Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

16 maja 2007, 18:12

diem, Kapik to facet na medal ....

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

16 maja 2007, 19:10

maggie my mamy 8 zebolkow wiec prosimy o sprostowanie ....wczoraj bylo dobrze a dzis jest 7......

Awatar użytkownika
edyta82
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:57

16 maja 2007, 19:19

witajcie
abyss20 przeogromne brawa dla Monisi. Super filmik i bardzo milo oglada sie postepy naszych slodziakow !!!
diem u mnie z tym cycowaniem jest tak samo jak u Ciebie. W nocy krzyki i marudzenie jesli nie dam mu cyca. I wcale nie jest glodny tylko ciumciac mu sie chce. Tez juz zalamuje rece bo byl czas kiedy w trakcie dnia nie zadal dydusia, niestety po wizycie w PL wszystko sie zmienilo. Trzymam za nas kciuki !!!

Dziewczyny dziekuje ze pozwoliliscie mi zostac na watku choc mam ta swiadomosc, ze powinnam przeniesc sie na "roczniaki" i pewnie bede musiala tam zajrzec.
Oskarek ma nadal dzien niejadka choc probuje podstepami cos mu tam wciskac.
pozdrawiamy z deszczowego kraju !!! juz mam nerwy na ta pogode :ico_zly:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 maja 2007, 19:19

Siemanko dziewczynki ponownie, u nas spacerek sie udał, bylismy na placu zabaw i potem na ogródku. Atoś poszalał trochę, dopiero teraz pod wieczór zaczęły sie płacze i marudzenie :ico_noniewiem:
Oczywiście był spiący...no ta jak człowiek wstaje o 5 rano to potem jest spiący.
Kurcze martwię się bo ostatnio zauważyłam że Antoś ma "brzydki" odruch ....jak coś mu się nie podoba a raczej wpada w płacz bo czegoś nie chce...to szczypie mnie po buzi...staram się Go tego oduczyć(powtarzam mu ze boli, juz nawet udawałam ze płaczę...to mnie przytulał i obejmował łapkami...jakby przepraszał)...zupełnie nie mam pojęcia skąd mu się to wzięło :ico_noniewiem:
:ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
iwonap pisze:moj padl w lozeczku juz 2 raz dzisiaj ..rano po mleku az bylam w szoku ....bawila sie bawil ja sprzatalam lazienke a nagle cisza....no ale po 20 min sie obudzil...

hehe fajnie zeby mój Tosiek tak zasnął....niedoczekanie...muszę Go lulać, bo jak mu się chce spać to płacze...nie umie sam zasnąc :ico_noniewiem:
wisniowamama pisze:waga 9800 a wzrost 86cm.

OKi zaraz wpiszę do tabeli!! :ico_oczko:
diem pisze:U nas poki co bez mleka od samego rana :ico_brawa: :509:
bylo juz opoznione skromne sniadanko i obiadek, herbatka i deserek truskawkowy :-D tak trzymac synus! :one:
swoja droga to co mi radzicie dziewczyny ... jak postepowac z moim mlecznym smokiem? on w nocy notorycznie budzi sie na cycowanie i jesli nie dam to placz i krzyk i nie ma spania :ico_olaboga: czasami wydaje mi sie,ze on juz jest uzalezniony a nie glodny :ico_smiechbig:

:ico_brawa_01: dla Kourosha
diem jeśli decydujesz się że odstawiasz synusia od cyca, to musisz nbyć konsekwentna...nie dawać w nocy...poprostu musisz się przemęczyć, napewno będziesz miała kilka nie przespanych nocy....to raczej nieuniknione...jak dziecko takie zakochane jest w cycusiu...ale efekty tego są.
Kochana zajrzyj tu (tu są moje i nie tylko rozterki z odstawianiem od cyculka):
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... .php?t=202
U mnie odstawianie od cyca...takie definitynwne trwało ok miesiąca.

[ Dodano: 2007-05-16, 19:26 ]
Dziewczyny dacie radę z tym "odcycowaniem" ja naprawdę myślałam że u nas to już najciężej na świecie jest ...ale to jest możliwe tylko potrzeba duzo duuuuuuużo cierpliwości, konsekwencji ...to pomoże osiągnąc sukces!!!!!!!!!!!!!!!!
Mocno trzymam kciuki bo jakby wiem co przechodzicie :ico_sorki:

A tak na marginesie sniło i się dzisiaj że jestem :ico_ciezarowka: ciekawe czy to będzie proroczy sen............. :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

16 maja 2007, 19:46

Witam

Nie zagladalam do was dlugo bo niemialam czasu
Nadrobie wszystko niedlugo Jakos mi brakuje czasu i dlatego tak ale od poniedzialku znowu bede w normie :ico_oczko: Pozdrawiam i zycze wszystkiego najjj :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-05-16, 19:48 ]
A brakuje mi czasu bo dzisiaj umylam wszystkie okna a mamy mieszkanko 80m pozatym to dostalam dvd "Wyznania Gejszy " i juz go obejrzalam i tak to leci w kolko mala i domek i maz itd... i jakos brakuje mi na TT czasu PAAA :ico_haha_02:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

16 maja 2007, 19:51

Maggie pisze: dla Kourosha
diem jeśli decydujesz się że odstawiasz synusia od cyca, to musisz nbyć konsekwentna...nie dawać w nocy...poprostu musisz się przemęczyć, napewno będziesz miała kilka nie przespanych nocy....to raczej nieuniknione...jak dziecko takie zakochane jest w cycusiu...
Maggie on to chyba swiata nie widzi poza cycem :ico_wstydzioch: ale jestesmy juz na dobrej drodze :ico_haha_02: a watek znam, bo co jakis czas zerkam :ico_oczko: :ico_haha_01: , ale powinnam wkoncu od deski do deski o perypetiach przeczytac ...
Maggie pisze:A tak na marginesie sniło i się dzisiaj że jestem ciekawe czy to będzie proroczy sen.............
cudny sen ... :-D mi sie marzy, czesto wracam myslami do tamtego czasu, gdy bylam w ciazy i bardzo chce raz jeszcze :-D
Maggie pisze:Mocno trzymam kciuki bo jakby wiem co przechodzicie
dziekuje kochana :ico_brawa_01:
Maggie pisze:Kurcze martwię się bo ostatnio zauważyłam że Antoś ma "brzydki" odruch ....jak coś mu się nie podoba a raczej wpada w płacz bo czegoś nie chce...to szczypie mnie po buzi...staram się Go tego oduczyć(powtarzam mu ze boli, juz nawet udawałam ze płaczę...to mnie przytulał i obejmował łapkami...jakby przepraszał)...zupełnie nie mam pojęcia skąd mu się to wzięło
dziwne ... choc Kourosh takze probowal pacnac mnie po buzi :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem: ,ale odruch ''plaskacza'' to bardziej nauralny jest :ico_smiechbig: , choc nie mam pojecia ... dzieci sprawdzajac np nowe zabawki uderzaja w nie, drapia,szczypia,rzucaj, gryza...wiec moze podobnych metod uzywaja sprawdzajac reakcje mamy :ico_noniewiem: :ico_haha_01:
Antos, prosze nie szczypac mamusi :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

[ Dodano: 2007-05-16, 19:57 ]
zmykam chlapu chlapu i lulu :-)
dobrej nocy dziecwyzny :ico_buziaczki_big:
Aginka to,ze Kapik to chlopiec na medal nikt nie watpi :ico_nienie: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

17 maja 2007, 07:01

czesc baboski

diem, trzymamm kciuki za pomyslne odcycowanie...na pewno bedzie dobrze

mi tez sie marzy być w ciąży...ach..jak mi się marzy jakas wpadka....bo sami swiadomie na drugie dziecko sie nie zdecydujemy w najblizszym czasie
Maggie, a mati to mnie gryzie...i sie wtedy cieszy niesamowicie....no ale tutaj u ciebie to inna sprawa bo Antos cie grzyzie w napadach złosci........oj...on to sobie w życiu poradzi..mały spryciula!!!! i kochany i sliczny do tego

wisniowamama, witaj i zzagladaj do nas czesciej


justyna25, buziaczki dla Adusi!!!!\

i dla wszystkich naszych skarbków

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

17 maja 2007, 08:16

Dzieńdoberek :ico_haha_01:
U nas nie ma częstego szczypania, ale czasem się zdarza. Najgorsze jest bicie po twarzy otwartą łapką. Mimo mówienia "nie", boli a nawet Kinga kilka razy dostała po łapce, nic nie pomaga... Cieszy się wtedy pokazując te swoje dwa zębole w przepastnej paszczy... I mi serce mięknie mimo bólu.
Ale Pyza znalazła sobie nową zabawę- niebezpieczną, więc stale ją za to ganię (jak dotąd bezskutecznie). Odkręca mi wszystkie kurki w kuchence. Szczęście w nieszczęściu jest takie, że kuchenka nie gazowa, tylko elektryczna. Ale i tak trzeba stale sprawdzać, czy nie jest włączona....
A tak Niunia od kilku dni ćwiczy. Pewnie pomoże jej to samodzielnie wstać z podłogi nie podtrzymując się niczego.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 17 maja 2007, 09:22 przez Mama_Ania, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

17 maja 2007, 08:20

Mama_Kingi, ale akrobacje......dobre.......

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

17 maja 2007, 09:01

Dzieńdoberek Babosy :ico_haha_02:
NICK--------- SKARBEK------- URODZONY--- WAGA--- WZROST--- ZĄBKI
Edyta82.............Oskarek............22.04.2006........10.90.............77...........7
Boranna.............Wojtuś..............20.05.2006........7,20...........73............2
Maggie...............Antonio.............24.05.2006........9,74...........................4

Delfina................Maya................31.05.2006.......9,80...........83............1 .
Paulina83............Kacperek..........07.06.2006........9,40............74...........8
Reniia1501..........Wojtuś..............07.06.2006........10,50...........76..........5
Paulina446..........Kacper..............09.06.2006........????...........??...........??

Mama_Kingi.........Kinga...............15.06.2006.........9.30............71..........3
Missdee...............Maciuś..............17.06.2006........9,00...........??...........2
Zubelek...............Gabrysia..........21.06.2006.........9,90...........76..........brak
Kaola..................Nicola...............25.06.2006.........8,20...........72..........2
Elwira22..............Zuzia...............28.06.2006.........10,00...........86..........4

Dagusia..............Casper..............30.06.2006.........????...........??............??
Iwona.................Piotruś..............03.07.2006..........10,40...........80...........8
Paulaa ...............Dominik............03.07.2006.........12,00........74...........3
Mamaszymona.....Szymon............04.07.2006.........????..........???..........7

Abyss.................Monika..............03.07.2006..........8,50...........76...........2
Wisniowamama....Igorek.............04.07.2006...........9,80...........86............2
Madzisko.............Ania.................7.07.2006..............??........??.............2
Diem..................Kourosh............08.07.2006............9,40........??...........8
Iza ....................Mateuszek........14.07.2006............ 10,0......84............6

Kristi..................Nicole................25.07.2006...........11,30......80............4
Aginka................Malwinka..........27.07.2006............9,00......74............2
Mama Emilki........Emilka..............07.08.2006...........7,70..........69..........6
Justyna25...........Adrianna ..........12.08.2006...........7,26...........75...........brak


iza pisze:Maggie, a mati to mnie gryzie...i sie wtedy cieszy niesamowicie....no ale tutaj u ciebie to inna sprawa bo Antos cie grzyzie w napadach złosci...

Nie Iza Antoś mnie podszczypuje, ale wydaje mi się ze juz coraz rzadziej, zawsze jak tylko mu sie zdarzy powtarzam mu ze mnie boli ze tak nie wolno...może w końcu to do Niego dotrze.
iza pisze:........oj...on to sobie w życiu poradzi..mały spryciula!!!! i kochany i sliczny do tego

...oj nie chciałabym zeby w taki sposób załatwiał sprawy w życiu....dlatego muszę mu to spokojnie aczkolwiek stanowczo wyperswadować z Jego malej i slicznej głowki :ico_oczko:

:ico_brawa_01: dla Kingi za akrobacje...
Mama_Kingi, no z tymi kurkami to rzeczywiście nie bezpieczne, mój Antoś za to chodzi z krzesłem albo suszarka na ubrania po całym domu...i to tez nie jest bezpieczne... :ico_noniewiem:

U nas nocka dzisiaj była lepsza no i pobudka trochę pózniej bo o 6 :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-05-17, 09:08 ]
diem pisze:Maggie napisał/a:
A tak na marginesie sniło i się dzisiaj że jestem ciekawe czy to będzie proroczy sen.............
cudny sen ... :-D mi sie marzy, czesto wracam myslami do tamtego czasu, gdy bylam w ciazy i bardzo chce raz jeszcze :-D

mi też się marzy,
iza pisze:...ach..jak mi się marzy jakas wpadka...

:one: podpisuj ę się pod obiema łapkami !

diem, trzymamy cały czas kciuki...pisz jak tam po nocce... :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-05-17, 09:10 ]
Kristi pisze:i jakos brakuje mi na TT czasu PAAA :ico_haha_02:

Kristi wracaj do nas szybko....!!!!!!!!!!!!!!!

A Kaola to już wogóle do nas nie zagląda :ico_placzek:
Renia też :ico_placzek:
Madzisko :ico_placzek:

:ico_noniewiem:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość