agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

31 gru 2011, 10:23

Ale niestety nadal pije flachę w nocy, Jakiś miesiąc temu już udało mi się parę nocy zamiast mleka dać wodę i spał dalej, ale teraz już to nie skutkuje i marudzi jak mleka nie dostanie...
moja tez caly czas pije tak kolo 5 nad ranem.
u mnie zasypia około 21 i budzi się po 8 więc mi to odpowiada:)
to ładnie spi.Roksanka chodzila spac podobnie ale przez ostatni tydzien jej sie zmienilo.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

31 gru 2011, 13:54

hej dziewczyny
nie dam rady Was doczytac, my tylko na sekundke
u nas wczoraj wyszedl 6 zabek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
miedzy dolnymi jedynkami nie ma szparki, sa ladnie scisniete, a miedzy gornymi to nie wiem jak bedzie, bo jedynka dopiero sie przebila, a dwojki juz coraz wieksze
odezwe sie w poniedzialek
Szczesliwego Nowego Roku!!!

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

31 gru 2011, 14:56

Hej kochane wpadam zyczyc Wam SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!!!!! :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :sylwester: :sylwester: :sylwester: :sylwester: :sylwester: :sylwester: :sylwester: :sylwester: :sylwester: :581: :581: :581: :581: :581: :597: :597: :597: :597:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

31 gru 2011, 16:55

hej :)

Dobrusia mnie tez mała gryzie :-D
I moja pije butle w nocy raz jej sie zdarzyło ze nie piła :) chodzi spac ok 21 albo po 21 i spi do 8 lub czasem kolo 10 sie obudzi :-)

Ja również Wam życze SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!! :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :sylwester: :sylwester: :sylwester: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :509:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

31 gru 2011, 22:11

Witajcie dziewczyny :-)

Chciałam postawić spóźniony :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: z okazji 9 miesięcy Martynki :-D

Wszystkie zdjęcia przesliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i wielkie brawa dla wszystkich za ząbki i nowe umiejętności :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

NowaSejana, bardzo się cieszę,że mała wreszcie "wystartowała" i nadrabia zaległości :-D :ico_brawa_01: już sie nie martwisz, co nie ? :-)

Pisałyście coś o macie do zabawy to też nie polecam,bo zaraz się znudzi. Te puzzle piankowe na podłogę są fajne,bo jak małą tam posadze i dam zabawki to lubi dłużej się zabawić,a jak jej się zabawki znudzą to zajada puzzle :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Ja mam patent na przewijanie małej,bo też strasznie się wierci i w sekunde się odwraca albo siada,a jak ją próbuje położyć to płacz. Zabawki już ją nie interesują jak jej daję, więc kładę ją na podłogę i przewijam :-) leży i się nie rusza :ico_haha_01: :ico_haha_01: nawet jak już skończe ją przewijać to leży i czeka aż ją podniosę :-D hehe :ico_haha_01: mam nadzieję,że nie odmieni jej się,bo innego sposobu nie mam :-)

Ja też postaram się wrzucić jakieś zdjęcia Świąteczne ale nie wiem kiedy mi się to uda,bo jak narazie komputer mi szwankuje i nie mogę nic na nim robić :ico_olaboga: teraz korzystam z męzusiowego laptopa ale nie mam na nim żadnych zdjęć :ico_sorki:

My na sylwestra idziemy do znajomych,a z dziewczynami zostaje mój tata :-D :-D
Jak się Martynka obudzi na cyca to wsiądę w auto i przyjade, nakarmię ja i wrócę :-D Troszkę się rozerwiemy :-)

Dziewczyny WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU!!! :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

01 sty 2012, 19:05

kładę ją na podłogę i przewijam :-) leży i się nie rusza
też to próbowałam, u mnie niestety nie skutkuje...

Również składam noworoczne życzenia :)) dużo miłości i zdrowia dla Was i szkrabów!!

U nas była mała imprezka w domu, tzn przyjechali moi rodzice do rodziców Kamila i jeszcze jedni znajomi, oni siedzieli w domu a my z K poszliśmy do sąsiada.
Jak przyszliśmy o 12 złożyć wszystkim życzenia to Wituś na rękach był u babci, okazało się że od 23 do 1 nie spał :-D
Za to obudził się o 9.15, myślałam, że dłużej pośpimy przez to nocne obudzenie:)

[ Dodano: 01-01-2012, 18:09 ]
oto fotka z moją mamą :)
Obrazek

[ Dodano: 01-01-2012, 18:20 ]
a Tu nasz dwuzębowiec :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Obrazek

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

01 sty 2012, 20:39

Hej Mamusie :-D
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku oraz pociechy z maluchow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

01 sty 2012, 23:01

WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU I DUZO DUZO SZCZĘSCIA I ZDROWIA :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

a my dalej bez zębów :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: i mnie o juz martwi :ico_placzek:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

02 sty 2012, 09:18

Witam w Nowym Roku :ico_oczko:
więc kładę ją na podłogę i przewijam :-)
u nas tez nie dziala :ico_zly: :ico_zly:
NowaSejana, bardzo się cieszę,że mała wreszcie "wystartowała" i nadrabia zaległości :-D :ico_brawa_01: już sie nie martwisz, co nie ? :-)
nadrobila co mnie bardzo cieszy i dosyc szybko jej to poszlo, z zabkami rowniez :ico_sorki: :ico_sorki: teraz smiga tam gdzie chce, szafki otwiera i sprzata :ico_haha_01: :ico_haha_01: no i coraz czesciej wstaje przy meblach.. Rehabilitantka probowala z nia cwiczyc wstawanie przy takiej duzej kostce, zeby zobaczyc jak stawia nozki, ale powiedziala, ze jeszcze jest malo stabilna i potrzebuje troche czasu, ale jak ja probuje na nozki postawic to nadal nie chce, tak jak kiedys to ciesze sie, ze przynajmniej inaczej probuje wstawac
Dobrusia, sliczne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a my dalej bez zębów :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: i mnie o juz martwi :ico_placzek:
moze zapytasz lekarza?? chociaz corka przedszkolanki z przedszkola blizniaczek pierwszy zabek dostala na 1 urodziny...

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

02 sty 2012, 10:46

Hej :)

Aniaaa, za 9 miesiecy :ico_brawa_01: :ico_tort:

Dobrusia, śliczne foty :)
My tez nie pospalismy za dlugo po sylwestrze ale w dzien spalismy z mała i D. i dospaliśmy :-D

magda1614, nie przejumuj moga wyjsc zęby jak bedzie miał roczek,mojej znajomej syn mial pierwszego zęba 2 tyg.przed 1 urodzinami :)
Moja ma 2 zeby i cisza ale czekamy:)

NowaSejana, no Marcelinka szybko nadrobiła wszystko i dobrze że juz sie nie martwisz :ico_sorki: :-)

U Was tez panuje grypa? Mała ma taki katar :ico_olaboga: i mnie cos bierze troche eh... Ale sie z niej ciesze bo dzis rano wstała i mowila ciagle ma-ma :-D
Nic dlugo nie mowila a teraz juz mowi tata,baba,dziadzia i cos tam po swojemu :-D

U nas chlapa :ico_noniewiem: deszcze pada :ico_noniewiem:
Ide na kawusie :ico_kawa: :-)

[ Dodano: 02-01-2012, 09:47 ]
Ja rowniez stawiam za 9 miesiescy Majeczki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość