Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

10 sty 2013, 12:54

Amelko wszystkiego naj naj na Roczek :-)

Kaja, ospa ? ranyy pewnie marudny. Drapie te kropki ? Jestes na zwolnieniu ?

Martyna raczkuje na calego i uciekaprzy zmianie pieluchy majac z tego najwieksza radoche :-D
Przestawila sie sama od 4 dni na 1 drzemke w ciagu dnia spi od okolo 12 jakies 2-3h. Musze nanowo nauczyc sie ustawic sobie dzien...
Zrobi kilka kroczkow za jedna reke jak ja trzymam i zdarza jej sie puszczac na kilka sekudnd.

foto 1: zaskoczona ze zlapalam ja na "porzadkach"
foto2: dołeczek widzicie ? hehe

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

10 sty 2013, 13:10

Mad Kuba jest okropnie marudny płaczliwy jak nigdy, a kropek ma tak dużo że masakra i bardzo go swędzą, najgorzej na brzuszku i tam drapie na szczescie już ładnie zasychają i zaczynają znikać. A zwolnienia nie mam bo mi niepotrzebne zresztą chyba bym ześwirowała jakbym 24/24 była z dzieciakami w domu a tak to idę na popołudniu jak mąż w domu jest i trochę odpoczywam

a Martynka super wyszła przy porządkach i dołeczek słodki :) a powiedz mi nie ściąga Ci gumki z włosków?? bo moje dziewczyny jak były małe to po 5 sek ściągały wszelkie gumki i spinki

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

10 sty 2013, 13:26

witam
ech ja to mam szczęscie jak juz wlezę i coś skrobne to potem cisza nastaje już totalna :ico_noniewiem:
ostatnio też tak mam, jak ja coś skrobnę to nikogo potem nie ma...hehe troche mało mobilizujące jest to :ico_oczko: :-P dlatego czasem wolę milczeć :-P .

nastromo
a moze ciąża??? hihi :-P :ico_haha_01: , ale jezeli nadal sie dietkujesz to masz odpowiedz na swoje pytanie :ico_haha_02:

kaja biedny Kubuś, ospa u tak malutkiego dziecka to na pewno katorga :ico_olaboga:

mad alez nadgoniła Martynka , u mojego Patrysia mija miesiąc zaraz jak stoi coraz częsciej bez trzymanki ale boi sie zrobic ten pierwszy krok :-) . Chciałabym aby moj miał taką długą drzemkę...wtedy mogłabym coś zaplanować, bo jak ma sie dwie 30-to minutowe lub jedną godzinną, to nici z planow...bo większośc dnia to straszny z niego maruda...nie wiem kiedy on sie zmieni :ico_olaboga: :ico_placzek: . Dobrze ze nocki trochę lżejsze :ico_sorki:


nie wiem czy wam pisałam , ale mamy problem z ostatnią emeryturą mego taty...zus wpłacił na konto mimo ze należą sie mojej mamie...Zus ma swoją rację a bank swoją...choc wczoraj wyszperałam akt prawny mowiący ze te pieniądze bank jest zobowiązany odesłać od razu do Zusu, a nasz bank tego nie robi. Mowiono cos o masie spadkowej, ale wyczytałam też ze te pieniądze nie podlegają spadkowi ani dziedziczeniu, wiec znow bank sie myli. Musze tylko to udowodnic. :-P


no i najważniejsze....Amelko wszystkiego najlepszego z okazji roczku :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

10 sty 2013, 13:33

dzwoneczku nie zazdroszczę przepraw z bankiem :ico_olaboga: ja jestem chora jak mi przyjdzie coś w banku załatwiać bo zawsze wszędzie problemy robią :ico_noniewiem: co do drzemek to mi Kuba teraz się tak rozregulował że nie wiem jak my dojdziemy do ładu z tym spaniem raz śpi tylko jedną drzemkę innym razem 3 razy ale najgorsze są teraz nocki bo budzi się i marudzi ale pocieszam się ze jeszcze z tydzień i kropki znikna i zaczniemy się normować

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

10 sty 2013, 13:41

kaja jak dziecko chore to zawsze dzien mega rozregulowany jest...na pewno gdy przestaną mu dokuczać pryszczyki to znow wszystko wróci do normy :-) . A skąd ta ospa...od siostrzyczki/...pewnie pisałaś, ale umknęło. :ico_oczko:
Ja też już nie mogę sie doczekac powrotu do pracy, dla pieniędzy oraz chce odetchnąć od małego...bo już mam często doły...tak jak kiedyś gdy Dawidek był mały...a jak poszłam to od razu odżyłam.

Trochę martwi mnie to jak mama moja poradzi sobie z wciąż marudzącym Patryczkiem...modlę sie o to aby zmienił sie do kwietnia.... :ico_sorki:
Wczoraj odebrałam mamę ze szpitala, miała zabieg reki. Non stop jej bolą...oby miała jeszcze siły opiekowac sie małym...

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

10 sty 2013, 13:50

Dzwoneczku, współczuje, pewnie by sie trzeba jakiegos prawnika poradzic...
mam taki zamiar...dziś nawet sie umowiłam z naszym radnym ktory coś nie co zna sie na prawie, a jak nie on to umowię sie z radcą prawnym, ale tu pewnie trzeba bedzie za taką porade zapłacic...no coż, ale prawda jest najważniejsza! :-) . Jestem na dobrej drodze :-D
Co do spania to Lila ma jednak nadal zazwyczaj 2 drzemki, tylko że ona wcześnie wstaje. Dzisiaj 5.20:(
no własnie...jak Patryk wstanie o 6...to też ma dwie drzemki a jak po 7, najczęsciej w weekend to ma tylko jedną. Też lubię te poranki koło mojego Patryczka :ico_haha_02:
I jeszcze sie pochwale, że Lila chodzi. Bez problemu potrafi przejsć cały pokój,

alez super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

10 sty 2013, 13:54

Hejka :)

U nas też teraz jest jedna drzemka ok. 2h.
Chociaż zdaza mu się i ponad 3h spać ale myślę że to też spowodowane jest chorobą i antybiotykiem.
Jutro do kontroli znowu idziemy...

A ja już zaczynam przygotowania do sobotniej imprezy. Zaczynam żałować że pokusiłam się na obiad bo zaczyna mnie to rujnowac finansowo :/ dobrze że Borys ma łączona imprezę z moim tatą to zawsze ciut taniej wychodzi :)

Kaja zobacz a mówią że im dziecko mniejsze tym łagodniej przechodzi choroby, zdrówka dla Kuby
Mad cudna Martyna :) hehe Bobek nie może chodzić w samym pampersie bo od razu go ściąga :) a ucieczki przy przebieraniu są super, zwłaszcza jak w pampie jest kupa :)
Dzwoneczek nie zazdroszczę przeprawy z bankiem, zusem i innymi instytucjami państwowymi. Cierpliwości życzę ;)
Nostromo wczoraj strasznie niekorzystny biometr był, no chyba że dziewczyny mają rację :D

Amelko wszystkiego najlepszego :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

10 sty 2013, 13:58

Gabi brawa dla Lili :)
Dzwoneczek zorientuj sie bo w prawie każdej kancelarii jest dzień w tygodniu gdzie udzielają darmowych porad :)

No a co do spania jeszcze to Bobek w weekendy i do 9 śpi :)

Gabi w Sobieszewie byliśmy, ale też mogę z czystym sumieniem polecić :) jak coś mam namiar na fajny apartament :)

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

10 sty 2013, 14:07

Gabi gratki dla Lili :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: Kuba mi sam stoi już tak pewnie do chodzenia to jeszcze trochę na razie to tak po 1-2 kroczki robi i schodzi do parteru bo jednak pewniejszy jest raczkując :ico_oczko:

u nas ospa przywędrowała od kolegi zza ściany :) najpierw Magda złapała dzień przed wigilią przez co musieliśmy zostaćw święta w domu i na wariata szykowałam wigilię a tydzień temu dopadło Olkę i Kubę i też zawsze słyszałam że im dziecko młodsze tym łagodniej przechodzi niestety u mnie się to nie sprawdziło a wręcz jest odwrotnie najstarsza Magda najłagodniej przeszła :ico_noniewiem: Olka cięzej bo i więcej ją zesypało i gorączkę miałą przy tym ale z nią to osobny wątek bo dodatkowo znowu mi zemdlała i jak wyzdrowieje to czekają nas jazdy po specjalistach znowu ( dwa lata spokoju było) no i Kuba po prostu masakrycznie przechodzi cały czas wysoka temperatura całe ciałko w kropkach nawet w buzi i w środku ucha :ico_noniewiem:

Aga dawałaś zdjęcie Boryska po fryzjerze bo jakoś nie kojarze

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

10 sty 2013, 14:18

No jak milo tyle do poczytania ahhh :) a nie bylo mnie chwile bo sie wzielam za ten Sklpel :-D No i zrobilam caly ale byly momentyw ktorych robilam przerwe albo nie umialam tak uniesc nogi. Zrozumialam ze kurka wodna kiedy ja ostatni raz cwiczylam ??? Takze chcialabym wprowadzic cwiczenia codziennie :) Lepiej sie czuje moment kryzysu szybko uciekl a teraz chyba endorfinki dzialaja bo mi sie buzia smieje sama :ico_haha_02:

Kaja, nie sciaga jak tak chodzi po mieszkaniu. Ale jak jawloze do lozeczka i w nim zostanie to predzej czy pozniej ja zdjemie i wlozy do buzi :-D a potem zrzuca wszystko z parapetu zdemontowala lampke dzisiaj i wyciaga wszystko co moze z koszyka ... a jak juz nic ciekawego nie ma to rozbiera materac z przescieradla haha :ico_haha_01:

Aga26, nooo jak jest kupa to tragedia :P wole nie myslec. Martyna jak da sobie zmienic pieluche wtedy ucieka jak nadchodzi czas ubierania :P
W ogole nagralam filmik z nowa umiejetnoscia Martynki - pokazuje lampe jak ja o to poprosze :ico_haha_01: Wie gdzie jest psa uszko i ze Megi to Megi bo szaleje za nia. A jak slyszy klucze w drzwiach migie leci do przedpokoju bo wie ze ktos do niej idzie.

Gabi, juz chodzi... rany hehe pokaz Lile :) jakies fotki z roczku ?
Aga Ty Bobka rowniez ? Pokazcie maluchy bo one sie tak zmieniaja szybko....

nostromo kurka wlasnie... a jak to :ico_ciezarowka: ?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość