Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

25 lut 2008, 23:16

Mamciu ta Figlolandia to jest taki plac zabaw dla dzieci ale w budynku, sa tam roznego rodzaju zjezdzalnie, baseny z ppileczkami, zamek nadmuchiwany do skakania, jakiej tunele i inne tego typu urzadzenia ;)
tutaj masz linka do takiej Figlolandii: http://www.figlolandia.pl/main.php?fid=81&pg=4
jak znajde fotki Dominisia w takim baseniku to wstawie...

Karolciu u nas jak na razie wszystko dzieje sie za szybko ;)
Dominis ostatnio wazyl rone 9 kg (jak bylismy na kontroli u lekarza) chorowal nam ostatnio na oskrzela a dokladniej mial onkurczone oskrzela i dosta antybiotyk i inne syrpki ale udalo nam sie juz z tego wyjsc
ząbków mamy juz 7 i 8 juz w drodze...
no z chodzeniem to jest na razie tak jak pisalam wczesniej hihi
Dominis uwielbia sam jesc widelcem i nawet mu to wychodzi...
najlepiej jak ma paroweczke to nawet nabijanie mu wychodzi...
i co musze jeszcze o nim napisac to jest bardzo, ale to bardzo uczuciowy...
(tylko, ze to musi wyjsc od niego)
uwielbia przytulac sie do kogos jak lezymy w lozku...
ale jakbyscie zobaczyly to przytulanie to byscie padly ze smiechu
Dominis podchodzi do ktorego z nas i przybliza raczki do glowy i jak chce kogos przytulic to poprostu bierze raczkami za wlosy i mocno przytula do siebie hihi

no i musze Wam cos jeszcze napsiac co ostatnio sie zdarzylo...
a wiec wieczorem to bylo i Nacia niezle wkurzyla tatusia i ten nie wytrzymal i niestety podniosl na nia glos a Nacia sie rozplakala... jak tatus wyzedl z pokoju Dominis szybciutko podraczkowal do Naci i nie z tego z zowego bardzo mocno ją przytuli... mnie az lzy polecialy...
kochany nasz łobuziaczek :)))

Nacia jak na razie męczy sie z tabliczka mnozenia... och nie idzie jej to za dobrze... no ale jakos dajemy rade... ;)

Karolciu a foteczki mozesz wysylas kiedy tylko bedziesz miala na to czas i ochote :)))

kurcze ale sie rozpisalam... :ico_spanko: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

25 lut 2008, 23:18

KELLY nie to ja na spotkaniu sie Tobie nie pokaze bo mnie zabijesz za te moje dłonie, zniszczone suche jak wior kurcze wiem dłonie są wizytowka ale tylko raz w zyciu udało mi sie zapuscic na nasz własny slub jeny co to była za meka hahahahahahahah. Mowisz ze akryle mocniejsze a to one grubsze czy jak? Bo pewnie bardziej jak sa grubsze widac ze sztuczne tak? czy sie mylę? Ciekawi mnie jak mozesz napisz ile bierzesz za pazurki zobaczymy jaka roznica u ciebie a w poznaniu hahahahaha. Nad morzem to w tym roku moze byc ciezko bo bierzemy kredyt na wykup mieszkania i raczej nici z wakacji a w jakiej ty miejscowowsci mieszkasz bo mam sklere?
EVA ale cudnie ze Dominiś taki uczuciowy jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wiesz mialam podobną sytuacje z Amelka tyle tylko ze to kacpi zebrał ochrzan od tatusia hahahah i sie popłakał a Amelka podeszła i usiadła na jego lozku kolo niego i zaczęła robic w kierunku meża jednym paluszkiem oj-ooj i tatatatattaat hahahahah no ubaw był ze szok i tez jak nieraz ja albo mapodniesiemy głos to ona albo sie trzyma mojej ogawki albo robi minke smutna taka podkuwkę hahahaah słodko.
Mowisz ze nacia zakuwa i nie idzie hm wejdzie z czasem a ja ci powiem ze tez zaczynam sie martwic o kacpra bo pani minister cche od przyszłego wrzesnia czyli 2009 poslac 6-latki do pierwszej klasy :(. jeny a kacpi taki trudny jest do nauki,uparciuch i leniuszek tylko chwilka i koniec ja go nie widze w tej pierwszej klasie jenyyy szok!!!!!!

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

25 lut 2008, 23:24

no wlasnie i zapomnialam
Karolciu bardzo sie ciesze, ze macie wlasne autko
ja wiem jak to jest jak sie nei ma autka a trzeba gdzies podjechac
u nas to teraz nie do pomyslenia zebysmy bez auta zostali ;)

------------------------------------------------------------------------------------------

i wiecie co mam takiego nerwa (ZNOWU) na moja tesciowke, ze szok...
kobieta chyba jest niespelna rozumu :/
najpierw ma pretensje do mnie, ze blogi zahasłowałam i na odwet zablokowalo tylko moje IP zebym i na jej nie weszla...
potem pojechalismy do nich aby to wyjasnic i wszystko bylo ok do momentu jak na forum Smykow napisalam cos co jej sie nie spodobalo i co... dzisaij znowu mnie zablokowala... normalnie ta kobieta zachowuje sie jak jakas naburmuszona nastolatka... ech... szkoda słów... i nie marudze juz wiecej... ale mi lepiej jak to wylałam z siebie.........


[ Dodano: 2008-02-25, 22:29 ]
Karolciu no wlasnie Dominis tez potrafi nam pokazac paluszkiem "tytyty"

albo jeszcze sa takie sytuacje, ze jemu nie wolno podchodzic do stolika z TV...
wiec jak tylko podejdzie to odwraca sie w nasza strone i z taka łobuzerską minką wyciąga rączkę i tak fajnie pokazuje paluszkiem albo na mnie albo na meza...

taki wiek u dziecka jest przesmieszny...
dzieci w takich roznych sytuacjach sa przekomiczne :)) hihi

[ Dodano: 2008-02-25, 22:44 ]
wstawiam kilka fotek z pobytu z dzieciaczkami w Figlolandii


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

26 lut 2008, 01:21

Dziewczynydzieki za pochwały dla Patrusi

małgosia
to Wojtus moze jakims majsterkowiczemzostaniehihi nieezle wam niespodzianke zrobił. A zapomniałam ci wczsniej napisac,ze ten domek co kolega wamzaproponowal to super pomysl i fajnie jakby sie to wszystko udalo,tak jak mowisz blisko was wiec tak bedzie bezpieczniej z nowonarodzonym bobasem.

kellycudnie robisz te paznokcie, :ico_brawa_01:

kajunia,mamcia,kelly
piękne filmiki, jeja czy wszystkie dzieciaczki juz chodzą??

mamcia
opis porodu tez bardzo mi sie podobał, chocchwilami drastyczny a rzej po prostu mocno realistyczny


Dziewczynya my dzis u dr bylismy,bo Patrus dostał jakigos zap skóry ale głownie na pleckach,podejrzewam ze od Linomagu bo ostatnio po ospie dr kazala nam smarowac 3 razy widoczne slady a własnie na pleckach mial duzo wiec sporo smarowalismy i w tym miejscu ma mostwo krostczek prawie cała górna polowa jest taka chropowata i czerwona i go to lekko swedzi,dostalismy masc,mam nadzieje,ze to od tego Linomagu a nie ze cos sie przyplątło.

[ Dodano: 2008-02-26, 00:25 ]
karolaszapomnialam pogratulowac autka i zycze Tobie samych szerokich i prostych dróg :ico_brawa_01:
evaekstra fotki z figolandii, u nas mamy Figloraje, :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

26 lut 2008, 07:45

Iwona77, a ja tez mialam termin porodu obliczony na 21 lutego, no ale Asia postanowiła urodzić sie 10 dni wczesniej, mimo ze u lekarza bylam trzy dni wczesniej i mówił, że pewnie jeszcze z półtora tygodnia zanim nastapi poród. Oj, troche sie przeliczył.

Eva_1977, świetne fotki, Dominiś ma buzie jak aniołek.

karolas, super ze macie autko i to od razu takie duże. A twój mąż daje sobie rade jechać takim dużym, bo prawko przeciez robił na dużo mniejszym autku. I pewnie macie problem z parkowaniem co? Bo wy mieszkanie w samym centrum ipewnie wszystkie miejsca parkingowe obstawione.
ja mam prawko od ponad 12 lat i tez nigdy autem nie jezdzilam, bo najpierw tata mi nie dawał a potem my nie mielismy autka. a pozniej to maz dostal sluzbowe auto i takie ma do dzisiaj wiec nie chce mu go czasem uszkodzic wiec tez nie jezdze. ale musze sie w koncu wybrac na jakies lekcje przypominajace i zaczac jezdzic, bo bez tego coraz trudniej.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

26 lut 2008, 10:09

hej hej ...

U nas jest tak pięknie i ciepło 10 stopni w cieniu :ico_szoking: 15 stopni w słonku :ico_brawa_01: :ico_szoking: , że nie czekam tylko idę z małym na spacerek ..aż chce się życ... Idzie wiosna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

26 lut 2008, 10:48

dla Dominikii, Łukaszka i Tymka

Ile gwiazdek na niebie,
ile listków na drzewie,
ile ryba ma ości,
a serduszko miłości,
tyle szczęścia i słodyczy
w dniu urodzin Wam życzę.


Obrazek

olala widać śpieszno jej było na ten piękny świat :)

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

26 lut 2008, 10:53

OLALA wiesz co dokładnie tak nam sie wydawało ze to MENDEO bedzie za duze jakoś ale jak porownalismy co do siedzeń z tyłu dla dzieci i miejsca na nózki ten byl idealny bo w wiekszosci aut te kanapy tylne są jakoś albo nisko albo tak wysuniete ze jak juz postawilismy fotelik to kacpi miał nózki zgiete i oparte na tyle fotela przedniego więc bez sensu. A w tym co kupilismy facet w innym aucie mial akurat fotelik wstawiony i jak tam Kacpra sobie łozyłam mowie oooooo to jest to o to mi chodzi!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Maż słuchaj ma prawko od 22 stycznia i jezdził teraz trochę nowym autkiem teściow bo tez kupili 2 tygodnie temui mu pozyczyli zeby sobie pojezdził i nawet w tą sobotę pojechalismy sami-mąż prowadził do Swarzedza z dziecmi do znajomych. Musze powiedziec ze radzi sobie super!!! naprawdę zero problemu z jego prowadzeniem czy tego tesciow czy naszego. U moich rodzicow musielismy go na ogrodzie zaparkowac bo moj ojciec przeciez swoim w garazu stoi i tam tak trzeba sie troszke namanewrowac i jak tam stawał to juz ciemno bylo 20.00 i ja patrzę mówie ciekawe jak sobie poradzi a on bach bach i na luziku sobie wjechał naprawdę, oczywiscie skręca jedną ręka jak chyba kzdy facet ale fajnie jak na poczatkującego kierowcę idzie mu super-ale go wychwaliłam jak nigdy chyba hi hi hi hi.
No i ja sobie pojezdziłam i tez myslałam ze nie bede sie czuc dobrze ze za długi czy jak ale nic z tych rzeczy jak sobie dobrze fotel ustawiłam tak wyzej i kierownice to super mi sie prowadziło :). No zrob sobie małe przypomnienie bo ja np. jak maż bedzie w pray to autko bede miec dla siebie a ze teraz idzie wiosna to napewno bede uciekac z tego syfnego centrum :). Masz racje tutaj z parkowaniem to mMASAKRA w niedziele 2 razy oblezdzalismy zeby cos znalezc i gdzie tam musielismy kawałek dojsc. A teraz w piątek moze pojdziemy wszystko załatwiac co do jego rejestracji to dopiero jak to załatwimy bedziemy mogli sobie wykupic taka karte na strefę zeby móc stac w kazdej strefie bo mamy jeszcze parkingi na podworku ale wszystko zawalone i moze być cięzko no zobaczymy :)
IWONAdzięki za gratulacje, no i wiesz co ja pamiętam ze Kacprowi tez linomag nie słuzyl więc to faktycznie moze byc to.
A u mnie Amelcia znow dostała takiej brzydkiej skorki na wargach sromoch takie czerwone jak ogień tam ma i juz chyba rozszyfrowałam od czego poprostu jak za długo ma antybiotyk bierze to jakby taka reakcja grzybiczna czy co ale kurcze jej daje osłonkę przy antybiotyku no coz chyba bedzie miec te okolice wrazliwe po mamusi ja tez stale cos ale oki :)
U NAS TEZ CZUC WIOSNE, SLONKO SIE PRZEBIJA MOZE BEDZIE LADNIE BO WCZORAJ TO LALO I SZARO BYLO[
EVA fotki z zabawy super, u nas tez jest tych figli migli pełno chyba w kazdym centum handlowym a nawet wparu miejscach są specjalnie porobione ale jeszcze nie bylismy:)

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

26 lut 2008, 10:58

Dzięki dziewczyny za słowa uznania dla wyczynów Milki, ja sama jestem jeszczze w szoku że ona już sama chodzi i to od razu tyle kroczków hihiih!!! Wczoraj mieliśmy wspaniały dzionek!!

A dzisiaj słoneczko na dworze,
Więc życzę Wam udanego dnia
Obrazek

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

26 lut 2008, 11:25

Wszystkiego najlepszego dla Dominisi, Łukaszka i Tymka.
Sto lat!!!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Obrazek

Dziewczyny ja wasze filmiki nie obejrzalam, bo niestety mi sie nie laduja, mam chyba za wolny net

Paznokci Karolas u mnie zelowe nie sprawdzaly sie, bo tez mam ten glupi nawyk, gryzienie paznikci
a akryl jaknajbardziej, nosilam ich przez 5 lat, teraz juz od roku nie nosze musze sie wybrac zrobic, jak pisze Kelly, wszystko zalezy od wykonania, jak dobrze zrobia to wygladaja jak prawdziwe

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość