lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 lip 2007, 23:19

poczytalam sobie wasze posty,ale nie mam sily odpisac,a to przez to ,ze znowu mnie bark nawala...paracetamol nie dziala :ico_zly: z reszta na mnie przeciwbolowe nigdy nie dzialaly,a co dopiero taki paracetamol :ico_puknij: jak pojde do gp to powiem ,ze chce przeswietlenie,bo za dlugo juz ten bark mnie boli :ico_zly:
marcelina fajna fota,twoj synus jest ladniutki :-D i chyba duzy jak na 3 miesiace?
julie fotka zebow superowa :ico_haha_01: widac wszystko :ico_brawa_01:
kasiadobre z tym zielonym lakierem :ico_haha_01: ale bedziesz laska z tymi kwiatkami :ico_brawa_01:
kasika twoj maz tez leci do pl? ale na dlugo lecicie :ico_olaboga: ale na forum bedziesz zagladac???? bo jak nie to :ico_nerwusek: :ico_nerwusek:
marta rodzisz ??????????? :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
zartowalam :-D
ciekawe jak tam delfinai fittney?
dzisiaj bylam z malym kilka godzin na miescie i teraz spi,w ogole jestem w szoku,bo po kapaniu grzecznie je i zasypia... :ico_brawa_01: wlasnie sie budzi i marudzi ...zaraz bedzie awantura hi hi

Marcelina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 13 cze 2007, 10:36

11 lip 2007, 23:47

hej laseczki!! sliczne te wasze dzieciaczki sa!!
no moj Marcel jest duzy wazy ponad 8 kilogramow, troszke ciezki juz jest :-D
Moi rodzice czekaja za wnusia z utesknieniem zwlaszcza ze to pierwszy wnuk, ale juz tylko tydzien zostal. Moj maz musi tu wrocic po 2 tygodniach wakacji wiec nie bedziemy sie widziec przez 6 tygodni i zastanawia sie czy Marcel bedzie go pamietal po tak dlugiej rozlace!! :ico_olaboga:
Kasi.k bardzo sie ciesze ze udalo sie z paszportem, ja tez mialam szczescie bo osadzili ze za duzo ludzi jest zapisane do Londnu po paszport i zorganizowali spotkanie w Bristolu (jakies 50 kg od nas) wiec bez problemu zalatwilismy wszystko 19 maja a do londynu bylismy umowieni dopiero na 13 lipca, no i w taki sposob Marcelek ma juz paszport gotowy do wyjazdu za tydzien!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

12 lip 2007, 00:07

CZEŚĆ
:-D :-D :-D :-D

jestem uzalezniona od internetu :ico_szoking:

[size=150]GRATULUJE MADZIORKO [/size] :ico_prezent: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort:

macie gorące pozdrowienia od Delfiny

DO SWOJEGO MIESZKANIA trafiłam dopiero dzisiaj,bo tesciowa zmieniła mi zamki i czekała aż sama do niej przyjade po klucze :ico_zly:

najważniejsze że w końcu w domku :ico_sorki: :-D :ico_haha_01: Adi był taki szczęśliwy jak zobaczył swoje zabawki,co chwile na coś pokazywał i krzyczał radośnie"MOJE,MOJE" a mi aż łezka w oku sie zakręciła mjak na to patrzyłam

dziewczyny delfina to suuuper laseczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wysoka,bardzo chudziutka i bardzo sympatyczna, a Maya ?boska :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale od początku

na lotnisko pojechałam ze szwagrem i z Wojtkiem,oczywiście staliśmy w korkach,planowałam byc na poczatek odprawy a;e sie nie udało :ico_noniewiem: byłam sama z małym,nie miałam pojęcia gdzie iść,ale intuicja mnie dobrze zaprowadziła.Rozgladałam się za Delfiną ale nigdzie jej wypatrzyć nie mogłam :ico_olaboga: bałam się że nie zdąży ,ale w pewnym momencie na horyzoncie zobaczyłam różową spacerówke i już wiedziałam ze to ona :ico_haha_01: całą drogę przegadałyśmy i bardzo żałuje ze nie udało nam się wcześniej spotkać :ico_noniewiem: obie miałysmy wózki które zostawiłyśmy przed wejściem na pokład samolotu,a ja głupia wybrałam nam miejsce akurat z tej strony gdzie był doskonały widok na pozostawione wózki :ico_puknij: :ico_noniewiem: samolot miał opóźnienie,jakieś pół godz czekalismy na zezwolenie na start a Adi patrzył na ten nieszczęsny w3ózek i ryczał jak szalony :ico_szoking: ale mi wstyd było,he he,potem jak zobaczył że Maya u mamy na kolanach to darł się że on tez chce :ico_noniewiem: a to był moment że trzeba był,o siedziec i czekać na start :ico_zly: ale ogólnie potem juz było ok,Maya nawet buziaka od niego dostała :ico_haha_01:

poza tym przy przejściu przez bramke musiałam zdać najpierw bluzę małego i czapkę do przeswietlenia a o9n pobiegł i zabrał jak tylko pojemnik wyskoczył z tunelu :ico_szoking: :ico_haha_01: :ico_haha_01: i leciał do mnie przed bramke z tym pojemnikiem wszystkich rozbawiając takim zachowaniem

poza tym byłam w obcisłej bluzce i rybaczkach i tam wszystkich obmacywali,jakos tak wyszlo że mi przypadł przystojny,młody pan,i chyba sie wystraszył bo powiedział że jest ok i nie trzeba :ico_haha_01: :-D :-D na lotnisku czekali na mnie rodzice i do domku dotarlismy o 2 czasu ang

ale sie rozpisałam :ico_noniewiem: ale na złość nie umiałam podłączyc dysku twardego który zabierałam ze soba do Londynu :ico_zly: i teraz wszystko na hura piszę hihih
Ostatnio zmieniony 12 lip 2007, 00:57 przez FITTNEY, łącznie zmieniany 1 raz.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 lip 2007, 00:07

marcelina ja jestem z bristolu :ico_szoking: a po paszport do londynu jade :ico_zly:

dostalam smska od swiezo pieczonej mamusi,macie pozdrowionka.....chyba nie moze zasnac z wrazenia :-D wcale sie nie dziwie :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-12, 00:10 ]
mialo byc swiezo upieczonej :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

12 lip 2007, 00:53

Madziorki mały wazy 3360 :ico_brawa_01: jeszcze jest w szpitalu, ale pewnie wyjdzie jutro :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Fittney fajnie ze jestes i ze sie poznałaś z Delfiną :ico_brawa_01:
Lucy ja teraz tylko licze na poród wywoływany bo mojemu synowi sie nie spieszy :ico_olaboga:
Kasia do szpitala jestem zwarta i gotowa !!!!!!!
pamietacie co wam pisałam ze sasiadka taka babcia mi koc dla małego zrobiła???? bo u nas w Belfascie sa dzis imprezy i taksówkarz ją włąśnie przywiózł, o matko nawalona jak smok usiadła na chodnik i ani rusz, wiec mówie do mojego: chodzcie jej pomozemy wstac ( taksówkarz pojechał) i poszłąm po jej męża, a dziadek juz w pizamie wyszedł i jej pomogli :ico_szoking: w tym wieku nawalona?????
wyobrazacie sobie w Polsce jakąś babcie taka pijaną na ulicy???? ale jaja

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 lip 2007, 01:51

martuchafrost pisze:Belfascie sa dzis imprezy i taksówkarz ją włąśnie przywiózł, o matko nawalona jak smok usiadła na chodnik i ani rusz, wiec mówie do mojego: chodzcie jej pomozemy wstac ( taksówkarz pojechał) i poszłąm po jej męża, a dziadek juz w pizamie wyszedł i jej pomogli :ico_szoking: w tym wieku nawalona?????
wyobrazacie sobie w Polsce jakąś babcie taka pijaną na ulicy???? ale jaja
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

fittney i delfina zazdroszcze wam tego spotkania :ico_wstydzioch: moze uda nam sie kiedys spotkac wszystkie :ico_noniewiem: ale super by bylo :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

12 lip 2007, 10:21

kaasiaa79 pisze:Jasnie Pani bo sie robie na laske w te wakacje, może se nawet włosy utlenie :-D chciałam sobie zmieszać z białym albo srebrnym i kwiatuszki zrobić...czy po takim wytłumaczeniu jeszcze mnie choć troche kochasz? :-D

moja milosc do ciebie jest bezwarunkowa. kochala bym cie nawet z niebieskim lakierem na pazurach :-D (bo ja uznaje tylko czerwienie i brazy na paznokciach a reszta kojarzy mi sie z Marcysia ze Zlotopolskich :-D )

bylam wczoraj na tej imprezie i dzisiaj rekawami oddycham :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: niewiele brakowalo, zebym na czworakach wracala :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: . wchodze do domu, 23.30, dziecko sie drze, maz przy komputerze w drugiej stronie pokoju drze sie do dziecka, zeby sie przestalo drzec, posiurane pieluchy wszedzie sie walaja (dobrze, ze wogole przewijal :ico_sorki: ), wszystkie butelki (a mam ich 7) brudne na stole, no po prostu sajgon!!! a nie bylo mnie tylko 5 godzin. I teraz patologia: nawalona mamuska bierze swoje placzace dziecko na rece (dobrze, ze na tyle przytomna, zeby sobie to dziecko najpierw w rozek dla ulatwienia zawinac), dziecko patrzy matce gleboko w oczy i po 3 minutach szczesliwe zasypia (albo odor piwny ja uspil). a ja w w/w stanie musialam posprzatac, przygotowac butelki na noc i jeszcze w nocy wstawac do dziecka, bo tatus uznal, ze wraz z przekroczeniem przeze mnie progu domu jego rola w opiece nad dzieckiem sie konczy. wogole to nie wiem co on jej zrobil, bo rano ja nakarmilam i mnie strasznie potrzeba przycisnela i polozylam ja obok niego na lozku, a ona w ryk! uspokoila sie jak ja na rece wzielam i teraz spi, co jej sie w dzien nie zdarza...
JUZ NIGDY NIE ZOSTAWIE DZIECKA Z JEGO OJCEM, NAWET GDYBY TO MIALO OZNACZAC ABSTYNECJE DO KONCA ZYCIA!!!!
a to z wczoraj "obraz sprzed katastrofy"
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-07-12, 10:22 ]
ale mimo wszystko bylam w troche przyzwoitszym stanie niz sasiadka marty :-D

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

12 lip 2007, 10:59

dzien dobry!
jasnie pani no niezle!!!
a ja myslalam ze tylko moj taki niepociumaty hihihihi
tzn wczesniej bylo ok tylko teraz jak malym trzenba sie non stop zajac to on do komputera i sie drze zeby maly sie soba zajal :ico_puknij: ale jak mu sie powtorzy 1255 razy jedno i to samo to zaczyna kumac i ja juz moge dziecko z tatusiem zostawic - ale na 2 godziny max hiihhihihihihih
ja etz bym sie chciala z ami spotakac hiihihi
nie molge sie doczekac fotek leosia :ico_brawa_01:
a ja jeszcze w pizamie musze sie zebrac do kupy i cos posprzatac moze hihihi

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

12 lip 2007, 11:14

Hej
Jasnie Pani to mialas historie niezle. Dorosnie i twoj mezulek. Ja na samym poczatku nawet nie probowalam zostawiac Pawla samego z Tomkiem a jak Tomek mial 10 miesiecy to Pawel siedzial z nim codziennie do 14:30 i sobie dobrze radzil. Takiej tragedii nie bylo

Fitnney, Delfina super ze sie spotkalyscie. Zazdroszcze takich spotkan.

Kasik na strasznie dlugo do polski jedziesz. A co z mezem? Bedzie przyjezdzal?

Marcelinka naprawde kawal chlopa masz :)

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

12 lip 2007, 12:18

Jasnie Pani :) pisze: I teraz patologia: nawalona mamuska bierze swoje placzace dziecko na rece (dobrze, ze na tyle przytomna, zeby sobie to dziecko najpierw w rozek dla ulatwienia zawinac), dziecko patrzy matce gleboko w oczy i po 3 minutach szczesliwe zasypia (albo odor piwny ja uspil).
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: Jasnie Pani to niezłą jazde miałaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja dzis wisielczy humor, wiec mówię do moich chlopaków ( Jacka i jego brata)
nie podchodzic :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: bo przyjebie :ico_zly: dosłownie !!!!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość