Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

26 lut 2011, 09:14

ja się melduję w jednym kawałku :ico_kawa:
Basiu, przywołuję Cię na poranną zbiórkę, :ico_oczko: no chyba że jesteś na porodówce
AniaZaba, b@sia za Was też mocno kciuki trzymam, niech się rozkręca
Ty się kochana też nie obijaj :ico_oczko:

ja mam termin dzisiaj, ale chyba nie będę miała tego szczęścia bycia w 4% kobiet rodzących w terminie :ico_noniewiem:

mania, dużżżooo zdrówka dla Was

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

26 lut 2011, 11:59

Basiu, przywołuję Cię na poranną zbiórkę, no chyba że jesteś na porodówce
Zgłaszam swoją obecność ciągle w jednym kawałku :-D
Nawet teściowie nie wystraszyli mojego brzuszka i nic się nie rozruszało :ico_oczko: , poranne sprzątanko i wczorajsza wyprawa przyniosła skutek w postaci kolejnej zbiórki wody w moim szacownym ciałku :ico_haha_01:
A pewnie za pół godzinki już mąż ich przywiezie więc dzionek szybko zleci, wieczorkiem też się zamelduję :ico_oczko:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

26 lut 2011, 20:36

hej

my wczoraj byliśmy na wizycie i Nell pięknie przybrała na wadzę, jak ostatnio w 1,5tyg przytyła 200g to teraz w ciągu 4 dni przybrała 200g , więc jestem bardzo szczęśliwa :ico_brawa_01:

jeszcze gdyby tylko przeszyły jej problemy brzuszkowe to było by super bo wczoraj jak zaczęła nam płakać o 22 to skończyła o 3 w nocy :ico_olaboga: biedulka tak się męczyła aż oczka cale czerwone zapuchnięte miała z płaczu, dobrze, że jest weekend to mogliśmy z mężem na zmianę nosić ją :ico_sorki: i jak zasnęłyśmy o 3 to dopiero o 8 na mleczko się obudziła i potem o 12 , więc odespałyśmy nockę :ico_sorki:

Anijka co ja bym dała, żeby mieć chodź jedną kupkę na dzień :ico_sorki: :ico_sorki: a nie jedną na tydzień czy 5 dni :ico_olaboga:

Pinko
gratulacje

:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Staś jest śliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
czekamy na relacje z porodu bo jednak cc miałaś

Basia
no to już coś konkretnego wiesz , więc najpóźniej we wtorek będziesz już tulić swoje dzieciątko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mania zdrówka :ico_sorki: :ico_sorki:
duży ten synuś twój na zdjęciach :ico_szoking: :-)
ja mam termin dzisiaj, ale chyba nie będę miała tego szczęścia bycia w 4% kobiet rodzących w terminie :ico_noniewiem:
jeszcze dzień się nie skończył :-)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

26 lut 2011, 22:27

hej :-)

manenka, super wieści :ico_brawa_01: Nelcia zuch dziewczyna. Oby tylko brzuszek przestał boleć biedulkę.

Pinko Staś jest uroczy!!!!

mania6891 śliczny Jasio i śliczna dumna siostra. I faktycznie duży Twój synek

b@sia, ale Ty się naczekasz, oby najpóźniej do wtorku!!!
Blanka26 napisał/a:
AniaZaba, b@sia za Was też mocno kciuki trzymam, niech się rozkręca
Ty się kochana też nie obijaj :ico_oczko:
ja to nawet skurczy nie mam, za to pachwina boli jak nie wiem co :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

26 lut 2011, 23:33

ja jestem nadal w całości..
zaczęła nam płakać o 22 to skończyła o 3 w noc
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: bidulka, może jak troszke podrośnie to jej będzie lepiej??

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

27 lut 2011, 09:13

Mama już poleciała, ja ciągle nie rodzę, no nic, dzisiaj znów po kościele skikniemy na car boots, może w końcu wypatrzę ten mój upragniony leżaczek :ico_brawa_01:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

27 lut 2011, 11:37

mania Jasio piękny ,ale widać ,że duzy chłopak zdrowy i to najważniejsze !Mojego starszego muszę od Stefana odganiać bo chce tylko go całować i przytulać he he tylko ,że on to robi tak ,że trzeba pilnować by główki nie dotykał bo czasemjak sie zapomni to takiego wielkiego buziaka mu daje "cmok".

b@siu współczuję tego czekania ,szczególnie ,że mama już musiała wracać- trudno! Ja się pocieszałam ,że w najgorszym wypadku tydzień po terminie będzie juz po wszystkim o!

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

27 lut 2011, 14:47

b@sia, podziwiam Cię za ten spokój... ale dobrze że czekasz na mnie :-D jakoś mi raźniej :-D

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

27 lut 2011, 16:16

hej


wstawiłam zdjęcia z urodzin Mikiego i nowe Nell na bloga to jak macie ochotę to zapraszam, jeszcze nic nie opisałam zrobię może to zaraz

www.ksyniaki.dzidzi.pl

u nas nocka ciut lepsza bo jak zaczęła płakać o 23 to skończyła o 2 :ico_sorki: wiec tylko 3h


mąż z synkiem i tatą na podwórku, Nellusia śpi , a mi się rosołek gotuje i mam czas na kompa :-D paznokcie pomalowałam, bo jakoś nie lubię jak na nogach mam takie niepomalowane, jakoś mi tak łyso, a , że na nogach jak się pomaluje to 2-3tyg się trzymają to ja tak lubię :-) , wystroiłam się bo w końcu niedzielę mamy :-D
ja to nawet skurczy nie mam, za to pachwina boli jak nie wiem co :ico_olaboga:
a od czego cię tak boli??
Oby tylko brzuszek przestał boleć biedulkę.
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: bidulka, może jak troszke podrośnie to jej będzie lepiej??
bardzo bym chciała by te problemy z brzuszkiem już się skończyły, bo tak mi jej szkoda, żeby chodź ta 1 kupa dziennie była :ico_sorki: a może powinnam czegoś więcej jeść by ona mogła zrobić tą kupę raz na dzień, może wy wiecie??

b@sia, kurcze szkoda, że już mama poleciała
ale mam nadziej, że uda w końcu ci się kupić ten leżaczek :ico_sorki: :ico_sorki:
Mojego starszego muszę od Stefana odganiać bo chce tylko go całować i przytulać he he tylko ,że on to robi tak ,że trzeba pilnować by główki nie dotykał bo czasemjak sie zapomni to takiego wielkiego buziaka mu daje "cmok".
a no pilnować trzeba, ja też ciągle uważam na Mikiego , ale super , że jak na razie nie są nasze dzieci zazdrosne :ico_sorki:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

27 lut 2011, 16:48

Hej kobitki :-)
Ja na chwilę tylko, mężulo zostawił mi na moment netbooka więc mogę do Was zajrzeć.
U nas wszystko super, u Stasia próbują znaleźć żółtaczkę, bo lekko zółtawy jest, ale wyniki wszystkie wychodzą dobre. Prawdopodobnie ten kolor to przez to, że wody płodowe były zielone. Był poowijany pępowiną wokół szyi i jeszcze pod paszkami, więc nie miał żadnych szans urodzić się SN. Na szczęście szybko podjęto decyzję o cesarce. Nie rodziłam w tym szpitalu co chciałam, bo nie bylo miejsc, w ogóle tej nocy wszystkie szpitale się pozamykały, tu gdzie mnie przyjęto, byłam ostatnią osobą, za mną dziewczynę odesłali, więc mi się fuksnęło.
Wyjdziemy do domu prawdopodobnie we wtorek, chyba, że coś z małym będzie nie tak, ale myślę, że nie powinno.
Widzę, że Renia zamieściła fotkę naszego synusia, to dorzucam jeszcze jedną:
Obrazek

Zdążyłam jeszcze wypatrzeć, że Basia ciągle w dwupaku i mama pojechała, trzymam kciuki, żeby szybko się coś ruszyło i żebyście urodziły wszystkie bez żadnych problemów i żebyście mogły cieszyć się bobaskami tak jak ja się już cieszę moim :-)
Zmykam, odezwę się już po powrocie do domku... napiszę wtedy więcej i opiszę poród :-)

Dzięki za wszystkie miłe słowa i gratulacje :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], maximllCeap i 1 gość