Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

01 sie 2008, 11:51

Czesc !!!
Ja tylko na momencik pochwalic sie, ze zauwazylam przed chwila u Dawidka pierwszego zabka, jeszcze sie nie przebil, ale juz widac biala plamke na dziaselku. :ico_haha_02:
:ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

01 sie 2008, 12:00

kaska28 pisze:O kurcze pospać do 10 ... Mogę pomarzyć. Nawet jak nie idę do pracy to Niuska budzi sie najpóźniej o 7. Wprawdzie po godzinie zasypia znowu ale ja jestem juz rozbudzona i nawet nie próbuje klaść się znowu.

Hehe.. u mnie godzinka do tyłu więc była 9 jak wstaliśmy :ico_oczko:
No i Norbert też wcześnie się budzi ale udaje mi się go jeszcze ululać.. a kiedy nie uda mi się to wstaję.. ale z reguły jest godz 8-9 kiedy wstajemy. Koło południa zwykle drzemkę sobie robi. Teraz jest 11 i właśnie ululałam go bo nabijał się po mnie i marudził.

Misia, brawo dla Dawidka za ząbka.. u nas jeszcze ani śladu :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-08-01, 12:09 ]
A gdzie podziewa się reszta? Staram się do Was teraz zaglądać to z kolei Was nie ma :ico_noniewiem:

Idę sobie zrobić :ico_kawusia: i pyszne :ico_tort: Rafał dzisiaj z pracy przyniósł.. z owocami.

Jeszcze się Was zapytam jaka jest różnica wagi u Was z przed ciąży a teraz? Ja się wczoraj ważyłam na takiej elektornicznej wadze w sklepie i ważę 58,2kg.. a przed ciążą ważyłam ok 50kg :-/ Odłożyło mi się sadełko na brzuchu i Rafał sobie żartuje, że może drugiego dzidziusia się spodzziewamy :ico_placzek: . Nie mam wytrwałości do ćwiczeń a znów chcę mieć płaski brzuch.

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

01 sie 2008, 12:22

Czesc!

Kasiu,
jak milo ze wpdalas!! Doskonale Ciebie rozumiem, jako kobieta pracujaca tez zawsze brakuje mi czasu, a co dopiero Tobie z dwojka dzieciaczkow!!
Super Nadia siedzi w baseniku!! :ico_brawa_01:

Asia, brawo dla Dawidka za zabka!!
U nas tez dalej nic.... :ico_noniewiem:

Justyna, Madzia super zdjecia!!! Pirat i Syrenka.... :-D

Madziu, ale sie Partyk ucieszy z takiego prezentu! a no i spoznione zyczenia dla slicznej Martynki!!

Klaudia, Norbercik super wyglada z Toba na sianku... :ico_brawa_01:

Wyobrazcie sobie ze mojemu smykowi cos nie za bardzo smakuja zupki mamusi, lobuz jeden, tatus go karmil to musial mu mieszac z taka ze sloczika, zeby zjadl. Moze z czasem sie przestawi..... na moje pyszne zupki! ..mam nadzieje

na razie uciekam do domu na obiad!

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

01 sie 2008, 14:31

Hej!!!
Śliczne fotki wstawiłyście :)))
Witam Cię Kasiu . Karolek się dopomina o więcej zdjęć Nadusi :ico_oczko:
Jesteś rozgrzeszona z rzadkiego zaglądania :ico_oczko: Ja jeszcze nie pracuję, a też praktycznie czasu nie mam.
Misia gratuluję ząbka. U nas nadal gołe dziąsełka.
Justyna super Ci w tych rozjaśnionych włoskach.
Co do postępów to Lolek nauczył się pić z kubeczka. I to jest bardzo śmieszne bo z butelki nie chce pić wody, a z kubeczka dopomina się o jeszcze ...hihih... Cieszę się bardzo, bo wcześniej trudno mi było wmusić w niego wodę, a teraz pije chętnie.
mz74 pisze:Wyobrazcie sobie ze mojemu smykowi cos nie za bardzo smakuja zupki mamusi, lobuz jeden
u nas jest identycznie :ico_noniewiem:
Pinko czy we Wrocku są te pieluszki lidlowskie Cien? Pytam, bo u nas nie ma ich już od 2 miesięcy :ico_olaboga: Kupuję te drugie w zamian Toujours, ale tamte były lepsze.

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

01 sie 2008, 15:20

witam co do wagi to ja waze juz tyle samo a nawet mniej bo przed ciaza 56 a teraz 55 uciekam melcia wstala i placze

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

01 sie 2008, 17:10

Ja ważę 58, wieć 4 kilo więcej niż przed ciążą i generalnie nie jestem większa przez to, ala mam sadełko na brzuszku, baczki na talii i nie powiem, żeby było mi z tym dobrze, ale póki co nie mam czasu na ćwiczenia, a jak jest czas to nie mogę ze zmęczenia ręką ruszyć.
Kaśka fajnie, że wpadłaś...

Wasze dzieciaczki już tak łądnie siedzą, a Gabriel nic :ico_noniewiem: w ogóle siedzenie Go nie interesuje, zaraz się wywala na bok jak Go posadzę... a wydawało mi się, że taki jest silny i pewnie szybko siądzie...

Gabcioch się ostatnio interesuje każdą butelką, jak mu się da to wkłada so buzi gwint i przechyla jakby chciał pić :ico_oczko:
dzisiaj z nad rzeki:
Probably the best beer in the world :ico_haha_01:

Obrazek

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

01 sie 2008, 19:35

Witam i ja, nie zaglądam ostatnio z braku czasu bo ten dach cały czas robimy.Wczoraj przywiózł nam mój brat łoże, i gdyby nie to że skończyliśmy je składać o 23.30 to bym była wyspana naprawdę.

Super zdjęcia jak zwykle powklejałyście :ico_brawa_01: jedno fajniejsze od drugiego.


Teraz też czasu brak niestety bo prasowanie czeka

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

01 sie 2008, 20:26

Witam i ja,
Nie było kiedy dzisiaj zajrzeć do Was, pogoda piękna, byłyśmy na spacerze długim, a potem siedziałam z Ulą i Jarkiem przed domem i szydełkowałam.
Klaudia, super zdjęcia, Norbercik już duży chłopak :-)
Kasia, fajnie, że zajrzałaś, Nadia już też duża dziewczynka i ślicznie siedzi :-) trzymam kciuki za powodzenie Twojej firmy :-)
Misia, brawa dla Dawidka za pierwszego ząbka :ico_brawa_01: witamy w gronie zębaczkołaków :-)
Gonia, ostatnio pieluchy cien kupowałam na początku czerwca, kupiłam wtedy kilka paczek na zapas, potem dostałam dwie paczki Huggiesów i na razie nie zaglądałam do lidla, ale jak będę we Wrocławiu, to zajrzę i dam Ci znać :-)
Toujours raz kupiłam, nie są złe, ale cien są dużo lepsze.
Fintifluszka, zdjęcie ekstra, heheheh, żywa reklama piwa :-)
Co do wagi, to po urodzeniu miałam 8kg mniej niż przed ciążą, ale zaczynam tyć, mam już dwa kg więcej i muszę się za siebie zabrać, jeszcze z 10kg trzeba zgubić.
Ulek ostatnio odkrywa, że ma nóżki, i jak leży na brzuszku to próbuje się tymi swoimi nóżkami odpychać, żeby dostać się do jakiejś zabawki i tak kombinuje, że w końcu się przesuwa.... ale do tyłu... hehehehe łatwiej jej się odepchnąć rączkami do tyłu niż do przodu, śmiesznie przy tym wygląda, takie kombinacje wyprawia :-)
Opanowała też do perfekcji wyciąganie rączek do mnie czy do Jarka jak chce iść do nas na ręce, przy tym się tak ślicznie uśmiecha, że nie potrafimy jej odmówić :-)
Moje dziecko już wykąpane i śpi obok na łóżku, ja coś rozdrażniona jestem, ciągle się denerwuję o byle co. Na szczęście mój mąż jest bardzo wyrozumiały i wszystko obraca w żart.
Uciekam na razie.... papapa... spokojnej nocki :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

01 sie 2008, 21:54

Pinko muszę Ci powiedzieć, że u Uli wszystko się odbywa bardzo podręcznikowo :ico_oczko: skoro już siedzi to zaczyna pędrać do tyłu-i to jest podobno naturalna kolejność... :-)

W końcu zamówiłam dzisiaj kostium kąpielowy-mówiłam wcześniej, że znalazłam jakiś jednak nie był w moim rozmiarze :ico_noniewiem: w czwartek wyjeżdżamy, mam nadzieję, że zdąży dojść...

Miałam dzisiaj problem z uspieniem Gabiego, sąsiadka wyjechałą z warczącą kosiarką spalinową i nam pod otwartym oknem jeździła :ico_puknij: na dodtaek na stadionie olimpijskim był żużel, co u nas w domu bardzo słychać...

Kuba wyszedł na wieczór do pracy na trochę, w zasadzie to dopiero co poszedł, obejrzeliśmy wcześniej ten nowy film Hancock, całkiem fajny...

[ Dodano: 2008-08-01, 21:58 ]
w ogóle to jest taki upał, że od kilku dni po domu w bieliźnie chodzę,a i tak jestem całą spocona :ico_olaboga:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

01 sie 2008, 22:04

czesc ja tak na chwilke super zdjecia.dziewczyny w sklepie spadla mi na noge puszka duza brzoskwin zabolalo troche spuchlo i nic.Teraz znaczy od godziny noga puchnie i boli ze wyje z bolu chodzic nie umie.Maz w pracy jeszcze z powodu dzieci sie z nim poklocilam ze tyle godzin a one lataja znaczy julka ze ona juz dawno ma byc wykapana i spac.Amelce wychodza jedynki gorne strasznie to znosi wieczorami i w nocy jej dokuczaja i jest strasznie zmierzla i placzliwa.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość