Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

20 cze 2011, 15:57

Ale śliczne te sukieneczki- dziewczynkę można tak ślicznie ubrać :-) Ja nie wiem w co ja tego mojego Maksia ubiorę, a my chrzciny mamy w niedzielę- wyszło nam 21 osób.
Nie zamierzam podawać mu tej witaminy jak wiem że potem zwymiotuje :ico_sorki:
Spróbuj podać tą łączoną, żeby nie pozbawiać Pawełka tej witaminy.
wiola85 napisał/a:
Dziewczyny gdzie dodajecie zdjecia

ja na imaheshack.us
Ja też :-)

Moje dziecko dziś śpi dziś cały dzień, budzi się tylko na kupę ( nigdy nie robi na śpiocha :ico_haha_01: ) i na cycusia! Mąż będzie zadowolony bo zdążyłam zrobić dwudaniowy obiad i nawet dwie surówki :-) :-)

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

20 cze 2011, 17:42

hej dziewczyny,

ja wlasnie odebralam wyniki wymazow chlopakow i ten wiekszy ma identycznego gronkowca jak ja w tym samym nasileniu ten mlodszy ma skornego ale w nasileniu srednim. Juz mi rece opadaja

Koroneczka, oby maz odzyskal kontakt z ojcem i zeby bylo w miare ok bo bo takich przejsciach to juz nigdy nie funkcjonuje gladko

wiola, my chrzcilismy jak Filip mial miesiac i 10 dni. Zapomnialam tych zdjec wkleic

Ania, sukienka sliczna, Milenka wyglada w niej jak mala ksiezniczka

Ja padam, Filip znow mi dal popalic a na 18 goscie sie zapowiedzieli. Nic mi sie nie chce :ico_sorki:

[ Dodano: 20-06-2011, 17:47 ]
Emilia, Tosia slodka :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 cze 2011, 18:23

Patrycja zdrówka dla całej trójki, teraz cała trójka będzie musiała się leczyć.
Markotka pisałaś że był u Ciebie rachmistrz mimo spisania się na stronie . To dziś odwiedził i mnie. Mimo iż podaliśmy od kiedy mieszkamy w tym mieszkaniu mieli zaznaczone że mieszka tu poprzedni właściciel z rodziną i my, a on się nie spisał w naszej ankiecie :ico_puknij: Dodatkowo w ankiecie D nie było odpowiedzi na kilka pytać, których wcześnie nie było. rachmistrz wyjaśniła, że to wszystko przez to że system się co chwila zawiesza i wypełniając ankietę nie widzi się wszystkich pytań. To po co udostępnili taki bubel :ico_nienie:
Koroneczka a kiedy chrzciny robicie? Na pewno coś fajnego dla Maksia znajdziesz tylko musisz poszukać.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

20 cze 2011, 18:30

cześć :-)

dzisiejsza nocka duuuużo lepsza :ico_brawa_01: Krzysiu budził się co 3-3,5h ale znowu dajemy mu espumisan, bo gazów wcale nie oddawał i chyba przez to tak mi na cycku wisiał-to go uspokaja. W dzień też dość dobrze spał, po południu tylko troszkę go męczyło.
Teraz też śpi, więc mam troszkę czasu :-)

Wiola my chrzcimy Krzysia 17 lipca, czyli jak będzie miał półtora miesiąca. A w co ubrałaś Filipka do chrztu, bo nie wiem co Krzysiowi kupić?

Koroneczka u nas jest podobny problem z teściową, co u Ciebie z teściem :ico_noniewiem: mój mąż już zapowiedział, że nie zaprosi jej na chrzciny :ico_noniewiem:

Motylek my do doby podawaliśmy samą wit. D-dostałam kapsułki w szpitalu, a później mieliśmy zalecenie, żeby podawać K+D, mamy kapsułki Vitaderol+K. Może skonsultuj te wymioty z pediatrą, bo obiło mi się kiedyś o uszy, że są dzieci, które nie tolerują tych witamin.

Emilia super fotki :ico_brawa_01: sukieneczka cudna :ico_brawa_01: , tylko czy we wrześniu nie będzie w niej Tosi za chłodno? Chociaż może będzie ładna pogoda.

Ania Milenka jak mała księżniczka :ico_brawa_01: rozumiem, że sukienkę ukrywacie przed Hanią? :ico_oczko:

Murchinson ciapek to kurczak? :-D sąsiad się uspokoił? Mówił coś, że zgłosiłaś zalanie?

Potraficie interpretować płacz swoich dzieci? Krzysiu za każdym razem płacze tak samo i przez to nie wiem czy jest głodny czy coś go boli i tak testuję :ico_sorki: zawsze zaczyna się od postękiwania, później kaszlnięcie z tyłu gardła i po chwili krzyk-zawsze tak samo :ico_noniewiem: i bądź tu człowieku mądry :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-06-20, 18:32 ]
Patrycja czyli cała trójka chora :ico_olaboga: zdrowiejcie szybciutko :ico_sorki:

Murchinson czyli to system wadliwy, a ja myślałam, że już taka guła jestem i nie umiałam nas spisać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

20 cze 2011, 18:49

Koroneczka a kiedy chrzciny robicie?
W niedziele! Muszę czegoś poszukać dla Maksia, ale szczerze to nie mam pojęcia co :ico_noniewiem:

markotka, dobrze, że nocka lepsza :ico_sorki: Ja na szczęście umiem rozpoznać płacz na głód :ico_sorki: Wtedy Maksio drze się w niebogłosy, czasem też płacze ze złości :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 cze 2011, 20:28

Koroneczka to masz kilka dni więc pewnie coś wymyślisz. My chyba chrzcić będziemy 7 sierpnia.
Markotka sąsiad nie odzywa się do nas, nawet dziecko i żonę wyszkolił i udają, że nas nie znają. Jego żona to w zeszłym tygodniu mi drzwi do klatki zamknęła przed nosem mimo iż widziała że stoję z wózkiem i czekam jak ona wejdzie. Ich problem, nie mój. Nam już wypłacili odszkodowanie więc oni pewnie dostali już pismo, że mają zapłacić. Nadal co jakiś czas stuka, coś wierci ale już nie tak głośno. No i oczywiście zabawia dzieci przed 6 rano udając Indianina albo gruchanie do córką :ico_puknij: -cały blok to słyszy. Nie mam nic przeciwko tym zabawom ale może tak o jakiejś ludzkiej porze.
Tak, cipiak to kurczak :ico_oczko:

Dziś Mateusz jak go położyłam na brzuszku to sam przekręcił się na plecy. Sądzę, że udało mu się to bardziej przez przypadek niż z chęci :ico_oczko: Zarzucał nóżką aż się udało.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

20 cze 2011, 21:09

hej

Odzyskałam prąd :ico_sorki: (jeszcze tylko jutro i środa).

Z nudów dziś położyłam się spać z Liwią, pospałyśmy ponad 2h :ico_brawa_01:

Byliśmy dziś u księdza, chrzcimy 9 lipca, ksiadz zgodził się na sobotę :ico_sorki: , mąż ma teraz wątpliwości, bo trochę późno bo o 19, a o tej porze Liwia idzie spać.
Za to ja się cieszę, bo będzie szybciej, a spokojnie sobie obiad przygotujemy na niedzielę i nie będziemy kombinowac z kanjpą :-)

ania śliczna sukienka :ico_brawa_01: , ja mam po Poli podobną, ale troche skromniejszą, muszę tylko dokupić białe rajstopki i może jakaś opaskę. Jak chrzciliśmy Pole było tak gorąco, ze miała tylko cieniutkie skarpetki a na głowie nic, a mąż był w garniturze, lało się z niego dosłownie :ico_olaboga:

emilka zdjecia super :ico_brawa_01: , faktycznie tak jak pisze Wiola jestes podobna do tej dZiewczyny z ycd :ico_sorki:
sukieneczka super, tylko jak na wrzesień może być za cienka.

patrycja ojej, ale się porobiło, gdzie wyscie tego gronkowca załapali :ico_olaboga: , duzo zdrówka zyczę :ico_sorki:

murchinson :ico_brawa_01: dla Mateuszka za obrót

koroneczka to czeka Was imprezka :-) , u ,mnie bedzie gdzieś koło 15 osób

markotka ja też płacz na głód poznaję, alarm na pół osiedla i niczym nie da sie uspokoić :ico_oczko: , niestety nie rozpoznaję jeszcze kiedy płacze jak chce na rączki, a kiedy ja np. brzuszek boli :ico_noniewiem:

motylek ślicznie Ci Piotrus spi :ico_brawa_01: , Liwia też od 2 dni jakby rzadziej sie budzi :-)
Z wit. bym spróbowała jak dziewczyny piszą, dac tą 2w1 , w ogóle super wygodne są, dajesz za jednym zamachem prosto do buźki :-)

Wiecie, mój mąz napalił się tak na skuter, ze wczoraj w końcu pojechał kupić, oczywiśie teraz jeździ, faceci to normalnie duże dzieci :ico_olaboga:

Zmykam obiad na jutro robić, bo prądu od 8.30 nie ma :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

20 cze 2011, 21:42

Dzieki dziewczyny musze na jakas stronke zajrzec :-D
Wiecie, mój mąz napalił się tak na skuter, ze wczoraj w końcu pojechał kupić, oczywiśie teraz jeździ, faceci to normalnie duże dzieci :ico_olaboga:
no nawet nie gadaj, moj zapisał sie na prawo jazdy na motor :ico_szoking: i teraz chodzi na jazdy juz, wiec ma w planie kupic motor, a ja jestem mega na niego wkurzona, bo nie mam kasy na taki wydatek, a nie chce kolejnej raty do spłacania :ico_zly:
Dziś Mateusz jak go położyłam na brzuszku to sam przekręcił się na plecy. Sądzę, że udało mu się to bardziej przez przypadek niż z chęci :ico_oczko: Zarzucał nóżką aż się udało.
no to :ico_brawa_01: u nas jeszcze sie to nie zdarzyło, widac Mateuszek silny chlopczyk :-D
Potraficie interpretować płacz swoich dzieci? Krzysiu za każdym razem płacze tak samo i przez to nie wiem czy jest głodny czy coś go boli i tak testuję :ico_sorki: zawsze zaczyna się od postękiwania, później kaszlnięcie z tyłu gardła i po chwili krzyk-zawsze tak samo :ico_noniewiem: i bądź tu człowieku mądry :ico_noniewiem:
ja potrafie tylko rozroznic czy małemu naprawde cos jest i cos go boli, bo wtedy płacze slinym płaczem, a czasami tak popłakuje i odrazu przestaje jak zaczynam go nosic :-)\

patrycja_g, kochana zdrowka dla całej rodzinki :-D

Markotka Dawidek na chrzciny miał ubrany taki komplecik biały bawełniany, czyli spiochy, kaftanik, a było bardzo wtedy goraco, wiec w lokalu przebrałam go juz do czegos cienszego. :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 cze 2011, 21:43

Wiecie, mój mąz napalił się tak na skuter, ze wczoraj w końcu pojechał kupić, oczywiśie teraz jeździ, faceci to normalnie duże dzieci :ico_olaboga:
Bo są, ja to się śmieję, że teraz mam 2 dzieciaków w domu :ico_oczko:

Markotka ja rozpoznaję płacz na jedzenie, z nudów albo że nie w takiej pozycji no i ból "dzięki" kolkom.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

20 cze 2011, 22:05

dzieki dziewczyny, w srode pediatra i leczenie bedziemy ustalac wspolne dla calej trojki. Moj i R jest wrazliwy na to samo z tymze moj ma o 1 wiecej antybiotyk do zwalczenia w razie czego. Nie wiem jak Filipa bo nie zrobili mu antybiogramu moze robia dopiero jak jest obfity :ico_noniewiem: w srode sie wszystkiego dowiem

NOWA, pewnie w szpitalu bo jak wyszlismy to sie okazalo ze byl. A mozeby byc nosicielami jak prawie 50% spoleczenstwa tylko ze o tym nie wie. Ale Filip ma innego wiec pewnie ze szpitala bo te dzieci tez mialy skornego
Dziś Mateusz jak go położyłam na brzuszku to sam przekręcił się na plecy. Sądzę, że udało mu się to bardziej przez przypadek niż z chęci :ico_oczko: Zarzucał nóżką aż się udało.
to nie przypadek tylko juz ten etap. Wczoraj Filip sie wkurzal bo ja go na brzuch a on z brzucha na plecy pare razy pod rzad... zalapal system. Tylko ze on od glowy zaczynal a za nia cala reszte ciala ciagnal :ico_oczko:

Dziewczyny teraz narzekacie, ale jak pozniej wasze chlopy zabiora Was na przejazdzke i poczujecie ten wiatr we wlosach... :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość