ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

06 lut 2010, 19:44

Witajcie !!!

Od rana dzisiaj sprzątam i piorę, nawet pościel mialam na dworze , normalnie w tygodniu nie mam czasu.

Ja mam dwie dziewczynki, ale o tym odciaganiu skórki na napletku słyszłam od koleżanek. jednak nie pomoge bo nie mam doświadczenia :ico_oczko:

dzięki za :ico_kawa: ja pije teraz ,bo nie miałam w dzien czasu.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

06 lut 2010, 22:40

hej
U mnie bałagan strasznyy, zupełnie na nic w dzien nie mam czasu :ico_noniewiem: musze się bardziej zebrac do kupy, bo czasami jak się zbiore to wszytsko szybciutko zrobie i jeszcez mam kupę wolnego czasu, a czasami to grzebię sie jak mucha w smole i nic przez cąły dzień nie zdążę zrobić.
A teraz kilka fotek
Byliśmy wczoraj w sali zabaw
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
a dzisiaj bylismy na balu kostiumowym,
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A Ps jakbyscie mogly to zaglosujcie na nas :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

06 lut 2010, 23:08

Kilolek głosik oddany

Michaś śliczny i bardzo podobny do Kubusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i jak rośnie ach ten czas tak szybko leci :ico_sorki:

A tu mój meloman
Obrazek

[ Dodano: 2010-02-06, 22:09 ]
Obrazek

[ Dodano: 2010-02-06, 22:11 ]
Obrazek

anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

06 lut 2010, 23:12

Cześć dziewczyny, wiem wiem że mam minusa za pisanie ale wstyd się przyznać ale pochłonęła mnie książka a raczej saga Zmierzch. Na pewno słyszałyście o tej książce. Potrafiłam położyć mała zrobić minimum czynności domowych i czytać do 3 w nocy a później po 6 wstawać do pracy :ico_wstydzioch: po 3 tygodniach byłam wykończona ale szczęśliwa bo wszystkie 4 książki przeczytałam i wróciłam do świata teraz znowu muszę doczytać ustawy i tak stale coś jest do zrobienia.
Dzieciaczki śliczne rosną jak na drożdżach. My tez z Julcia chodzimy do takiej sali zabaw bo Jula ma niespożyte zapasy energii już ja chciałam na jakieś zajęcia ruchowe zapisać ale w naszym miasteczku dla takich maluchów nic nie ma, więc już czekam z utęsknieniem na wiosnę i dłuższe dni żeby z nią można było jeszcze po południu po szaleć na dworze.
Dziewczyny mam pytanie czy Słyszałyście o paciorkowcu? Moja koleżanka robiła cytologie z wymazem i wyszedł jej paciorkowiec w drogach rodnych. podobno ma ta bakteria wpływ na ciąże. Słyszałyście coś o tym? Dziewczyna myśli o dziecku i jest wystraszona. sama tez sie zastanawiam czy nie zrobić sobie wymazu przy cytologi.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

06 lut 2010, 23:17

anetkajur, ja nie pomogę bo nic na ten temat nie słyszałam ale najlepiej byłoby zapytać się lekarza. na pewno uzyska konkretnej odpowiedzi

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

06 lut 2010, 23:50

Evik, chlopcy sliczni a jacy podobni!

anetkajur z paciorkowcem nic sie nie zrobi. Ma się go raz na cąłe życie, on się czasem może "chować" jakoś tak, ze aktywny nie jest ale jest. Na ciążę wpływu nie ma tylko przy porodzie moze dzieciaczka zarazić. Trzeba po prostu mieć ze sobą wymaz do porodu razem z antybioggramem żeby mogli w razie zakażenia od razu podać dziecku antybiotyk. Wymaz na paciiorkowca jest wazny 4 tygodnie.

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

07 lut 2010, 10:13

anetkajur W I T A J

kilolek ale ślicznie Michaś wygląda w tej chuście, taki szczęsliwy i spokojny.

Evik twoi chłopcy też sliczni :ico_oczko:

U nas też cały dzien bałagan, ostatnio dziewczynki robią korale, tak więc mam je cały czas na podłodze i wszędzie, ale przy tym mają tak wiele radości wiec im pozwalam.

Proszę :ico_kawa: dla tych co już wstali :ico_oczko: Ja o 6.00 z Alicją.

Zagłosowałam na Michałka i Hanie.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

07 lut 2010, 11:18

ania25, nic mi ni emów o bałaganie. ja też nie wiem w co ręce włożyć. wszystko ciągle wyciągają i rozkładają. ksiażkach z regału nie wspomnę. Jak tylko Kacperek zauważy że je ułożyłam od razu leci i je zwala na podłogę :ico_olaboga:

U nas choroba rozwija się na maxa. Tymon ma takie migdały wielkie że gołym okiem je widać :ico_placzek: jutro lekarza na 10.30 zobaczymy co z tego wyjdzie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

08 lut 2010, 16:13

witam

ja muszę poszukać na allegro jakiejś tablicy dla Hani do rysowania bo mam już takie obrazy na ścianach że :ico_szoking: :ico_szoking: już 2 ściany mam pomalowane :ico_olaboga:

my,tzn ja z Hanią śmigamy jutro na 16 na imprezkę urodzinową do Hani kuzyna Wojtka to jego 3 urodzinki :-D

kilolek , Evik.kp super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Evik.kp zdrówka dla Tymka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

09 lut 2010, 13:04

Evik, masz piękną tapete, cudeńko :-D
A tu suknia na bal Lenki, bal w piątek wiec w weekend powinnam wrzucić zdjęcia :-)
Obrazek
Kilolek, jak sie sprawdza chusta?

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość