegnalam mame na lotnisku i strasznie beczalam i teraz becze no i w ogole to nienawidze takich momentow...... Wiem ze zobaczymy sie latem, ale to jeszcze przeciez tak dlugo a mi chyba teraz jak nigdy indziej potrzeba mamy... Moze glupia jestem, ale jej wyjazd gdy jestem w ciazy boli mnie podwojnie.... MAm nadzieje ze mi minie, bo zyc trzeba dalej i myslec o pozytywnych a nie negatywnych rzeczach.... Ale niestety tak to jest jak sie wybiera zycie za granica po wielu , wielu latach mieszkania razem... Taka pepowine to najtrudniej odciac.
Ewasiek, mi sie wydaje ze to co czujesz to jak najbardziej sa ruchy tylko sama nie wiesz czego oczekiwac. to normalne ze przy pierwszych ruchach nie pojawiaja sie one regularnie tylko wlasnie tak znienacka... Moj bebisek rusza sie codziennie, ale nie bardzo mocno, troszke poplumka i jest spokoj.
Chce wkleic zdjecia brzuszka ale nie umiem, wiec jesli chcecie podajcie mailka to wysle mailem :ico_haha_01:
Milego dnia wam zycze, mam nadzieje ze przynajmniej u Was wszystko jest oki i ze macie rogala na twarzy :-D

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

18 kwie 2007, 11:07

Dziękuję za miłe przyjęcie!!!Ja do 3 miesiąca byłam płaska jak deska.Będąc w szpitalu na przełomie 12 i 13 tygodnia jeszcze dodatkowo schudłam 3 kg.Jak koleżanka mnie odwiedziłą na potologii to się śmiała że wyglądam jakbym oddziały pomyliła.W 4 miesiącu troszeczkę zaczął się pokazywać a teraz w ciągu 2 ostatnich tygodni to z dnia na dzień widać jak rośnie.Mój Misiek (mąż)sie nie może nacieszyć i co dzien głaska go i całuje.Patrzyłąm że wedłóg ludowych teorii powinien być chłopak bo brzuch rośnie mi do przodu i nie przybieram kilogramów w tylnych częściach ciała.

[ Dodano: 2007-04-18 ]
Kocura Bura fajnie by było gdybyśmy tego samego dnia urodziły.Najzabawniejsze jest to że mojego męża szefa żona jest też w ciąży (drugie dziecko a ślub brali 3 miesiące po nas)ma termin przybliżony do mojego (różnica tygodnia), mamy tego samego lekarza i rodzić będziemy w tym samym miejscu.Tak się zastanawiam czy oby faceci sie nie zmówili żeby razem pępkówkę organizować.haha

Awatar użytkownika
Plastelinka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 11 mar 2007, 16:20

18 kwie 2007, 14:29

Hej brzuchatki :ico_ciezarowka:
Co do ruchow dzidzi to ja czuje je juz od 15 tygodnia, a to moja pierwsza ciaza :ico_haha_01: Ale ja w innej sprawie.
Chcialam Was spytac czy rozmawiacie z dzieciatkiem? Ja z moja Ania slucham bajki, sluchowiska, piosenki dla dzieci, kolysanki, muzyke powazna. :-) Duza z nia rozmawiam, a nawet bawimy sie w lapki :-D to znaczy ja lub tatus naciskamy na brzuszek, a ona wtedy kopie. Lubimy tez tanczyc we trojke :-D , czuje wtedy wyraznie jak coreczka macha nozkami, raczkami i wierci pupcia :-D Anula zywo reaguje na glos i dotyk swojego tatusia. I moze ktos nazwie nas niepowaznymi, ale my czujemy, ze dzieki temu wszystkiemu niunia jest juz z nami bardzo zwiazana :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

18 kwie 2007, 14:33

Pastelinko, to nie jest glupie to super sprawa, tyle nie kazdy ma do tego cierpliwosc, czas i ochote.... Ja przy Zuzi podobne rzeczy robilam ale teraz jedyny moment dnia kiedy moge spokojnie poglaskac brzusio to wieczor, przed spankiem wiec inne rzeczy odpadaja...

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

18 kwie 2007, 17:10

Hej, ale miałam czytania az 10 postów :ico_brawa_01: koniec ładnej pogody i widze ze dziewczynki sie rozpisaly :ico_haha_01: ,
Witamy ulamisiula w naszym gronie, fajnie ze dolączylas do nas im nas więcej tym lepiej.
gosiaperelka moja kuzynka zdawala kilka razy zanim jeszcze byla w ciązy ale ostatecznie zdala wlasnie jak juz miala niezly brzusiol (to chyba byl 4 raz). NO ale tobie oczywiscie zycze zdania za 1szym razem.
Agnieszka usmialam sie jak poczytalam o tym twoim jezyku :ico_haha_01: i tak jestes dobra mnie to piecze po zjedzeniu 2 -3. Któras z dziewczyn pisala wlasnei o tym kremie na rozstępy i tez juz go jakis czas temu kupilam, jak dla mnie zapach troche nie bardzo ale wazne zeby byl skuteczny.
Mamo zuzi nie wiem jak cie pocieszyc, ale pomysl jak ten czas szybko leci przed chwila dowiedzialas sie ze jestes w ciązy a tu juz 17 tydzien wiec czas rozłaki z mamą przeleci pewnie tak samo szybko, zobaczysz, glowa do góry i uśmiech proszę bo co dzidzia pomysli?

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

18 kwie 2007, 18:32

Eska kochana jestes, dziekuje !!! :532:

[ Dodano: 2007-04-19 ]
Jaka cisza, no nie wierze :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Pisac laseczki, pisac :ico_brawa_01:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

19 kwie 2007, 16:37

Kilka razy już mi sie zdawało ale nie byłam pewna.Ale wczoraj jak mnie kopnęło to poczułam to bardzo wyrażnie i to dwa razy.Jakie to fajne uczucie.Lekarz mi mówił że moę już zacząć odczówać od 16 tygodnia, atu walnęło w 17 .Jeszcze tydzień i wkońcu będe wiedzieć czy to ON czy ONA.Z tych zabobonów ludowych też się nie dowiem bo kopnięcie było na środku brzucha. :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość