Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

05 cze 2009, 22:40

hejka:)
Pati super fotki a Erik-po prostu cudo,jest taki słodki,że ja to bym go już zjadła:)))

:ico_tort: dużo zdróweczka dla Filipka i Ninusi :) :ico_tort:

co do drzemki to mój budzi się o 6 potem idzie lulu ok.9-10 i śpi do 11-12,a potem idzie spać po obiadku czyli ok.15 i drzema do 2 godzinek,a dziśsię nam pokręciło bo zasnął dopiero po 16 i spał do 18.40 ,a potem późniejsza kąpiel i i tak się męczył mój bidulek nie mógł zasnąć! a ogólnie nasza kąpiel zaczyna się o 19 i zaraz po idziemy spać i pkięknie śpimy całą noc do 6! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: o 23 daje tylko mleko ale na śpiocha,bo się nie budzi,tylko otwiera dziobka wypija ,troszke go ponosze,odbije mu się i cały czas spi,czasem jest tak zlany ze ma mokre śpioszki więc go przebieram ale on i tak śpi :ico_brawa_01: :ico_haha_01: więc na spanko nie narzekamy! ma to chyba po mnie ja to gdybym oczywiście mogła :-) spałabym cały czas :ico_oczko: ale...obowiązki na to nie pozwalają

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

05 cze 2009, 23:01

Wiola, ja sie gniewam tylko na mezczyzn ktorzy pipcza na mnie jadac autem i myslac ze jezdza lepiej ;) wiec spokojnie, a moja mala wlasnie sie obudzila bo odwiedzila mnie ciocia i wujek, i mowili ze jest taka fajna usmiechnieta :ico_sorki: wlasnie siedzi w lozeczku i patrzy na mnie, i jest taka spokojna, o dziwo!

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

06 cze 2009, 07:58

hejka :-)
mam nadzieje ze dziś wkońcu będzie ciepełko,u nas noc bez zmain bez budzenia do 6 :ico_haha_01: :ico_haha_01: mój już rządzi,a cócia jeszcze śpi,a ten jej wali tym chodzikiem do drzwi,bo chce wejść do niej do pokoju :-D rozrabiać w lalkach :ico_nienie: :ico_nienie: ah te dzieciaczki
miłego dnia życzę :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

06 cze 2009, 09:45

czesc dziewczyny :-D
my dzis mega wczesnie wstalysmy o 7 :ico_szoking:
Igolina sie bawi a ja chyba polece robic sniadanko :-)
u nas pada :ico_noniewiem: no ale nie padalo ze 3 tygodnie wiec juz sie spodziewalam :ico_haha_02:
nie wiem co dzis robic :ico_noniewiem: jak taka pogoda to chyba najlepiej w lozku lezec :ico_haha_01: szkoda tylko ze Iga grzecznie tez nie bedzie lezec caly dzien :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

06 cze 2009, 11:24

Ja tez sie witam.
U nas pogoda koszmarna juz cały tydzien pada, a ja czekam z niecierpliwoscia na słoneczko. Pewnie od poniedziałku jak pojde do pracy to bedzie ladna pogoda.

Filipek poszedł spac, a ja na szybko tu wpadlam sprawdzic co u was :-)

No a wczoraj na festynie fajnie, niby taki wiejski ale super było, pospiewałam posmialam sie i oki :-)

Dziewczyny powidzcie mi czemu to moje dziecko tak sie czesto budzi w nocy, to nadal przez te zaby??? Bo ja chyba osiwieje, no z 10 razy wstawałam dzis zeby tylko nawet nupla wsadzic, albo nakarmic albo utulic, jeju a potem cały dzien chodze nieprzytomna :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

06 cze 2009, 12:14

witam nie miałam internetu wiec dopiero teraz
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Niny i Filipka
Pati Eryk przesłodki jest ale powiedz mi jak ty dajesz rade z jego włoskami :ico_olaboga:
my idziemy dzis na urodzinki do mojej babci a jutro jedziemy do pszczyny na lody :-D

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

06 cze 2009, 13:01

dzien dobry, witam sie i ja. Wiola ja Ci powiem, ze u mnie jak juz wstawalam prawie z placzem i marudzilam, ze to nie jest normalne wstawac po 10 razy wnocy i o co chodzi w ogole, chodzilam jak zombi to po wyjsciu zabkow, teraz jak sie obudzi 3 razy to juz jest duzo, normalnie raz, albo dwa :ico_sorki: :ico_sorki: wczoraj co prawda do 23 budzila sie kilka razy ale nie moglo moje biedactwo oddychac przez ten katar :( wiec mam nadzieje, ze moze jak u Ciebie drugi sie wybije to sie skonczy??
Poza tym mialysmy dzis wieczorem jechac do mojej mamy, juz zalatwilam wszystko, wstalam dzis o 7 zeby popracowac troche i zeby miec czas do poniedzialku, moj M mial po mnie przyjechac w poniedzialek i nas zabrac, no ale moja przyszla bratowa ma jednak wrocic pozniej niz kolo 18, nawet kolo 22, wiec to za pozno zeby mala ciagnac, i moze nawet dobrze - co prawda na wsi jest bardzo czyste powietrze i moze lepiej by sie jej oddychalo, ale pojade za tydzien na dlugi weekend, spotkam sie spokojnie z kolezankami, no i namowilam juz moja siostre zeby przyjechal w tygodniu i zostala mi z mala, to pojdziemy do kina na terminatora.
U nas dzis pogoda taka sredniawa, troche pochmurno, ale nie pada, wiec skoczymy na krotki spacerek, kupimy truskawki bo wczorajsze zjadl moj M w calosci ( a wrocil po 24, wiec nie wiem kiedy zdazyl to zrobic) i zrobie koktajl truskawkowy, no i marzy mi sie tez to ciasto, ale dzis wymyslilam, ze ma byc z bita smietana i galaretka - a to tyle roboty, ze chyba wole kupic w cukierni.. zatem kupie bita smietane, biszkopty i zjem z truskawkami mniammmmmmmmmmmmmmm ;) uwielbiam truskawki (chociaz w ciazy bardziej mi smakowaly, zwlaszcza z lodami waniliowymi).
No i marzy mi sie kotlet schabowy :O niee jadlam chyba ze 2 miesiace
Moje dziecko ma fiola na punkcie kluczy - wlasnie wyrwala klucze z zamka w swoim pokoju i jak tylko jej upadl poza lozeczko to zaczela okropnie plakac, no wiec dalam jej, bo wszystko jej ostatnio zabieramy, piloty, telefony, kable, to moze niech kluczami chociaz sie pobawi?

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

06 cze 2009, 14:55

JA juz popracy, wlasnie skonczylam zmywac w kuchni, dobrze, ze mam juz posprzatane mieszkanko, musze tylko poodkurzac i zmyc podloge w kuchni i w duzym, a reszte porobilam wczoraj.
My dzis idziemy na grila do znajomych, pogoda brzydka, ale mam nadzieje, ze ebdzie fajnie :ico_oczko:

Dziewczyny musze WAm cos pokazac, siedzialam w kuchni i nagle slysze smiech ERika, ale za to jaki, myslalam, ze sie posikam ze smiechu

http://www.bobasy.pl/pati24/film/19573/
http://www.bobasy.pl/pati24/film/19574/

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

06 cze 2009, 15:15

yoanna, no mam nadzieje ze u nas tez sie poprawi jak ten drugi na dole sie wybije :ico_noniewiem:

A moj mały tez uwielbia wszystko to czekgo nie moze dostac, czyli tak jak piszesz piloty, telefony, klucze, chociaz ostatnio mu dałam pilot bo tak mi marudził ze szok, a potem normalnie nie te dziecko przez 15 minut sie nim bawił :-D

[ Dodano: 2009-06-06, 15:19 ]
Pati85, rewelacyjny smiech :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: rozbraja na maksa

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

06 cze 2009, 15:48

wiola85, moim zdaniem to zabki :-) wiec jak wyjda to sobie pospisz oczywiscie o ile zaraz nie zaczna nastepne sie przebijac :ico_olaboga: tak bylo u mnie :-D
No to sie wybawilas wczoraj na faestnie :ico_brawa_01:
Pati85, ja leje jeszcze bardziej za*&^%$# smiechu nie slyszalam :ico_brawa_01: :-D :ico_haha_01: :ico_haha_02: :-) :ico_sorki: :ico_smiechbig:

yoanna, mam nadzieje ze ten katarek minie Ninie :ico_sorki: bidula sie tak z nim meczy :ico_noniewiem:


slonko2008, milego imprezowania :ico_brawa_01:

a ja bylam w miescie kupilam sobie sponie i pasek no i bluzke :-D wszystko na oko :ico_olaboga: spodnie troszke mogly by byc mniejsze ele w sumie ok :ico_sorki: wiec sie udalo nie musze jechac oddawac :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości