tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

03 sty 2012, 14:09

o rany dziewczyny u nas jest tak paskudna pogoda ze nic za oknem nie widac tak leje i wieje a w domu poprostu ciemno :ico_szoking:

a Szymcio nieznosny ....placze i placze ...chyba zabki znow :ico_olaboga: a tu nawet na spacer pojsc nie mozemy :ico_nienie:

[ Dodano: 03-01-2012, 13:39 ]
I przez Swieta obzeralam sie troche i juz widze efekty :ico_zly:
Znow wracam do nie jedzenia slodyczy ,ciemnego chleba, duzo owocow (mimo ze zima wogole mi one nie smakuja bo sa jakies takie bez wyrazu) i nie jedzenia poznym wieczorem :ico_nienie:
i chyba winko i serki plesniowe tez pojda w odstawke :ico_placzek:

tylko najgorsze ze jak sie tak wdomu siedzi to sie czlowiek z nudow robi glodny :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

03 sty 2012, 15:43

aga216 moja to je mleko raz w ciagu dnia albo na spanie albo tak w południe no i w nocy je butle,ona woli cos treściwego niz mleko :-D

magda1614 no wstaw fotki to zobaczymy :)
Moja to pełza do tyłu :ico_sorki: wiec za bardzo to ja jej nie chce puszczac na podłoge bo ciagle musze ja przenosic w inne miejsce do przodu nie umie :)

tabogucka, o mi też sie przytyło od swiat 2 kg prawie w boczki poszło:) no i zaczelam juz jesc inaczej i robic przysiady,brzuszki tylko nie mam kiedy biegac jeszcze :ico_noniewiem: ale czuje ze mam troche zakwasy rozleniłam sie ostatnio :)

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

03 sty 2012, 16:28

My kolędę mamy dopiero 18stego, o ile dobrze pamiętam :ico_noniewiem:
My też :-D
Maskara miałaś z tym żołądkiem :ico_olaboga:
fajne zdjęcia,
na tym na dole mina cwaniaka :-D

Fintifluszka ale przeboje z tym okiem :ico_olaboga: nieźle, no te dzieciaki są jeszcze takie niedelikatne i w dodatku silne
Jak robi coś czego nie moze np szafki otwiera a ja ja wołam to tak sie cieszy :) dzieci chyba juz wiedzą że łobuzują :-D
no dokładnie :-D Mój uwielbia ryć w szufladach...

No 'cycusiowe' mamusie, macie teraz trudną sprawę, bo maluszki już dużo rozumieją i pewnie będą protesty :ico_oczko:

aneta11, .tabogucka, no ja też chciałam po świętach trochę poćwiczyć i zmienić nawyki żywieniowe ale boje się, że mam za mało silnej woli... :ico_zly: a już mam wystawiony w pokoju rowerek, ale musze poćwiczyć bo mięśnie to galareta jedna wielka :ico_wstydzioch:
Ale biegać nie będę na pewno, bo tego strasznie nielubie, lubie pływać ale basen daleko i nie mam motywacji jakoś ;p

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

03 sty 2012, 16:47

Mój uwielbia ryć w szufladach...
:-D :-D :-D :-D :-D no mój też ostatnio porzadki mi robi :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Moja to pełza do tyłu
no to swietnie musi wyglądac, nasz to szuka fajnych rzeczy dziś sie zakamuflował za fotelem bo znalazł sobie starego aluszka i tam go zajadał :-D :-D :-D a ja sobie mysle co on tak cicho a on miał zdobycz hehe
u nas jest tak paskudna pogoda
u nas to samo pada i pada ach gdzie ta zima :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

03 sty 2012, 18:05

aluszka i tam go zajadał :-D :-D :-D a ja sobie mysle co on tak cicho a on miał zdobycz hehe
czyli Filipek je juz ladnie? :-D :ico_haha_01:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

03 sty 2012, 18:11

czyli Filipek je juz ladnie?
tak zaczął w koncu jesc ładnie przez miesiąc moze ulał z 5 razy i dlatego juz nie smece tutaj ale mało przybiera dalej bo ma wage 7400g i taki bardzo bardzo drobny na buzi jest ale wazne ze nie ulewa i sie dobrze rozwija :-D :-D :-D :-D :-D :-D i ja mam lepszy humor bo zjada ładnie :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

03 sty 2012, 19:32

No 'cycusiowe' mamusie, macie teraz trudną sprawę, bo maluszki już dużo rozumieją i pewnie będą protesty :ico_oczko:
Dobrze że ja już od 6 miesięcy nie karmie piersią mała sama się odzwyczaiła nawet nie wiem kiedy :-D
no to swietnie musi wyglądac, nasz to szuka fajnych rzeczy dziś sie zakamuflował za fotelem bo znalazł sobie starego aluszka i tam go zajadał :-D :-D :-D a ja sobie mysle co on tak cicho a on miał zdobycz hehe
ha ha ha :ico_smiechbig: ale dzieci to maja pomysły :) ale tak właśnie robia cicho siedza jak coś znajdą :-D

Moja dzis cos nie chce za długo spac ten katar :ico_sorki: spala 3 razy po 30 minut teraz jej spac nie położę

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

03 sty 2012, 20:13

Stawiam za spóźnione 9 miesięcy Nadii :ico_tort: :ico_tort: . I muszę was doczytać a jest tego nie mało :ico_olaboga:

Za wszystkie skończone miesiące i kolejne ząbki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

magda1614 :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: wprost uśmiałam się do łez z tego zajadanego paluszka.

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

03 sty 2012, 20:49

magda1614, to super, że już je lepiej :ico_brawa_01: i Ty też w lepszym humorku :-D
Dobry agent z tym paluszkiem.
Witek ostatnio też ucichł w łóżeczku to jak do niego poszłam to się okazało, że sięga do dużej lampy która stoi przy łóżeczku. Pręt już miał w ręku a lampa przekrzywiona cała ;p

Gwona, :ico_brawa_01: za 9 miesiąc
Dobrze że ja już od 6 miesięcy nie karmie piersią mała sama się odzwyczaiła nawet nie wiem kiedy :-D
no ja też mam już spokój od dawna, bo ja w 3 miesiącu już przestałam :-D

[ Dodano: 03-01-2012, 19:52 ]
A mój mały kaszle od 3 dni, wczoraj i dziś całą noc kaszlał jak piesek, przy czym oczywiście wielki płacz...byłam u lekarza i na szczęście żadnej infekcji nie ma gardło czyste, podaje mu jakieś dwa syropki, teraz też płacze nie wiadomo czemu, pewnie też ząbki..

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

03 sty 2012, 20:52

a ja tam jestem zadowolona że tyle karmiłam i wiele razy się nie poddałam
małego tyle samo karmiłam i dlatego teraz też planuje skończyć
i wcale nie jest powiedziane że będzie to duży problem
małego odstawiłam bez problemu to i teraz myślę że też dam radę :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość