Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

16 mar 2008, 13:16

Magda fajnie że Ci sie podoba :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

16 mar 2008, 13:57

Witam
Madziu super ta praca, a jak płaca? też taka rewelacyjna?'
Ja muszę Wam się pochwalić prawą dolną 5-tką Antolka, wyszła nawet nie zauważyłam kiedy. Hihi rozzębiły mi się dzieci.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

16 mar 2008, 15:57

gratulujemy ząbka:)

A ja już wklejam fotki na bloga.Mati wstał dziś o 6.45 i nie dał rady dotrzymać więc o 14 nam padł:)

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

18 mar 2008, 08:51

Hej z samego poraneczka :-) :-) Nie wiem jak u Was ,ale u mnie słońce świeci na całego,a ma podobno byc zimno i ma spaść snieg :-) :-) No pozyjemy zobaczymy :-) :-)
Kasiu -zdjęcia przecudne ,przepiekne ,fantastyczne ,blog Matiego jest wspaniały ,ja tez bym chciała zrobić Bartoszkowi też taki ,ale nie umiem,przymierzałam sie wiele razy ,ale naprawdę nie umiem :ico_placzek: :ico_placzek:
Widać ,że imprezka udana ,i najwazniejsze ,że dzieci zadowolone :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A ten tort jest przewspaniały :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A gdzie takie cuda pieką,normalnie jak na niego patrzę to cały czas mi się gębula usmiecha od ucha do ucha :ico_brawa_01: :-D :-D I tak patrząc na te zdjęcia to szkoda ,że bliżej mnie nie mieszkasz,bo moje dzieci przy Tobie by się nie nudziły napewno :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Magda gratuluję nowej pracy ,tez bym taka chciała :-) :-)
A ja miałam dzisiaj w nocy ''dziwna przygodę ''z Bartoszem i nie wiem co o tym sądzić :ico_noniewiem: Połozył się z mężem o 21 i zasnął momentalnie,ja skorzystałam z okazji i posiedziałam na kompie .Gdzies tak po północy usłyszałam ,że Bartosz strasznie się kręci ,zaświeciłam światło ,a on całe nóżki ,rączki i policzki miał w białych krosteczkach :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Oczywiście ja panika ,obudziłam męża i zaczęliśmy mu smarować sudocremem ,aby tak to go nie swędziało i sie nie drapał i tak było do 3 rano-nosiłam ,go głaskałam ,bo drapał się niemiłosiernie.A po3 zaczęło mu to całkowicie znikac ,a teraz nie ma w ogóle i chciałam iść z nim do lekarza ,ale on nic nie ma i teraz jestem naprawde głupia ,bo nie wiem co to było ,a miał tego mase na całych nogach i rekach.I nie wiem czy to jakas chwilowa reakcja organizmu na cos co zjadł ,ale co ,jadł to co zwykle :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: A może to reakcija na czekolade ,bo wczoraj pozwoliłam mu i trochę jej zjadł ,ale wcześniej też jadł,sama już nie wiem co mam o tym sądzić :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

18 mar 2008, 09:18

Dora dzięki za miłe słowa:) no fakt ze mna dzieci się nie nudzą;) no może czasem własne dziecko:)

A co do Twojej sytuacji to ciężka sprawa bo rzeczywiscie teraz nie ma ca lekarzowi pokazać. Chyba wystarczy Wam go obserwować...

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

18 mar 2008, 09:36

Kasiu moje tez się ze mną nudzą :-D :-D A ja juz pomysłów na zabawe nie mam :-) :-) :-) :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Jezeli chodzi o Bartosza to poczekam ,chociaz przyznam się ,że sie boję dzisiejszej nocy ,bo juz jestem sama ,mąż wyjechał w delegację do soboty :ico_placzek: :ico_placzek: Ja już taka jestem ,że nie lubię czegos nie wiedziec ,bo wtedy nie wiem co mam z tym robić i panikuję :ico_placzek: :ico_placzek: Nic ,kupie mu wapno ,dam Zyrtec ,zaszkodzic nie zaszkodzi i zobaczymy jak dzisiejsza noc minie ,mam nadzieje ,że będzie oki :-) :-)A może cos go ugryzło w nocy....Kurcze jak ja nie lubie czegos nie wiedzieć....

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

18 mar 2008, 10:28

Myślę, że wapno rzeczywiście nie zaszkodzi:) a co do pomysłów to mam fajne książki.

Wklejam pomysł plastycznej pracy;)
Obrazek

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

18 mar 2008, 14:00

matikasia, ale super przyjęcie, chyba Cię zaprosimy na nasze :), przyjedziecie?
Dora1, ja tez bym zgłupiała i się zastanawiała co to za diabeł, może przy najbliższej wizycie u lekarza zapytaj co to mogło być.
matikasia pisze:a co do pomysłów to mam fajne książki.

zdradź tytuły i autora jeśli możesz, chętnie sobie też takie kupię

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

18 mar 2008, 15:49

Kasiu jak masz cos fajnego dla dzieci ,to pewnie ,że przeslij mi na mój e-mail,dla mnie to zawsze urozmaicenie a i dla nich tez :ico_haha_02: A prace są super ,to dzieciaczki same to robiły??????Zdolniaszki :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

19 mar 2008, 14:26

Bożenka chętnie bym przyjechała ale obawiam się że mamy do siebie kawał drogi...
książka to np 365 zabaw na kazdy dzień roku z Klubu Dla Ciebie.zreszta cala biblipteczke mam z niego;)

Dora te wyklejanki robiłam ja na zajęciach:) jechałam 200 km zeby sobie żabki, kaczuszki i biedronki powyklejać;)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość