edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

21 sie 2007, 16:12

no własnie osity nie ma nigdzie :ico_olaboga:
moze męza wychowuje :ico_oczko: a moze wychowała i tak sprzatał ze komputer jej sprzatnął :ico_oczko: osita wracaj!!!!!!!!!!!!!!!!!
kasia ja tez bojek.zgrywam sie tylko tak przed tobą a realnie to jestem cicha jak myszka :-) wiec nie pomoge ci tym razem.moze jak troszke wprawy nabiore w przebieraniu pracy to cie wespre :ico_noniewiem:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

21 sie 2007, 16:22

edi, no to się dobrałysmy, nie ma co, jedna i druga taka boja, ale tylko na necie :ico_haha_01:
ositę na wcięło :ico_noniewiem:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

21 sie 2007, 16:27

osita jest gdzies na forum ale nie wiem gdzie.mam nadzieje ze wytłumaczy sie nam.
ale sie nudze .zamiast cos pozytecznego zrobic jak karol u babci to ja na tt siedze :ico_wstydzioch: tzn 2 okna pomyłam :-D

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

21 sie 2007, 16:33

edi pisze:osita jest gdzies na forum ale nie wiem gdzie.

no to wyniuchala :-D
czytam co zescie nabazgraly :-D No i nic tylko :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: upije sie w nocy :ico_oczko: Albo lepiej nie, bo jak zapilam w niedziele na festynie (meza nie bylo :ico_haha_01: ) to przyszlam do domu i ... zgwalcilam :ico_szoking: Rano myslalam ze mi sie snilo, a ze sie przytulal i chcial "powtorzyc" to wytrzezwialam natychmiast :ico_zly:
A ja mile panie PRACUJE. Nie zapominajcie :ico_oczko: I na 17 znowu do roboty :ico_placzek: A ze szef nie ma juz wakacji, to mam zasow rowny, bo kumpela jest na urlopie i sama za dwie zasowam i to jeszcze opoznienie jest dwutygodniowe... Wiec naprawde lipa :ico_puknij: Nie mam czasu poczytac, nie mowiac o odpisywaniu. Na dzieciaki nie zdaze juz zajrzec :ico_oczko: moze wieczorem... Ufff, jak sie wyrobie z robota. A mam zaleglosci od groma!
Dobra, nie smece wam wiecej, ide hapsnac kawe i biegusiem bede ja po drodze zrzucac, bo inaczej sie nie doczlapie :ico_oczko: Papappapapaatki

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

21 sie 2007, 16:39

osita to ty chociaz po alkoholu aktywna.bo ja to zasypiam po 1 piwie i nie ma ze mnie pozytku. tylko nie daj sie rozpic męzowi.bo jak odkryje sposób na ciebie to bedzie wesoło.

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

21 sie 2007, 22:39

osita, masz szczęście, że sie zameldowałaś :-D czyli wszytsko jane, tak jak przypuszczałam...świntuszyłaś :ico_nienie: :ico_haha_01:
edi pisze: ja to zasypiam po 1 piwie

ja to może i mam wtedy ochote na figle, ale jak ja jestem po 1 piwie to kuba conajmniej po dwóch i jem,u sie już wtedy nie chce "po bożemu" tylko wygibasy wymyśla, więc wole spac :-D

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

22 sie 2007, 12:03

no mój skazany tylko po bozemu.a on by tak po francusku chciał :ico_oczko: :ico_wstydzioch: słysze to 20 razy na dzien od 3 lat.bo tyle czasu go zwodze.teraz ma obiecane jak schudnie 10 kg.czyli kolejne 10 lat.a potem mu sie odechce :ico_oczko:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

22 sie 2007, 12:17

wiesz Nika on zawsze bedzie chciał.to typ erotomana.znamy sie 9 lat i jak było tak jest dalej.tylko u mnie sie pozmieniało.no i zgrzyty są :ico_zly: jemu sie ciągle chce a mi nie :ico_oczko: a jak zapomni to sobie przypomni oglądając te stronki co to mi sie wstyd robi jak widze :ico_wstydzioch: haha ale jaja kto by pomyslał ze my bedziemy od sexu sie wzbraniac. a gadamy o tym na forum o pracy :-D

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

22 sie 2007, 12:57

no to wrócmy do tematu pracy bo za bardzo odbiegamy :ico_oczko: posmaic sie mozna z czyjegos nieszczescia :ico_placzek: ale praca na bank potrzebna.najgorsze jest to ze ja nawet nie mam gdzie cv składac bo u nas prywatnych firm jest az dwie :ico_zly: i to az dwie przepełnione.oczywiscie kiedys pracowało tam po 200-300 osób teraz po ok 90 ale teraz ludzie za 2-3 robią.to nie te czasy "czy sie stoi czy sie lezy..." mój ojciec pracuje w fabryce materiałów.juz ponad 30 lat.opowiada mi jak to było za komuny.było ich ok 10 na zmianie i nic sie nie robiło.teraz jest ich 2-3 i zakretu sie nie łapie.ale i tak dobrze ze ma prace.bo zwolnili ponad połowe ludzi wiec niech nie narzeka.nerwy i nerwy cały czas bo jakby zakład padł to ja nie wiem co on by robił.ma dopier albo az 52 lata.za to mame mam wiekową bo 59 i emeryturka juz w kieszeni.takiej to dobrze.a ja nawet na emeryture nie zapracowałam w swoim zyciu a juz powinnam miec z 10 lat stazu pracy :ico_placzek: :ico_placzek:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

22 sie 2007, 13:20

dokładnie kiedys był przymus pracy a teraz ...przymusowo siedze w domu :ico_placzek:

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość