Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

25 kwie 2012, 15:34

No ale właśnie jak dziewczyny piszą nie wiem czy przez te niskie ułożenie dziecka nie nadaje się on właśnie do starszych dzieci :ico_noniewiem:
A nie pisałaś że na początek pożyczysz gondolę od znajomych?

Ja osobiście też wolałabym skrętne koła, ale nie mam:) Mam stary wózek z kołami pompowanymi ale nie skrętnymi ale nie mam zamiaru kupować teraz nowego. Szkoda kasy. Później kupię spacerówkę ze skrętnymi Mutsy i będzie git :ico_brawa_01:

Aniula
zrób jakieś fotki tego wózka i pokaż jak wygląda w realu:)

[ Dodano: 25-04-2012, 15:56 ]
julchik22, może wystarczyłoby dokupić podstawkę do wózka na której Dawidek mógłby sobie stanąć?

Np coś takiego:
Obrazek

Ja właśnie taką odkupuję od kuzynki bo ona kupiła razem z tą swoją spacerówką Mutsy.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

25 kwie 2012, 16:19

Qanchita, jakie piękne zdjęcie w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wiecie co nie uwierzycie ale mój szwagier miał w miniony weekend szkolenia z pracy (pracuje w biurze maklerskim) połączone z wycieczką integracyjną wiadomo różne konkursy i takie tam... i zajął 2 miejsce w jednym z konkursów i dzisiaj dowiedzieli się co jest nagrodą i normalnie zdębiałam :ico_szoking: lecą na RODOS 5 maja na 7 dni hotel 4* z opcją All Inclusive tyle ze za dziecko muszą zapłacić za przelot 1500zł :ico_szoking: ale to i tak superaśnie wakacje praktycznie za darmo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

25 kwie 2012, 16:47

Kasiala, no to rzeczywiści super nagroda :ico_szoking: :ico_brawa_01:
Pewnie spodziewali się czegoś w rodzaju małego sprzętu AGD :ico_haha_01:
jakie piękne zdjęcie w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziękuję:) Nasza wiosenna Jolka na tarasie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

25 kwie 2012, 16:52

małego sprzętu AGD :ico_haha_01:
wiesz wiadomo było ze bedzie to wycieczka ale spodziewali się di Krynicy na weekend a nie tydzień na RODOS z opcją All aż jej zazdroszczę :ico_wstydzioch: oczywiście pozytywnie. w PONIEDZIAŁEK MA SIOSTRA WPAŚĆ UBRANIA POŻYCZYĆ NA WAKACJE ja i tak teraz nie potrzebuję a bluzeczki, sukienki, spodenki mogę jej pożyczyć bo ja id tak się nie mieszczę a po za tym teraz to nie ma gdzie ubrac bo zimno :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

25 kwie 2012, 18:01

Kasiala, wow ale super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale by mi się taki wyjazd przydał :-D
A nie pisałaś że na początek pożyczysz gondolę od znajomych?
tak pożyczam ja szukam spacerówki jak dziecko będzie miało z 5-6 miesięcy i wyrośnie z gondoli.
Później kupię spacerówkę ze skrętnymi Mutsy i będzie git :ico_brawa_01:
jaką spacerówkę? Jaki model?

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

25 kwie 2012, 18:18

znowu dzowniła siostra do mnie.... i kolejną dobrą wiadomość przyniosła mianowice szwagier ZDAŁ egzamin Maklera :ico_brawa_01: uczył się dzień w dzień do niego przez rok. Wstawanie o 4 rano przed pracą nauka a w weekendy biblioteka i czytelnia pisałam Wam chyba ze na początku komisja sprawdzająca uznała ze nie zaliczył 2 ounktów mu brakło szwagier się odwołał bo się okazało że komisja nie podała zadnej poprawnej odpowiedzi poprostu pomylili się w arkuszu a kilka punktów jeszcze uzyskał na ty ze udowodnił że z książki jakiej się uczył jego odpowiedź była poprawna bo tam są rozbieżności nawet do 0,1 i się udało :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: więc teraz będzie miał awans w pracy i minimum podwojenie obecnej pensji :ico_brawa_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

25 kwie 2012, 18:21

więc teraz będzie miał awans w pracy i minimum podwojenie obecnej pensji :ico_brawa_01:
wow same dobre wiadomości :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

25 kwie 2012, 18:21

Kasiala, gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

25 kwie 2012, 18:23

dzięki dziewczyny sory ze Wam tu tak piszę ale kurde cieszę się :-D

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

25 kwie 2012, 18:56

Kasiala, Dawid ma teraz rok i 10 m-cy i już bardzo fajnie śmiga sam ALE własnymi ścieżkami i nic na to nie mogę poradzić. Dobrze, że mamy pod nosem Botanik - teren ogrodzony, zadbany, bez psich kup, wszędzie zielono - trawka, kwiaty, drzewka, krzewy - no cud - tam go mogę sobie puścić spokojnie i niech leci gdzie chce, bo nigdzie niebezpieczeństwo mu nie grozi. Ewentualnie narzucam kierunek odchodząc od niego troche dalej, to boi się że zniknę i leci za mną (czasem leci w przeciwnym kierunku), ale tak jak wspomniałam - tu jest to bezpieczne. Nie mniej jednak do Botanika chociaż mamy bardzo blisko, to jednak tzreba przejść przez 2 jezdnie, a tu on za nic nie będzie mnie trzymał za rączkę - wyrywa się i leci gdzie chce, a wszędzie samochody, więc....lipa - nieść go już nie daję rady bo waży już 15 kg, a wózek jest zbawieniem - buntuje się oczywiście, nie chce wsiadać, ale wie że tak ma być i po chwili jednak się poddaje.

Qanchita, taka dostawka jest cudowna!!! Ale mój Syn z niej zeskoczy i już - w wózku jest zablokowany pasami, a tu co ja zrobię jak mi na jezdnie wyskoczy? :ico_olaboga: Zresztą nawet nie będę mogła szybko zareagować bo nie zdążyłabym zablokować hamulców z Małą w wózku :ico_olaboga: Ech...

Generalnie Dziewczyny to moje dziecie ma tyle energii że szok! :ico_szoking: Zrobiliśmy z nim dziisaj w Botaniku chyba ze 7 km - on cały czas na własnych nóżkach biegiem, a ja za nim - non stp raz z górki raz pod górkę :ico_olaboga: Wykończona jestem, ledwo siedzę - teraz Dziadek przyjechał i jest nadal z nim na dworze. A żeby było śmieszniej ostatnio na wizycie mój ginek zadał mi pytanie czy ja przynajmniej jakiś ruch mam w tej ciąży ? :ico_haha_01: Powiedziałam, że mam więcej ruchu niż on bez ciąży - uśmiał się :ico_haha_01:

Kasiala, bardzo się ciesze razem z Tobą i życzę Twojej siostrze i szwagrowi udanych wakacji! :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość