Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

08 wrz 2007, 23:08

Katelajdka no wlasnie, jedni mowia ze do mamy inni do taty, po prostu jest wymieszany:). ale z oczami to mnie zaskoczylas bo wszyscy mowia ze ma po mnie. no ale zdjecie nie oddaje wszystkiego.

Ania0807 dzieki:)

Kostunia spoko, w koncu my Magdy z Tymoteuszami musimy sobie pomagac;)
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2007, 08:28 przez kelly, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

08 wrz 2007, 23:22

kelly, no wiesz, tez raczej jak sie przyglądam to tak i do Ciebie i do męża
ale w pierwszej sekundzie jak spojrzalam to wiecej do Ciebie mi sie wydawalo

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

08 wrz 2007, 23:48

ania0807, co do komarow, to ja ugryzienia smarowałam aloesem. Takie normalne odnogi aloesa zrywalam z doniczki mojej mamy i po dobraniu się do środka smarowałam ugryzienia. Nawet pomogło!
kelly, no widzisz, pewnie zdjęcie nie oddało wszystkiego i tak strzeliłam że do taty są oczka Tymusia! Oboje macie z mężem niebieskie więc jest trudno... Zgadzam się że bardziej do Ciebie jste podobny, ale chciałabym jeszcze inne zdjęcia Twojego meża zobaczyć to byłabym już na 100% pewna swojego osądu.
A tak poza tym to powiem Ci że strasznie śliczniutki ten Twój Tymoteusz!!! Piękny ma uśmiech, po mamusi, hihi:)) A poza tym to macie takie same szafki w kuchni jak my!!
Chyba chodziło o Kostunię jak pisałaś o Tymoteuszach??

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

08 wrz 2007, 23:48

Cześć Wam. Dopiero do was dotarłam. uff. Jestem na etapie planowania kuchni. Planowania w dalszym ciągu bo moja piiiii... szwagierka oczywiście wciąż zwleka z wyniesieniam się. Więc w dalszym ciągu zamieszkujemy w czwórkę w półtora pokoju, a moje nerwy już dawno są w strzępach :ico_zly: Ale kuchnię mam mniej więcej rozplanowaną :-D . Mam dylemat między zlewem 2komorowym a 1,5komory. A stół do kącika jadalnego kupiliśmy :ico_brawa_01:

Kelly, w pierwszej chwili pomyślałam skąd ci się bliźniaki wzięły :ico_szoking: :-D . A maluszek wg mnie jest podobny do ciebie bardziej, choć podobieństwa do tatusia też mu nie można odmówić. Ale na ten pierwszy rzut oka to Mamę przypomina

Pewnie już wszystkie śpicie :ico_spanko: , więc ja też się już zrywam. Jeszcze zdrówka życzę dla wszystkich chorych lutowiątek i ich rodzeństwa także. (mój Aruś też zaczyna pokaszliwać, i katarek ma, ach ta pogoda)

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

08 wrz 2007, 23:53

mama Kasia, ja jeszcze nie śpię, nawet mi się jeszcze nie chce bo się dziś wyspałam wreszcie!!
Powodzenia przy planowaniu kuchni!! Ja mam 2 komorowy zlew i jestem szcześliwa, bo nie muszę brudnych naczyń na blacie trzymać, oczywiście jak już mam brudne naczynia, bo ja jestem maniaczką brudnych naczyń, niecierpię ich. Bardzo czesto nie moge zasnąc póki nie jest wszystko pomyte... to jakieś zboczenie psychiczne, wiem...hihihi:))Oby Arusiowi niec nie było, ściskam, dobranoc:))
No to mój mąż się cieszy z wyniku meczu!!! :ico_brawa_01: :-D :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

08 wrz 2007, 23:58

Wygrali nasi???
Co do kuchni, to właśnie nie mogę się zdecydować. Kuchnia jest mała, i cholernie nieustawna. Mi przede wszystkim chodzi o to żeby mieć sporo blatu, a jak dam mniejszy zlew to odrobinkę zyskam. A co do brudnych naczyń też to mam, nie lubję zmywać i mąż kupił mi zmywarkę...

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

09 wrz 2007, 08:40

Katelajdka dzieki i specjalnie dla Ciebie zamieszcze jeszcze dwa zdjecia mojego meza:)\\
Obrazek
Obrazek

mama Kasia blizniaki:)?niezle! ale fakt zdjecie wyglada jakby bylo jedno

a w ogole Lutowki to mamy juz pierwszego malego zabka. po bolach krzykach placzu i marudzeniu w koncu jest!!!
ale dzis u nas okropna pogoda, od rana bez przerwy leje. a mielismy do zoo jechac...

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

09 wrz 2007, 11:07

kelly gratulujemy Wam ząbka :ico_brawa_01:
A TYmek jest bardziej podobny do Ciebie ale z taty tez coś ma
Co do kuyrtki z biedronki to ja jej nie kupiłam podobały mi się kolory różowy (był tylko w roz 62)i jasno niebieski(największy rozmiar byl 68) :ico_placzek:
Jej ale nam sie wszyscy rozchorowali życze szybkiego powrotu do zdrowia

Kostunia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 kwie 2007, 08:05

09 wrz 2007, 11:09

kelly gratulacje z okazji 1szego zabka :ico_brawa_01:
My jeszcze czekamy:)

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

09 wrz 2007, 12:21

kelly, ale masz męża -taki postawny mężczyzna, jest się do kogo przytulić!! Super!! I potwierdzilo sie to co wcześniej widziałam, oprócz tego że jest taki bez uśmiechu na tych zdjęciach, to oczy ma barzdo łagodniei właśnie takie uśmiechnięte!! To daje trochę delikatności jego twarzy!! Sorki za takie wynurzenia ale ja już taka jestem że wszystkoo analizuję.. taki domowy psycholog! I dodam jeszcze że z tego co na zdjęciach widac to bezsprzecznie Tymek bardziej do Ciebie jest podobny!! Ale on się zmienil przez te 4 miesiące jak widac na zdjęciach! Już jest takim prawie doroslym mlodym czlowiekiem!!
A jakie są wasze znaki zodiaku?? Twój i męża.
Gratuluję ząbka!!!!! :ico_brawa_01:
U nas też fatalna pogoda, ale i tak się przejdziemy do moich rodziców, a po poludniu przychodzą do nas goście.

[ Dodano: 2007-09-09, 12:22 ]
Już mam torta w domu, szwagier dowiózł nam dziś, tesciowa upiekla, kobieta ma dar!! Zapraszam więc na wirtualnego torcika czekoladowego i kawkę!! :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości