maua
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:11

11 kwie 2007, 23:29

My chrzest w maju planujemy. Jutro będę z chrzestnym potwierdzać termin.

Lemonii - a Sabinka przeciwnie. Deserki to zjada jakby z musu. A na zupy jarzynowe to aż się trzęsie z radości :ico_brawa_01:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

12 kwie 2007, 09:42

witaj lemonii!
nathan tez uwielbia warzywka i miesko a z owocow banan i brzoskwinka reszta to tak nie bardzo ...
maua ja nic o odstawianiu nie wiem bo nathan sam sie odstawil gwaltownie :ico_noniewiem:

maua
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:11

12 kwie 2007, 11:45

No to mamy ustalony termin chrzcin na 20. maja.
Teraz trzeba tylko iść potwierdzić w kościele i zarezerwować jakiś stolik w restauracji. Mam nadzieję, że uda nam się w weekend, albo w przyszłym tygodniu. Zwłaszcza, że zostało niewiele ponad miesiąc czasu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

13 kwie 2007, 08:32

My juz po chrzcinach. Mala byla grzeczna jak aniolek a ja myslalam ze nie wytzryma w kosciele a ona na koncu mszy poprostu zasnela :ico_haha_02:
Lemonii Moja mala przekreca sie sporadycznie jak jej sie zachce :ico_haha_02: kazde zaczyna cos robic o wlasnym czasie u nas zainteresowanie wzbudzaja stopki a i kiedys pora na przewroty przyjdzie! A to zdjecie malej z chrzcin razem z babcia
Obrazek

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

13 kwie 2007, 16:18

ot artystka z tej Wiktorii, mój mały stara się złapać nogę ale jakoś idzie mu to ostatnio niezdarnie, przewracać się przewraca ale też rzadko. AAA musimy sie pochwalić, mamy pierwszego ząbka. Dolna lewa jedynka :ico_brawa_01: .

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

14 kwie 2007, 18:18

:ico_brawa_01: dla synka. Ciekawe kiedy u nas wkoncu wyjdzie zab wrzaski juz sa od dawna biale kreseczki juz widac moze juz niedlugo.

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

14 kwie 2007, 20:16

Witaj Moniko. Wcale ten twoj Kubus nie taki maly Wiki ma juz 5 miesiecy a wazy 6.5 kilo a dluga na 65 cm a urodzila sie w 38 tygodniu. Nic sie nie martw niedlugo nadrobi wszystko a na dorosle jedzonko przyjdzie pora. A zeby wkleic zdjecie musisz wejsc np. na fotosik.pl tam sie zarejestrowac dodac zdjecie pozniej pobrac kod wcisnac IMG i juz mozesz wklejac zdjecia albo dodac w podpisie w profilu i bedzie sie pojawiac zawsze. :-)

[ Dodano: 2007-04-14 ]
NIc ide spac nie ma dzis nikogo :ico_placzek: pewnie wszystkie chasaja z maluchami na polku nareszcie jest cieplo :ico_brawa_01: pa pa

Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

14 kwie 2007, 21:57

Witam Was kochane :-) Witaj Moniś :ico_oczko:
Maju :ico_brawa_01: dla Adiego.
Kurcze nie mam nawet czasu aby do Was zajrzec. Nie dosc ze musze pisac ta cholerna prace dyplomowa to jeszcze od piatku maly jest nie do wytrzymania :ico_placzek: Caly czas placze, prezy sie i nie chce pic, dopiero jak sie uspokoi, a zeby malo bylo to jeszcze ma goraczke,co prawda ok 38 no ale zawsze :ico_olaboga: Nocki zarwane wiec chodze do tylu i jeszcze denerwuje sie bo nie wiem co jest grane :ico_noniewiem: A juz bylo dobrze... Chyba znowu musze sie do lekarza wybrac :ico_noniewiem: A we wtorek mielismy isc na szczepienie :ico_zly:
Nic chyba musze isc :ico_spanko:
Dobrej nocki :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

15 kwie 2007, 07:49

Witajcie dziewczyny, witaj Moniś, ale puściutko tu ostatnio :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: , a teraz to chyba będzie jeszcze gorzej bo taka piekna pogoda za oknem.
Gosiunia a może to ząbki? Mój mały też gorączkował do 38 stopni kilka dni no i zaraz potem pojawił się ząbek.

Moniś ja też myślę że Kubuś dogoni rówieśników. Mój Adi jest z 27 pażdziernika i waży 9200, to użo bo przez to np nie robi takich akrobacji jak Wikunia na zdjęciu :-D ale już się przestałam tym martwić, wszystko w swoim czasie :-D

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

15 kwie 2007, 08:48

witam witaj monis :ico_haha_02:
faktycznie i u nas pogoda super a ja sie jeszcze szykuje pomalu do wyjazdu!!!!!!
a wczoraj moj s. moal urodziny wiec tez nawet nie mialam jak na tt zajzec..\
nie wiem jak aj wytrzymam dwa tyg bez tt a potem ok 20 maja zaczynam latac wiec tez sie juz skonczy tyle wolnego ale z tym dam sobie rade na kursie tez mi sie udawalo do was wpasc :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość