Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

22 cze 2010, 08:50

dobry :-D
bo choć w jeansy jeszcze wejdę to jak zapnę to cisną nie mówię już jak usiądę
u mnie jest dokładnie tak samo
Tylko ciągle mam lęk,że kupię a coś się nie powiedzie...
ja tez sie troszkę boję
ale kurna ja juz w moje dziny nie wejde, wiec muszę coś większego
zubelek, wszystko bedzie ok zobaczyszzzzzzzzz :ico_brawa_01:
u nas dziś -jak na razie- ładnie i słonecznie :ico_sorki:
młody bajki ogląda jak zwykle :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

22 cze 2010, 12:21

a dobry :-D
u nas świeci słonko ale wieje zimnisko takie :ico_haha_01:

dziewczyny zgapiłam od was pierwszą stronkę :ico_wstydzioch: dziewczyny na styczniówkach mnie prosiły żeby zrobić tak ładnie jak wy macie :ico_wstydzioch: wyszczególnić mamy i dać suwaczki.Mam nadzieję,że nie macie nic przeciwko :ico_sorki:

Gosia B.
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 01 cze 2010, 14:54

22 cze 2010, 17:24

no u nas pogoda dzisiaj taka jak teraz lubię - słoneczko, ciepełko ale bez wielkich upałów :-) mnie dzisiaj coś katar męczy. posiedziałam trochę na dworze, a teraz leżę i leniuchuję, a chusteczki stały się moim wiernym przyjacielem hehe siore wysłałam na zakupy bo tak za mną jakiś arbuz chodzi... mężuś póki co musiał jeszcze do irlandii wrócić i ja już tu świruję. właściwie to chyba chciałabym chociaż na kilka dni do niego polecieć ale dopóki żołądek dokucza to nie ma to sensu bo on całymi dniami teraz pracuję a ja bym musiała siedzieć sama - i tego za bardzo nie chce. już się nie mogę doczekać jak do mnie wróci na stałe :-) i pomyśleć, że nie widzę go dopiero kilka dni a już mam dosyć hehe
jutro rano na badanka, a po południu do lekarza. za tydzień do endokrynologa i mam nadzieję, że wszystko będzie ok i nic nie szkodzi dzidzi. choć trochę się oczywiście obawiam no ale trzeba być dobrej myśli :ico_haha_01: w końcu nie można się stresować, a ja przez to że mężuś jeszcze musiał wyjechać to już się nastresowałam wystarczająco więc już więcej adrenaliny dziecku lepiej nie będę dostarczać - mam nadzieję :-D

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

22 cze 2010, 20:53

zubelek piękne fotki :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-06-22, 20:55 ]
polecam wam ten sklep http://www.happymum.pl/sklep3/?grupa=komplety kupiłam tam kilka rzeczy i byłam bardzo zadowolona.Miałam od nich dżinsy,sztruksy i rybaczki.

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

23 cze 2010, 12:03

dziewczyny zgapiłam od was pierwszą stronkę :ico_wstydzioch: dziewczyny na styczniówkach mnie prosiły żeby zrobić tak ładnie jak wy macie :ico_wstydzioch: wyszczególnić mamy i dać suwaczki.Mam nadzieję,że nie macie nic przeciwko :ico_sorki:
zubelek, jeszcze raz napisz bo ja nie czaje :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2010-06-23, 14:20 ]
umyłam 5 okien
wykończona jestem, poszło mi 5 żeli :ico_zly: , ale za to mam słońce w domku :ico_brawa_01:
i mnie głowa boli od rana :ico_placzek:

Gosia B.
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 01 cze 2010, 14:54

23 cze 2010, 14:29

ja to się za umycie jednego okna zabrać nie mogę hehe dzisiaj mnie jedna laska "pocieszyła", że za miesiąc rodzi a żołądek nadal jej dokucza... no więc bomba. ja miałam nadzieje, że jak nie w 14 to w 15 tygodniu już minie a tu się okazuje, że jednak może czekać mnie to samo :ico_placzek: no ale mam nadzieje, że jednak nie. narazie sobie nie mogę znaleźć trochę miejsca i się nudzę. już nawet nie wiem co bym tu mogła posprzątać hehe zaraz lecę odebrać wyniki z porannych badań. mam nadzieję, że nie będą złe choć troszkę się obawiam bo witamin żadnych nie biorę - jak tylko zaczęłam łykać to wymiotowałam "dalej niż widziałam" hehe takie głupie nasze powiedzonko :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

23 cze 2010, 15:25

dzień dobry mamusie :ico_haha_02:
zubelek napisał/a:
dziewczyny zgapiłam od was pierwszą stronkę :ico_wstydzioch: dziewczyny na styczniówkach mnie prosiły żeby zrobić tak ładnie jak wy macie :ico_wstydzioch: wyszczególnić mamy i dać suwaczki.Mam nadzieję,że nie macie nic przeciwko :ico_sorki:

zubelek, jeszcze raz napisz bo ja nie czaje :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
:ico_haha_01: :ico_haha_01:
bo ty może nawet nie wiesz... :ico_haha_01: na pierwszej stronie grudniówek macie pięknie wypisane każdą grudniową mamę,jej termin i suwaczek.No i na styczniówkach jedna mama chciała żeby tak zrobić też bo to fajna sprawa no i zgapiłam i zrobiłam ,i pytałam czy wam to nie przeszkadza :ico_noniewiem:

ja dziś nuda :ico_haha_01: pochmurno aż ciemno ale bardzo zimno nie jest :ico_noniewiem: no ale nic się nie chce jak tak za oknem ciemno.Zuzia się na mnie obraziła i poszła spać :ico_haha_01: ale i tak jej nie popuszczę :ico_haha_01: pokój im kazałam sprzątać,leniom jednym :ico_noniewiem:

miłego dnia :-)

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

23 cze 2010, 16:05

Zubelek ja nie mam nic przeciwko :-D
w piątek mam usg :ico_ciezarowka:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

23 cze 2010, 17:03

w piątek mam usg
czekam na fotki

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

23 cze 2010, 17:37

zubelek, ale super fotka dzidzi :)

a ja cos ostatnio weny nie mialam a wy tyle napisalyscie ze szok :)

ja jutro ide na usg 4d to wam wpadne sie pochwalic co i jak :)

co do ciuszków ciążowych to ja jeszcze nic nie kupilam - spodnie ogólnie nosze idróki wiec szczerze mówiąc mam zamiar do konca ciąży 38 rozmiar nosić plu dużo mam tunik i legginsów , mam jeszcze ciuszki z poprzedniej ciąży - no ale to typowo zimowe wiec na jesieni ponosze :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość