edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

22 sie 2007, 13:42

no mysmy juz z kasią naboje zbierałysmy zeby przed emerytura strzelic sobie w łeb :ico_oczko: bo wszyscy beda mieli emeryturki tylko nie my.teraz kasia pracuje wiec jeden nabój jest wolny :ico_oczko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

22 sie 2007, 15:12

wita was ponownie nauczyciel - stażysta :-D
dziś juz nikt do mnie w sparwie pracy nie dzownił
:ico_oczko: byłam u tej pani dyrektor, jak ja ją lubie, serce na dłoni ma ta pani Ania ale jest nowy problem, bo będę w oddziale przy szkole i tam pracuje się po 5 i 2 razy w tygodniu po 4 godziny dziennie, są zmiany na rano i na popołudnie, od 12:30...jak dostane popołudnia w tym roku to musze zrezygnowac ze świetlicy, a ja jestem skarpeta i te pieniądze bym sobie kisiła, a tak wyjdzie lipa :ico_noniewiem: kuba to sie cieszy, bo nie lubi jak siedze w tej świetlicy, cały dzień mnie nie ma i jemu nie ma kto usługiwać :ico_puknij: a poza tym będę miała więcej siły na figle...i tu jest w błędzie :-D
u tamtej dyrektorki jeszcze nie byłam, bo nie miałam kiedy, ale jutro rano tam pójde, na pewno spoce sie na maxa i będę się jąkać ze strachu :ico_noniewiem:

edi pisze:wiec jeden nabój jest wolny

ja i tak se strzele, bo pewnie jak przejde na emeryture to akurat zus zlikwidują :ico_noniewiem:
a wy opłacacie jakieś te filary-prywatne emerytury czy coś takiego?

edi, ale się uchowałaś z tym francuskim :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_oczko: u nnie nie ma na to szans :ico_placzek: kiedyś mu odgryze... :ico_haha_01:

D-nika, posiedzisz troche z nami i coś znajdziesz, pisała tu z nami su i prace znalazła na spacerze z dzieckiem :ico_oczko: dasz rade!!! widać, ze bardzo chcesz :ico_oczko:
a nie masz kogoś, kto mógłby cie gdzieś wkręcić, nawet jakoś po znajomości?

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

22 sie 2007, 15:27

kaasiaa79 pisze:edi, ale się uchowałaś z tym francuskim :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_oczko: u nnie nie ma na to szans :ico_placzek: kiedyś mu odgryze... :ico_haha_01:

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: no, nie wiedzialam zes taki lakomczuch :-D A moze juz ci smierc glodowa w oczy zaglada??? :ico_oczko:
Uff, nie wyrabiam z robota :ico_placzek: Nadgodziny (nieplatne oczywiscie) tluke. Wszyscy na urlopach albo wlasnie wrocili, no i ci co wrocili maja tyle energii ze... dzis rano do "zweryfikowania" przeslali mi ponad 40 podan! Z roku 2005 i 06. Poczekalo tyle lat, poczeka i miesiac wiecej :ico_zly: Ja nie mam kiedy wody popic, a oni z takimi numerami!
D-nika pisze:to juz wolałabym tamte czasy :ico_noniewiem: niz to bo grozi mi smierć głodowa jak nie teraz to na emeryturze :ico_olaboga:

A ja myslalam ze w polsce wszystko sie zwala na komuchow :ico_oczko: wlasnie mi tata podpowiedzial, ze na forach onetu czy wp gdzie opisywane sa bierzace cyrki to nawet jak PIS zawini to i tak komuchy :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

22 sie 2007, 18:45

D-nika pisze:buahahaha zaplułam monitor hihihihihi

warto prowadzić rozmowy z bezrobotnymi :ico_haha_01:

D-nika pisze:telefon ale w sprawie pracy telemarketing mowiła ze praca biurowa

no to bomba!!! :ico_brawa_01: mam nadzieję, ze szybko sie odezwie i poda jakieś konkrety :ico_brawa_01: to chyba my na wątku jakieś bezrobotne fluidy wysyłamy :ico_oczko:

osita, Twoja postawa do pracy jest godna podziwu :ico_brawa_01: :ico_haha_01: pewnie, nie ma co sie spieszyć, paiery nie uciekną :ico_oczko:

a teraz edi wcięło? :ico_oczko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

22 sie 2007, 19:00

D-nika, nie chcę, zebyś nam przed kompem na zawał padła :ico_haha_01: ale bardzo możliwe, że takie są zarobki :ico_brawa_01:
trzymam kciuki, żeby jak najszybciej zadzownili!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

22 sie 2007, 21:15

o widzisz Nika jak szybko .faktycznie jakies fluidy ale to chyba tylko ja wysyłam :-D ale to nic.bede miałam znajomosci potem mnie wciągniecie :ico_oczko:
ja to pisze ok 12-15 jak karol spi.czasem ok 16-18 jak jest z tata na spacerze.no i czasem ok 21 jak karol spi :ico_olaboga: taki mój los.w innych godzinach jestem w piaskownicy i robie babki :ico_placzek: :ico_placzek: i wychodzi mi juz to idealnie. oby tak w innej dziedzinie sie jeszcze rozwijac...
osita a ja ci tam zazdroszcze nawału pracy.no tych godzin nie bardzo no ale mała w przedszkolu to jakos idzie.
Kasia pamietaj ze pazerny traci podwójnie.ty to chyba bys na 24 h poszła do pracy.mojego R mi przypominasz.on za kasa to tez mało sie nie posra haha ale za to ja moge sobie w domu posiedziec :ico_oczko: tyle ze wariacji juz dostaje.chce cos łatwego w biurze na 4 h :-D dawac fluidy :-D

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

22 sie 2007, 23:45

edi pisze:no tych godzin nie bardzo no ale mała w przedszkolu to jakos idzie.

jak to w przedszkolu, przeciez sa wakacje :ico_oczko: Do przedszkola od wrzesnia i to z tym posranym okresem przejsciowym :ico_zly: Porabalo ich, na dwie godz dzieciaka do przedszkola zeby sie przyzwyczailo, a kase rabia za 8 godz :ico_zly: Za obiad tez, a nie podaja. Wkurza mnie to. Ale mezu nie pracuje we wrzesniu i to on bedzie nianczyl :-D :ico_brawa_01:
nika, a jak cie nie przyjma, to ja wirtualnie podrzuce troche roboty :-D Dzisiaj zaczelam wieczor pol godz wczesniej wyszlam prawie 40 min pozniej :ico_zly: Zobaczymy jak jutro :ico_noniewiem:
Edi, fluidy przesylam :ico_oczko: A jak nie, to moze do piekarni cie wezma na babki :-D

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

23 sie 2007, 12:13

osita ja wiem ze teraz wakacje ale juz sie konczą i przedszkole juz masz.a ja :ico_olaboga: moze za rok go dam.najpier musi sie z pozostałaymi członkami rodziny oswoic bo sie zrobił maminsynek i mnie juz do szału doprowadza.dzis u babci siedzi.a ja mam tyele roboty.ale czas na dobre fluidy znajde.Nika specjalna porcja dla ciebie :-D
u was tez takie upały? bo tu to chyba ze 40 st.

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

23 sie 2007, 14:21

dziewczyny, ja tylko na chwile, bo będę Lenke usypiać i w ogóle mam podły nastrój :ico_placzek: rzadko mi sie to zdarza, ale jak już to na maxa :ico_placzek: porządny ochrzan dostałam od tej babki z przedszkola, że rezygnuję, mówiła mi, ze u niej też prawie na 100% bym miała za rok prace, że papiery przygotowane i takie tam i, że nie ma o czym rozmawiać, bo ma stawić sie do pracy :ico_noniewiem: powiedziałm jej tak cicho, że przecież umowy nie podpisywałam i tylko ustnie się umawiałyśmy, że przepraszam, że jest mi wstyd, żew iem ile kłopotu sprawiła, a on atylko "prosze wyjść" :ico_placzek:
czuje sie okropnie :ico_placzek:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

23 sie 2007, 14:59

kasia okropne babsko.trzeba sie było zapytac co ona by na twoim miejscu zrobiła.szkoda gadac.ludzie to potrafią wszystko zniszczyc swoją głupota.ale pociesz sie tym ze juz jej szybko albo wcale nie zobaczysz.przeciez na to miejsce jeden telefon i juz kogos ma.po co ta zbedna gadka :ico_noniewiem:

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość