Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

25 paź 2007, 13:28

Ja już niedługo też pewnie nie będę pamiętała co to znaczy :ico_oczko:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

25 paź 2007, 14:29

Witajcie !!!

Aż ciarki przechodzą po plecach jak widzę że niektóre z was mają 8 DNI DO KOŃCA :ico_szoking: Jejku to prawie juz.

My czujemy się juz lepiej :ico_oczko: tylko Zuzka jeszcze kaszle a ja mam katar.

Tak sie rozpisałyscie o tych świetach, że ja dzisiaj upiekłam piernik, pięknie pachnie w domku. Oczywiście nie będzie czekał do świąt bo już znika :-D ale klimat się miły zrobił.
No dziewczyny trzymam kciuki, bo już na pewno na dniach będzie nowe październikowo/listopadowe maleństwo.

Ja byłam wczoraj u mojego doktorka i powiedział że jeszcze trochę, ale ile to nie powiedział.

buziaczki :ico_ciezarowka:
Ostatnio zmieniony 25 paź 2007, 15:17 przez ania25, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

25 paź 2007, 14:47

ania25, no ja też jestem ciekawa która następna :ico_brawa_01: niektórym już naprawdę dużo nie zostało :ico_olaboga:

Tak patrząc na to wszystko z perspektywy czasu to naprawdę szybko zleciało. Już niedługo zostaniemy mamami :ico_szoking: nie wiem jak was ale mnie to troche przeraża.

ania25, ciszę się że już się lepiej czujecie no jak miałaś siłę aby upie piernik to nie jest źle :ico_oczko:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

25 paź 2007, 14:54

Evik.kp pisze:ania25, ciszę się że już się lepiej czujecie no jak miałaś siłę aby upiec piernik to nie jest źle :ico_oczko:

evik upiekłam piernik i zrobiłam nawt na obiad kluski z dziurką i sosem, kotleciki z piersi kurczaka i surówką, jescze kompot z jabłek do tego :ico_oczko: lepiej się poczułam.
Evik.kp pisze:ania25, no ja też jestem ciekawa która następna :ico_brawa_01: niektórym już naprawdę dużo nie zostało :ico_olaboga:

no, no evik ty też masz tylko 2 tygodnie, to w czołowce jesteś :ico_ciezarowka:

A minęło bardzo, bardzo szybko i w takim miłym towarzystwie fajnych przyszłych mam na tt.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 paź 2007, 15:01

Czesc dziewczyny chcialam sie z wami przywitac poniewaz w sumie tez chyba jestem listopadowka wedlug usg termin wychodzi mi na 27 listopada ale ja nastawiam sie na grudzien poniewaz tak mi lekarz powiedzial na pierwszej wizycie

zycze Wam lekkich :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: i szybkich porodow

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

25 paź 2007, 15:11

iwona83, witamy cię bardzo serdecznie. Mówią że trzeba nastawiać się na termin z @ ale nic ie wiadomo. Nasze litopadóweczki już się rozsypują w październiku także ty masz szansę na listopad :ico_oczko:

Aniu proszę nic mi nie mów o takich kluseczkach bo po prostu je uwielbiam .ja też je robię ale nigdy nie smakują tak jak u babci a ona mi teraz nie zrobi bo zbiera siły na święto zmarłych bo rodzinka się zjeżdża :ico_placzek: Miałam nadzieję że jeszcze uda mi się namówić ją na pierogi przed porodem ale nie wiem czy zdążę :ico_noniewiem:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

25 paź 2007, 15:20

Witaj iwona83 ale fajnie bo ja mam termin na 28 listopad :ico_oczko:
Zostań z nami zobaczysz jak tu miło.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

25 paź 2007, 15:48

iwona83, :ico_buziaczki_big: Witam :-D
ania25, Ja bym sobie chętnie zjadła tych twoich pyszności :ico_oczko:
Kurcze wiecie jak nie ma Ilony to mam wrażenie że właśnie się rozdwaja :ico_noniewiem:
A ja miałam szczęście bo moje dzieciaki tak po prostu padły z czego skorzystałam i też sie położyłam na chwilkę :ico_brawa_01:

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

25 paź 2007, 16:01

Hej dziewczynki

Witaj Iwona83 :-D miło widzieć kolejną listopadówkę. Choć ja może nie urodziłam w listopadzie ale termin z @ miałam na listopad i tylko tu się dobrze czuję, wśród swoich listopadóweczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Evik ja też poproszę trochę Twego ciacha.

Ja mam zawirowanko główki ale nie jest źle. Myślałam, że może być gorzej, zwłaszcza z karmienie. To jedna okazało się prostą sprawą, a że córcia jest dobry łakomczuszkiem także jakoś się zgrałyśmy. Tym bardziej, że jak sobie possie tak do godzinki to później mam spokój na jakieś 4 i nie muszę jej karmić bo sobie smacznie śpi. Co do tych pór karmienia to niby trzeba karmić takie maleństwo co 2 godzinki ale u mnie to nie działa, próbowałam ją wybudzać, żeby tak karmić ale jak ona nie chce i zasypia mi przy piersi więc stwierdziłam, że nie będę tego robić więcej.

Dziewczynki widzę, że każda z Was sobie smacznie śpi w czasie dnia :-D śpijcie bo później jest ciężko z tym snem :ico_szoking: nio ale o tym to chyba mówić nie muszę.

A o to moja gwiazda przed snem:
Obrazek

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

25 paź 2007, 16:13

iMambii , taka sliczna tatwoja corcia i taka kochana, ze jajuz tylko marze,zeby przytulic moją
Ika wiem wiem dzieciaczka to zwykle spac sie nie chce. znam wbrewpozorą rozbrykany dom w prawdzie moje to pierwsze dzieciątko, ale wyniańczyłam sporo maluszków, ką palam przewijalam, a teraz czasem nachodza mnie obawy czy dam rady swojej kruszynce :-) :-) :-) :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość