NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

22 gru 2011, 08:54

hej dziewczyny :ico_oczko:
swietne fociaki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja znowu dostalam @ :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
i wlasnie przeliczylam, ze ten cykl mial 23 dni :ico_olaboga: a ostatni mial 37 :ico_olaboga:
chore to wszystko :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

22 gru 2011, 09:35

tabogucka Uśmiałam się do łez :ico_smiechbig: powiadasz ,że skazę miałaś. Nigdy bym nie wpadła na pomysł żeby przywiesić tam sombrero :-D :-D :-D
patrycjaaa Super zdjęcia :ico_brawa_01: jak już kiedyś rzekłam Blanka to kopia tatusia :-D
NowaSejana Kurcze jak przed samymi świętami dostać :ico_olaboga:
Dobrusia Ładne zdjęcie w opisie,choineczka też niczego sobie :ico_brawa_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

22 gru 2011, 11:24

Uśmiałam się do łez
a to sie ciesze....

no a teraz mam takie 4 biale plamy na dlugosc 7cm kazda :ico_haha_01: :ico_puknij: :ico_haha_01: oczywiscie przykryte sombrero :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:



dobra dziwczyny lece dalej sprzatac bo czasu mam malutko a o 13ej musze jechac na lotnisko po babcie i mame :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

22 gru 2011, 11:39

hej .
Ja na chwilke i nie mam weny pisać :(

NowaSejana, tez dostalam @ i czuje sie okropnie cała nic spac nie moglam tak brzuch bolał...

Póżniej Was doczytam :ico_sorki:

baraqada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 03 maja 2011, 18:45

22 gru 2011, 12:03

Ale fajne zdjęcia tych waszych maluchów :)
Widzę że wszystkie już taki ogarnięte - a moja Alka dalej bez zębów - ale to już chyba ostanie dni bo właśnie się jakiś przebija.
Nie mam ostatnio czasu nawet zaglądać bo ta mała zmora upatrzyła sobie gniazdka elektryczne za najlepszą zabawkę, Ja wiem że ona palca to tam nie zmieści ale żeby ona tam próbowała palec wkładać - ten mały diabeł wyrywa mi ze ściany gniazdka. Wszystkie zaślepki już od puszek powydrapywała te które znajdowały się na poziomie do którego dosięga. :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Ja już nie mam siły za nią biegać bo ta jak tylko coś zobaczy co jej się spodoba to zpiernicza jak mały samochodzik żeby tylko być pierwsza i wyrwać i popsuć.

Zrobiłam wczoraj prezent dla siostry synka. Totalnie nie mam pomysłow na zabawki dla chłopców a muszę jeszcze jeden zrobić. Dziewczyny macie jakieś pomysły co takim maluchom płci męskiej w przedziale wiekowym zbliżonym do naszych może się podobać?
A taki helikopter zrobiłam dla pierwszego z dwóch malców :
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

22 gru 2011, 12:19

Hej :-D

Wreszcie choinka doszła !!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: miały być gratis bombki ale dali lampki, więc czeka mnie dziś wycieczka do sklepu po jakieś bombeczki i wieczorkiem Karolcia ubierze :-D już się doczekać nie może :-D
A u nas zima :ico_brawa_01: wczoraj tak zaczęło sypać,że wieczorkiem mimo tego,że zimówki mamy jak jechałam to auto się ślizgało na zakrętach i pod górkę ciężko było ruszyć ale na szczęście wyjechało dużo piaskarek i jakoś dało się jeździć :-) a dziś pada wciąż :-D :-D

baraqada, super helikopter!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja też nie bardzo wiem co by się mogło podobać chłopaczkowi ale mojej małej to najbardziej pasuje jak coś jest kolorowe, szeleści i można w buzi mamlać, więc może jakąś ośmiornicę z kolorowymi mackami :ico_oczko:

aneta11, NowaSejana, współczuję @ :ico_sorki: :ico_sorki:
Ja na szczęście jeszcze ani razu nie miałam po porodzie i dobrze mi z tym :-D :-D

tabogucka, ale się uśmiałam jak przeczytałam co zrobiłaś :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: też bym nie wpadła na pomysł,żeby sombrero powiesić :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Nie przejmuj się nic, na pewno jest ładnie :ico_oczko:

Dobrusia, śliczne zdjęcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pięknie Wituś zasuwa :-D

patrycjaaa, ale Blaneczka ma śliczne oczka :-D :-D super zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Blanka26, też mi się podobało to krzesełko z zeberką :-D to krzesełko baby mix i to co ja mam to w sumie niczym się nie różnią, no oprócz firmy i ceny :ico_oczko:

Dziewczyny nie mam prezentu dla męża i nie mam pojęcia co mu kupić :ico_placzek: :ico_placzek: brak weny mam :ico_olaboga: pomóżcie !! :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

22 gru 2011, 13:23

a jednak nie mam @ :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
to tylko troszke sluzu podbarwionego krwia bylo... ale dlaczego?? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

22 gru 2011, 14:42

to tylko troszke sluzu podbarwionego krwia bylo... ale dlaczego?? :ico_szoking:
ja tez pare dni temu tak mialam i myslalam ze to okres ale przeciez jeszcze mam czas i nie wiem dlaczego taki śluz :ico_sorki:
Baraquda ładny helikopterek nie wiem mysle ze tu nie chodzi o kształty tylko wlasnie o kolory i zeby szelescilo mozna było gryzsc ;)
nawet ostatnio widzialam takie pluszowe kolorowe kregle i klocki

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

22 gru 2011, 16:43

ja tez pare dni temu tak mialam i myslalam ze to okres ale przeciez jeszcze mam czas i nie wiem dlaczego taki śluz :ico_sorki:
u mnie identycznie, bo dzisiaj mam 24 dzien cyklu.. a ostatnie cykle to mialam po conajmniej 30dni, ostatni nawet 37 dni :ico_olaboga:
gdzies czytalam, ze w czasie owulacji moze wystapic taki sluz podbarwiony krwia, ale nigdy tak nie mialam...
na szczescie 8 stycznia mam termin u gina i czy bede miala @ czy nie to i tak pojde, przynajmniej porozmawiac, bo kilka dni temu polalo sie ze mnie zoltym sluzem... takim wodnistym

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

22 gru 2011, 18:09

No ja ogarnełam lazenke juz,wzielam ketanola to moglam cos zrobic ale teraz az zoladek mnie boli bo ten proch to mocny...
Mała śpi sobie a ja pije druga kawe bo usne chyba ...

Dobrusia śliczna fotka z choineczką :)

patrycjaaa super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-)
Moja tez lubi tym kremem NIVEA sie bawic hihi :-D

Blanka26 o to pozna chodza spac :ico_sorki:
Chociaz dpbrze ze na spacerze spi a Ty bidulko nie masz na nic czasu :ico_noniewiem:
:ico_sorki:

tabogucka ha ha ha :ico_smiechbig: ze tak powiem no Ty to zawsze coś "odwalisz" :-D

baraqada, ale śliczny helikopterek :ico_brawa_01: masz zdolnosci :-D

Aniaaa, u nas tam troche popadało tylko :ico_noniewiem:
Ja to kupiłam swojemu bluzę i tak sie bedzie cieszyl z tego,perfum nie kupie bo ma,maszynke elektryczna do golenia tez ma no to co mozna innego facetowi kupic :-)

To te ktore nie maja @ to macie SUPER!!! :ico_sorki:

[ Dodano: 22-12-2011, 17:14 ]
NowaSejana, no lepiej idz sie dowiedz co to za śluz tak dla spokoju :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość