patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

27 gru 2011, 21:29

piers juz powraca "do siebie"
to super :-)
wlasnie przeczytalam w necie co to takiego, ciekawe
smak naprawde niezapomniany, ja nie lubie piernikow ale w tej zupie... pycha

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

27 gru 2011, 22:48

HEjo :-D

Koroneczko, Aniu na szczescie Dawid je dwa kaszki, danonki, budynie tez juz robiłam, wiec moze mu te mdłe mleko juz nie smakuje :ico_szoking:
Filipkowi jak skonczył rok to zaczełam podawac zywkłe mleko, albo kakao, wiec mysle ze teraz tez tak zrobie, moze nawet szybciej, jak ty juz Aniu tak robisz :-)

A z prawkiem to tez super sprawa, ja dopiero poszłam po weselu na prawko, ale bardzo sobie chwale, jak M jest w domu to moge smiało sama jechac autem na zakupy, a latem to jeszcze lepiej bo M jezdzi na motorze do pracy wiec auto jest dla mnie jak chce cos załatwic.


patrycja_g, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze u Ciebie ze zdrowiem :ico_oczko: a dzieciaczki racja czasami na kazdym zdjeciu wygladaja innaczej.
Moczke uwielbiam zawsze mamy na wigilie, jestem ze slaska wiec tutaj to jest tradycja :-)

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

28 gru 2011, 10:14

jestem ze slaska wiec tutaj to jest tradycja
ja tez juz tutaj sie urodzilam ale babcia ze swojego regionu przywiozla grochowke i to zawsze ja jedlismy, za to ta ktora wyemigrowala u siebie co roku robi moczke, prababcia robila siemieniotke, raz tylko to probowalam a nawet 9 osob probowalo pol litrowy sloiczek i tyle samo tez zostalo :ico_haha_01:

Zabieram teraz mlodego do kosciola, jest koledowanie i blogoslawienstwo dla dzieci a do kosciola mamy 30 min spacerkiem wiec bedzie i to dzis odhaczone. Poza chrzcinami to jego pierwsza wizyta w tym miejscu, ciekawe jak to bedzie z jego temperamentem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 gru 2011, 11:42

witam

u nas cała nocka znowu przespana z tym,że do 6 bo budzik A małą obudził :ico_zly: a wieczorem zasnęła przed 20 i po 21 wstała głodna :ico_noniewiem: i zjadła 2 i pół kromki chleba z dżemem :ico_szoking: potem poszła spać :-D

wiola85, ja daję czasem zwykłe mleko dla małej bo takiego już nie chce ruszyć,a najlepiej z małą ilością budyniu :-D z kakao to poczekam jeszcze trochę,bo pomimo że czekoladę spróbowała i nic jej nie było to jeszcze w sumie za szybko :ico_noniewiem:
Zabieram teraz mlodego do kosciola, jest koledowanie i blogoslawienstwo dla dzieci a do kosciola mamy 30 min spacerkiem wiec bedzie i to dzis odhaczone. Poza chrzcinami to jego pierwsza wizyta w tym miejscu, ciekawe jak to bedzie z jego temperamentem :ico_haha_01:
ciekawe jak się Filipek zachowa :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

28 gru 2011, 11:55

Dzieńdobry!

Odważne jesteście dziewczyny z tym nowym jedzonkiem, no i ze zwykłym mlekiem. Nie wiem czy pisałam, ale u nas cyckowanie wróciło do normy- Maksio zaczął więcej pić, więcej mleczka mam, tyle, że już zawsze dostaje na noc butle MM, bo mnie czasem nie ma. Raz wypije 120, raz 200 zależy od dnia.

Ja nie wiem co to ta moczka :-) Pierwsze słyszę :ico_oczko: Przeczytałam w necie o tym i jakoś do mnie nie przemawia. U nas na słodko tylko makiełki na łazankach :-)

aniawlkp86, zazdroszcze nocek. U nas Maksio budzi się jakieś 2-3 razy na wodę, bo przez ogrzewanie podłogowe bardzo chce mu się pić. ALe potem zasypia od razu i śpi do rana :-)

Co na obiad robicie??
Ja chyba spaghetti dzisiaj zrobię

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 gru 2011, 12:33

Odważne jesteście dziewczyny z tym nowym jedzonkiem, no i ze zwykłym mlekiem.
jak będziesz miała 2 dziecko to też tak będziesz robić,bo zazwyczaj przy pierwszym dziecku wszystko się robi "książkowo" a potem już nie :ico_oczko:
Nie wiem czy pisałam, ale u nas cyckowanie wróciło do normy- Maksio zaczął więcej pić, więcej mleczka mam, tyle, że już zawsze dostaje na noc butle MM,
widać jakis kryzys może Maksio miał
U nas Maksio budzi się jakieś 2-3 razy na wodę,
mi Milena jak się budzi to wody nie ruszy,soczek musi być,ale to dopiero 2 nocka przespana cała więc nie ma co się cieszyć zawczasu,ale tak to 1 pobudka zwykle była

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

28 gru 2011, 13:03

dziewczyny...
przez Filipa ksiadz przyspieszyl blogoslawienstwo :ico_wstydzioch:
najpierw zachowywal sie ladnie, spiewal po swojemu oczywiscie razem z dziecmi albo tanczyl w rytm koled, jak dzieci skonczyly bil brawo ale wytrzymal tak 10 min potem pelzal na lawce, piszczal na pol kosciola, zjadl lawke przed nami wyrywal mi wlosy, lapal wozki za nami a jak mu sie pomysly skonczyly to obspacerowal caly kosciol i jak sie juz znalaz pod nogami ksiedza to ten stwierdzil ze duzo jest tu takich maluszkow ktore chcialy by juz pojsc do domu to teraz zrobimy blogoslawienstwo a pozniej wytrwali jeszcze pospiewaja pomodla sie za dziewczynke po operacji i rozdaja nagrody za roraty.
Wracajac do lawki Filip wlazl na proboszcza, a ten zagadywal i mowi jak ten chlopczyk ladne chodzi, pewnie juz roczek ma :ico_noniewiem: ja mu ze 8 miesiecy a on sie pyta "a grzeczny on?" ja mowie ze nie ale Mikolaj i tak przyszedl :ico_oczko:
Jak nioslam go po te blogoslawienstwo to wikary ktory wogole nie byl przy oltarzu tylko wyszedl specjalnie na te okazje mowi a to to jest te energiczne dzieciatko :ico_haha_01:
Teraz chyba dlugi czas minie nim odwaze sie go znow zabrac do kosciola

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 gru 2011, 13:28

patrycja_g, nieźle Filipek zaszalał,że błogosławieństwo przyspieszyli :-D :-D to on chodził czy raczkował po kościele?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

28 gru 2011, 13:33

patrycja_g, Twój Filipek to takie żywe srebro :-) ale dobrze, że taki jest! A chodzi za rączki już tak? Silny chłopczyk :-)
jak będziesz miała 2 dziecko to też tak będziesz robić,bo zazwyczaj przy pierwszym dziecku wszystko się robi "książkowo" a potem już nie :ico_oczko:
Pewnie coś w tym jest :ico_oczko:
mi Milena jak się budzi to wody nie ruszy,soczek musi być,ale to dopiero 2 nocka przespana cała więc nie ma co się cieszyć zawczasu,ale tak to 1 pobudka zwykle była
Może już tak zostanie :-)

A pisałąm Wam, że Maksio już sam siada :-) Z pozycji na brzuszku, podnosi się na rękach i wyprostowanych nogach, jakoś przewija na bok i już siedzie :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 gru 2011, 13:38

A pisałąm Wam, że Maksio już sam siada :-) Z pozycji na brzuszku, podnosi się na rękach i wyprostowanych nogach, jakoś przewija na bok i już siedzie :-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zdolny Maksiu
u nas na razie nie chce mała siadać :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość