Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

17 lut 2012, 18:07

wiem, ze źle mówie
dlaczego? przecież każdy z nas ma prawo do własnego zdania :ico_sorki: ja nie chce mieć 3 dziecka :ico_sorki: i dla mnie może by ni była to jakaś straszna tragedia ale nie cieszyłabym się tą ciążą ico_olaboga: :ico_placzek:
to jest forma zazdrosci
mam nadzieję że nie długo Jej przejdzie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

17 lut 2012, 18:29

nie wygrałam bo odpuściłam sobie i dobrze bo kasę tracę ale na leczenie ząbków :ico_olaboga:
nawet mi nie mów :ico_olaboga: ja dziś miałam mieć wizyte ale daruje sobie bo nie wydole z kasa :ico_olaboga:

no ale tak jak powiedziałaś każde dziecko jest inne. Mój Alanek tak siadał za rączki jak miał 2,5miesiąca. Sama pani doktor go tak posadziła i nic mu nie było, żyje i ma się dobrze. A dodam, że jak miał niecałe 4miesiące to jak się go brało za rączki to nie siadał tylko wstawał na nóżki. Myślę, że każda matka wie co robi, bo zna swoje dziecko i nie ma co oceniać
sorki, nie obraź sie ale na jakim świecie ty żyjesz? :ico_szoking:
a jak nie masz o czymś pojecia to lepiej nic nie pisz serio :ico_puknij:
uważasz ze sadzenie za raczki 2,5 miesiecznego dziecka jest normalne ??????????
Pani doktor to posadziła twojego syna zeby sprawdzic napiecie mięśniowe przez odwiedzenie jego główki przy siadzie :ico_puknij: a nie dlatego żeby sobie posiedział :ico_puknij:
TYLKO lekarz mozę w ten sposób dziecko sadzać włąśnie w tym celu zeby napiecie mięśniowe zbadać
Boże widzisz i nie grzmisz :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

17 lut 2012, 18:37

izuś_85, jak tam Przemek? daje radę?

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

17 lut 2012, 18:39

Cześć :-)

izuś_85, fajnie,że z młodym Przemciem klonikiem tatusia ok :ico_brawa_01:
Super,że z tą pracą tak Ci się udało i że Ci się podoba!
A o kasie już była mowa? Też ok będzie?

kwiatunio, no współczuję dentysty :ico_noniewiem:
Ja już myślałam,że mam wszystko ok. Ale chyba mi trochę starej plomby wypadło, no żesz...

M. pojechał na zakupy i właśnie napisałam mu na liście,żeby chrupki kupił!
Normalnie głupio mi jak się Maciuś patrzy jak my jemy obiad :ico_wstydzioch: to wtedy mu chrupeczkę dam :-)

ladybird podpisuję się,że 4 lata różnicy jest ok!
Zuzia nic a nic nie jest zazdrosna, bardzo dużo mi pomaga przy Maćku, a ona sama się sobą dużo zajmuje. Teraz jest u babci i bardzo czuć jej nieobecność.
Chciałam mieć 3 lata różnicy, ale w sumie dobrze jest jak jest.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

17 lut 2012, 18:39

dlaczego? przecież każdy z nas ma prawo do własnego zdania :ico_sorki: ja nie chce mieć 3 dziecka :ico_sorki: i dla mnie może by ni była to jakaś straszna tragedia ale nie cieszyłabym się tą ciążą ico_olaboga: :ico_placzek:
ja też nie chce 3 dziecka teraz, wszystko u nas sie zmieniło przez chorobę Przemka :ico_olaboga: i w sumie dobrze ze juz Kondziutek jest z nami, bo świadomie bym decyzji o drugim dziecku nie podjeła wiedzac że Przemek jest tak powaznie chory :ico_noniewiem:

punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, kiedyś moze zdecydowalibyśmy sie an kolejne dziecko, choc od początku zakłądaliśmy ze bedzie dwoje - byle Maja nie była jedynaczką :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

17 lut 2012, 18:41

byle Maja nie była jedynaczką
hehe, no Maciek też miał być bardziej dla Zuzi na przyszłość niż dla nas :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

17 lut 2012, 18:45

izuś_85, jak tam Przemek? daje radę?
daje rade :ico_sorki: jak miło jak wchodze do czystego domu, podłoga jest umyta gary nie leżą w zlewie :-D i nie ja to robiłam heheheh :ico_haha_01:
dzieci też zadowolone :ico_brawa_01:
A o kasie już była mowa? Też ok będzie?
była mowa, na rozmowie kwalifikacyjnej już padło takie pytanie i powiedziałąm ze za mniej niz 1500zł na początek tzn na okres próbny nie usiade na kasie
i uzgodniliśmy ze to plus premia :ico_oczko: a potem sie zobaczy :ico_oczko:
dwie laski tam pracują ponad 3 lata wiec podejrzewam ze nie siedziały by za półdarmo w pracy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

17 lut 2012, 18:48

byle Maja nie była jedynaczką
hehe, no Maciek też miał być bardziej dla Zuzi na przyszłość niż dla nas :ico_haha_01:
Hehe u nas plan podobny :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

17 lut 2012, 18:48


hehe, no Maciek też miał być bardziej dla Zuzi na przyszłość niż dla nas :ico_haha_01:
heh no będą mieli z kim do wigili siadac :-D

[ Dodano: 17-02-2012, 17:49 ]
ide zaraz faworki robić :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

17 lut 2012, 18:51

heh no będą mieli z kim do wigili siadac
i od kogo kasę pożyczać :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość